Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasz 4-ty z rzędu, lecz już ostatni pobyt w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomekm67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekm67 » 04.08.2015 10:20

mirasowski napisał(a):
Chociaż jestem zauroczony Chorwacją, to dla tego że już tak wiele widzieliśmy plany były jechać na Lefkadę. Wycieczka miała być objazdowa po drodze m.in z noclegiem wstąpić do Budapesztu , Macedonia i może Albania.

Póki co doczytałem Twoją relację do 2. strony i muszę się wtrącić. POLECAM W 100 % LEFKADĘ. Tydzień temu wróciliśmy z objazdówki swoim autem. Macedonia (okolice Jeziora Ochrydzkiego), Lefkada (Aghios Nikitas), Albania (Ksamil, Jez. Szkoderskie) no i w drodze powrotnej, poza planami, Cro.
Jedź na Lefkadę.
Załączniki:
111.jpg
Lefkada
11.jpg
Lefkada
1.jpg
Lefkada
agguśka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agguśka » 04.08.2015 11:26

Chorwacja moja kochana. Przyznam, iż bardzo dużo zobaczyliście podczas waszego pobytu. My byliśmy już 8 raz w Cro i na pewno nie ostatni. Za każdym razem staramy się zobaczyć jak najwięcej i ciągle stwierdzamy że za mało. W pierwszych latach bardziej intensywnie spędzaliśmy wakacje w Cro, mimo, że dzieci były małe. Teraz jest więcej plażingu mniej zwiedzania, (chyba się starzejemy), a młodzieżówka też woli wodę. Ale mam nadzieję że jeszcze wiele pobytów w Chorwacji przed nami i na pewno zwiedzimy wyspy (Korcula, Mljet, Hvar)- to nasze marzenia.
jacek_222
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 15.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek_222 » 06.08.2015 07:36

mirasowski napisał(a): assistance z holowaniem 1000km + , za 400zł na cały rok.


Cześć!

Fajna fotorelacja, gratulacje :)

Możesz zdradzić w Towarzystwie Ubezpieczeniowym wykupiłeś taki assistance?

pozdrawiam,
Jacek
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 07.08.2015 12:04

jacek_222 napisał(a):
mirasowski napisał(a): assistance z holowaniem 1000km + , za 400zł na cały rok.


Cześć!

Fajna fotorelacja, gratulacje :)

Możesz zdradzić w Towarzystwie Ubezpieczeniowym wykupiłeś taki assistance?

pozdrawiam,
Jacek


Witam. w PZU. :papa:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 07.08.2015 12:08

tomekm67 napisał(a):
mirasowski napisał(a):
Chociaż jestem zauroczony Chorwacją, to dla tego że już tak wiele widzieliśmy plany były jechać na Lefkadę. Wycieczka miała być objazdowa po drodze m.in z noclegiem wstąpić do Budapesztu , Macedonia i może Albania.

Póki co doczytałem Twoją relację do 2. strony i muszę się wtrącić. POLECAM W 100 % LEFKADĘ. Tydzień temu wróciliśmy z objazdówki swoim autem. Macedonia (okolice Jeziora Ochrydzkiego), Lefkada (Aghios Nikitas), Albania (Ksamil, Jez. Szkoderskie) no i w drodze powrotnej, poza planami, Cro.
Jedź na Lefkadę.


Witam. Dzięki za zachęcające fotki. Możesz napisać coś więcej , ile kilometrów zrobiliście łącznie, ile wydaliście , gdzie mieszkaliście. Mam mnóstwo pytań.
Może napiszesz relację ?
Pozdrawiam. :papa:
tomekm67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekm67 » 08.08.2015 14:42

Wysłałem Ci e-mail
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 09.08.2015 22:00

Witam:) w sumie się spóźniłem bo już po relacji,ale wyczekiwałem Twojej relacji i gdzieś mi umknęła i dopiero na nią natrafiłem :) Baśka Voda super miejscowość,spędziliśmy tam urlop wspólnie ze znajomymi w 2014 roku,było super,tradycyjnie jechaliśmy w ciemno i udało się znaleźć super apartament za niewielką kasę, a gospodarzami byli właśnie właściciele Konoby Panorama w Topići:) Urlop w 2014 roku miał być już ostatnim jak narazie, ponieważ po wakacjach 2014 tak jak u Ciebie chodziła mi po głowie właśnie Lefkada :) ale może w przyszłym roku będzie mi dane tam zacumować :) a na ten rok wstępnie Brela lub Podgora od 28.08 na 9 dni.


Super relacja, pozdrawiam i może do zobaczenia na trasie do Grecji w 2016 roku :)
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 11.08.2015 20:49

banankochan napisał(a):

Super relacja, pozdrawiam i może do zobaczenia na trasie do Grecji w 2016 roku :)


Dzięki za miłe słowa.
Możliwe że faktycznie pojedziemy na tą Lefkadę. Bynajmniej taki jest plan. Pozdrawiam.
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 13.01.2016 12:08

Odgrzewam kotleta: dość uważnie czytałem relację, ale "nie zajarzyłem" morału tytułu: Nasz 4-ty z rzędu, lecz już ostatni pobyt w Chorwacji. :?:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 14.01.2016 20:10

Witam. Narzeczona już nie chce jechać do Chorwacji. Chce zobaczyć Czarnogórę , Albanię , Macedonię i Grecję , ale to tylko marzenia. Więc dla tego ostatni pobyt. A po drugie w maju przyjdzie na świat nasza córeczka i wyjazd w tak dość długą podróż nie wchodzi w grę.
Ja z mojej strony będę kombinował by jeszcze do Cro. powrócić, może za rok uda się. :D :D :) :)
Pozdrawiam. :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.01.2016 20:38

Tylko marzenia? Przecież to już połowa sukcesu, powodzenia w realizacji już w powiększonym składzie :)
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 14.01.2016 20:42

mirasowski napisał(a):Witam. Narzeczona już nie chce jechać do Chorwacji. Chce zobaczyć Czarnogórę , Albanię , Macedonię i Grecję , ale to tylko marzenia. Więc dla tego ostatni pobyt. A po drugie w maju przyjdzie na świat nasza córeczka i wyjazd w tak dość długą podróż nie wchodzi w grę.
Ja z mojej strony będę kombinował by jeszcze do Cro. powrócić, może za rok uda się. :D :D :) :)
Pozdrawiam. :papa:


Spoko, spoko na pewno się uda ... my też w tym roku dla odmiany mieliśmy jechać nad polskie morze, nawet wstępnie kwaterę mieliśmy umówioną ... nie poszło i mkniemy na Pag :D
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 16.01.2016 21:50

mirasowski napisał(a):w maju przyjdzie na świat nasza córeczka i wyjazd w tak dość długą podróż nie wchodzi w grę.
Ja z mojej strony będę kombinował by jeszcze do Cro. powrócić, może za rok uda się. :D :D :) :)
Pozdrawiam. :papa:

Na pewno się uda. Zachwyt dziecka gdy mu pokarzecie Chorwację -bezcenne :D
artwro
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artwro » 17.01.2016 00:32

Nooo... "Mirasowski" przede wszystkim gratuluję córeczki :D
Niech maleństwo dobrze się chowa...
Ale zanim mamusia córuni wymusi na Was destynacje trochę na południe od Cro, to sądzę, że Maleńka zakocha się w Chorwie :papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.01.2016 09:55

mirasowski napisał(a):Ja z mojej strony będę kombinował by jeszcze do Cro. powrócić, może za rok uda się. :D :D :) :)

jesteśmy w podobnym impasie, moja druga połówka domaga się innych kierunków niż ten jedynie słuszny, ja oczywiście sie nie zamykam na inne, ale do Cro ciągnie człowieka jak wilka do lasu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasz 4-ty z rzędu, lecz już ostatni pobyt w Chorwacji. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone