Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Narty w rytmie Welle Eins

Około 1/4 ludności Austrii mieszka we Wiedniu – stolicy kraju. Jest to głównie spowodowane górzystym, alpejskim krajobrazem. Wodospad Krimml jest największym europejskim wodospadem (380 metrów wysokości). Największy szmaragd na świecie jest wystawiony w Wiedniu (2860 karatów).
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008
Narty w rytmie Welle Eins

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.01.2017 17:24

Narty w rytmie Welle Eins

Kolejne narciarskie wakacje przeszły do historii. Takiego wyjazdu jeszcze nie mieliśmy! Cały tydzień szusowania w pełnym słońcu 8O :mrgreen: Pogoda włoska ;), chociaż byliśmy w Austrii.

Na bazę wybraliśmy miejscowość Sankt Johann im Pongau i szusowaliśmy w kilku ośrodkach rejonu Ski Amadé. Nartując, podśpiewywaliśmy sobie piosenki katowane codziennie w radiu Welle Eins, którego namiętnie słuchaliśmy ;)

A oto największy hit tego wyjazdu :mrgreen::



Więcej hiciorów w dalszych odsłonach relacji, w której nie powinno zabraknąć pięknych słonecznych widoków. Na początek coś na zachętę :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrav :papa:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.01.2017 17:34

nie jeżdżę...ale chociaż góry pooglądam :oczko_usmiech:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 31.01.2017 17:41

maslinka napisał(a):
Obrazek

Skoro obiecujesz tyle słońca, to bendem tu wpadać 8O,
a ten widoczek śliczny ... choć biały :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.01.2017 17:57

Szusuję czasem Cienawie :wink:
Zobaczę narty w innym rytmie :oczko_usmiech:
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 484
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 31.01.2017 17:58

Witam.
Jak narty to Jestem i ja.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 31.01.2017 18:23

Ładny sztruksik:)
i NIEBIESKIE TO tez ładne ;0
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 31.01.2017 19:03

słoma79 napisał(a):nie jeżdżę...ale chociaż góry pooglądam :oczko_usmiech:

To tak samo jak ja :oczko_usmiech:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 19:18

Widzę Planai. 8O No nie mów, że jeździłaś też na czterech górkach przy Schladming? 8O Może się tam gdzieś mijałyśmy... :wink: :papa:
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 31.01.2017 19:30

Ale miło i zachęcająco :D :D
Byłam z rodziną w minionym, słonecznym tygodniu po "sąsiedzku" w Lungau i chętnie będę towarzyszyć w Twojej relacji 8)
Pozdrawiam
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 31.01.2017 19:33

Do nart to się już raczej nigdy nie przekonam, ale ostatnio polubiłam zimę to z chęcią popatrzę. Góry dla mnie mogą być w każdej ilości :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.01.2017 21:17

Witam Wszystkich - zainteresowanych szusowaniem i nie tylko ;)


słoma79 napisał(a):nie jeżdżę...ale chociaż góry pooglądam :oczko_usmiech:

Będą ładne górki :)


mysza73 napisał(a):a ten widoczek śliczny ... choć biały :oczko_usmiech:

Miałam w tym roku kapliczkowego fioła :mrgreen: i jak tylko widziałam kapliczkę przy trasie, po prostu musiałam się przy niej zatrzymać i zrobić zdjęcie :D


Janusz Bajcer napisał(a):Szusuję czasem Cienawie :wink:
Zobaczę narty w innym rytmie :oczko_usmiech:

To będzie szybki rytm, bo jeździliśmy szybko i dużo :mrgreen:


DamianM napisał(a):Witam.
Jak narty to Jestem i ja.

Cieszę się :)


tony montana napisał(a):Ładny sztruksik:)
i NIEBIESKIE TO tez ładne ;0

NIEBIESKIE było z nami cały czas :D Świat był niebiesko-biały 8)


krakusowa napisał(a):
słoma79 napisał(a):nie jeżdżę...ale chociaż góry pooglądam :oczko_usmiech:

To tak samo jak ja :oczko_usmiech:

Cześć, Aniu :)


Mikromir napisał(a):Widzę Planai. 8O No nie mów, że jeździłaś też na czterech górkach przy Schladming? 8O Może się tam gdzieś mijałyśmy... :wink: :papa:

W Schladming tak nam się spodobało, że byliśmy tam dwa razy (w poniedziałek i w piątek). Za pierwszym razem zwiedziliśmy dwie górki - Hauser Kaibling i Planai, a za drugim razem, oprócz tych dwóch, jeszcze Hochwurzen :D Pewnie gdzieś się minęłyśmy :)

Jak wypadła pierwsza przygoda z szusowaniem w Austrii? Będzie relacja? :mrgreen:


trinity napisał(a):Ale miło i zachęcająco :D :D
Byłam z rodziną w minionym, słonecznym tygodniu po "sąsiedzku" w Lungau i chętnie będę towarzyszyć w Twojej relacji 8)
Pozdrawiam

Ten słoneczny tydzień to była piękna nagroda. Musieliśmy sobie na to zasłużyć :D


ruzica napisał(a):Góry dla mnie mogą być w każdej ilości :)

Też tak mam 8)
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8663
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 31.01.2017 21:45

maslinka napisał(a):
Obrazek


Marzenie :hearts: . Aż się uśmiecham do monitora.
W przyszłym roku wracam na trasy, a na razie z przyjemnością poszusuję z Tobą wirtualnie 8) .
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 31.01.2017 21:48

Takiego sztruksu mi ostatnio w Białce T. brakowało 8O :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 31.01.2017 22:33

maslinka napisał(a):W Schladming tak nam się spodobało, że byliśmy tam dwa razy (w poniedziałek i w piątek).

No, proszę!
A w Alpejskich wędrówkach akurat Schladminger Tauern w wiosennej zieleni i kwitnących rododendronach.

Pozdrawiam,
Wojtek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 22:37

maslinka napisał(a): W Schladming tak nam się spodobało, że byliśmy tam dwa razy (w poniedziałek i w piątek). Za pierwszym razem zwiedziliśmy dwie górki - Hauser Kaibling i Planai, a za drugim razem, oprócz tych dwóch, jeszcze Hochwurzen :D Pewnie gdzieś się minęłyśmy :)
Jak wypadła pierwsza przygoda z szusowaniem w Austrii? Będzie relacja? :mrgreen:


Właśnie tuż przy Hauser Kaibling mieszkaliśmy i w poniedziałek szusowałam tam i na Planai, potem jeszcze na pozostałych dwóch górkach. Z pewnością się mijałyśmy. :D A przez chwilę nawet pomyślałam sobie: ciekawe gdzież to maslinka szusuje w tym roku. :oczko_usmiech:

Austria i Alpy - suuuper! Jestem totalnie zachwycona i pewnie w przyszłym roku gdzieś tam wrócimy. Pogoda, jak sama wiesz, baaardzo dopisała, co też jest ważne. Jednego nie mogę przeboleć, mianowicie że musieliśmy wyjechać zanim w sobotę otwarto ponownie lodowiec Dachstein :( - ponoć wrażenia przy super pogodzie niezapomniane. Cóż, zostanie na przyszły rok.

Relacji nie będzie, nie mam nawet odpowiednich zdjęć, bo starałam się nie tracić ani chwili tylko wykorzystać czas na szusowanie. :) Ale nic straconego, bo Ty Agnieszko te górki pięknie opiszesz i pokażesz. :wink: Już na to czekam. :papa:
Następna strona

Powrót do Austria - Österreich


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Narty w rytmie Welle Eins
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone