Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 11.07.2015 22:47

Owszem - Korcula jest piękna! Zresztą, jak cała Cro ;)
danol148
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 24.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) danol148 » 21.07.2015 21:54

Dziekuję bardzo za relację jedna z lepszych i tym bardziej o Korculi tyle się nasłuchałem od znajomych co tam byli i coraz bardziej mnie ciągnie do CRO na 1 zagraniczne wakacje.
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 21.07.2015 22:06

danol148 napisał(a):Dziekuję bardzo za relację jedna z lepszych i tym bardziej o Korculi tyle się nasłuchałem od znajomych co tam byli i coraz bardziej mnie ciągnie do CRO na 1 zagraniczne wakacje.





Jak najbardziej polecam CRO na pierwszą zagraniczną wycieczkę, ja sam tak zrobiłem i w tym roku jadę już czwarty raz :)
zibi70
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 10.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi70 » 21.07.2015 23:24

Relacja super .
Ja wyjeżdżam w sobotę w nocy ,czyli tuż ,tuż za kilka dni. Natomiast smutna wiadomość jest taka ,że właśnie na Korculi w okolicach BRNY spłonęło ok 500 ha lasu ,a tam mam docelowy punkt zakwaterowania. Półwysep Pelijeszac też płonął kilka dni temu.
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 11.02.2016 09:57

Super relacja, masz talent do pisania
Jagodi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagodi » 12.02.2016 21:58

Witam!!
W tym roku wybieram się z rodzinką na Korcule.Tak właśnie myslałam żeby pojechać taką trasą jak Wy....tutaj moje pytanie czy jadąc przez BiH trzeba wykupić viniete ,czy są jakieś jeszcze opłaty?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.02.2016 22:51

:D zielona karta jest wymagana.

p.s. nasi znajomi jej nie posiadali, właśnie w BiH, zapłacili 100 euro, sama oceń czy warto...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.02.2016 12:34

Jagodi napisał(a):Witam!!
W tym roku wybieram się z rodzinką na Korcule.Tak właśnie myslałam żeby pojechać taką trasą jak Wy....tutaj moje pytanie czy jadąc przez BiH trzeba wykupić viniete ,czy są jakieś jeszcze opłaty?

W BiH nie ma winiet.Płacisz za przejazd autostradą .W tym roku za odcinek zenica-sarajevo zapłaciłem 6 km czyli około 12 zł.

Teraz autostrada chyba jest dłuższa ,do Mostaru.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 13.02.2016 13:31

danol148 napisał(a):Dziekuję bardzo za relację jedna z lepszych i tym bardziej o Korculi ....

Dziękuję bardzo, miło mi :)

lkemot napisał(a):Super relacja, masz talent do pisania

Dziękuję :)

Jagodi napisał(a):Witam!!
W tym roku wybieram się z rodzinką na Korcule.Tak właśnie myslałam żeby pojechać taką trasą jak Wy....tutaj moje pytanie czy jadąc przez BiH trzeba wykupić viniete ,czy są jakieś jeszcze opłaty?


My nie dokonywaliśmy w BiH żadnych opłat, ponieważ jechaliśmy "dziurami"... Nie autostradami. ;) Ale nie polecam tego, chyba że masz dużo czasu i nie spieszy Ci się by ujrzeć Cro ;) bardzo męczy taka trasa. Lepiej zapłacić i szybko być na miejscu :)
Pozdrawiam.
Jagodi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagodi » 14.02.2016 19:20

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedz. :)
bercia
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bercia » 31.07.2017 12:40

Z prądem były takie same ograniczenia, ale przestało nam to przeszkadzać. Przekonałyśmy się, że można żyć bez żelazka, suszarki i miksera... Można żyć z małą lodówką i 2 palnikami... Wszystko można, jeśli się chce i jeśli jest się w Chorwacji! :

szrek27 Wystraszyłaś mnie tym prądem, mam jeszcze dwa dni żeby w razie czego anulować rezerwację, możesz mi wysłać na priv jakieś zdjęcie Waszego apartamentu? Ja Tobie wyślę link z moim wynajętym domkiem i proszę napisz mi czy go może kojarzysz? Na mnie spadła odpowiedzialność za wynajem apartamentu i jeśli coś będzie nie tak to wszyscy będą mieli do mnie pretensje, a ja zepsuty urlop.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 02.09.2017 21:09

Witaj. Tu masz link do domku:
http://www.novasol.pl/p/CDS329
Nie ma się czego obawiać. Po prostu nie włączysz wszystkiego na raz ;) To tzw. Robinsonada. Więc trzeba się liczyć, że z uwagi na to, iż najczęściej są one w trudno dostępnych miejscach usytuowane, to ograniczenia jakieś muszą być ;) Najważniejszy jest widok i wrażenia, cała reszta to dodatek i da się przeżyć nawet z dzieckiem 3 letnim ;) Czasem nawet myślę, że może kiedyś wrócimy w to konkretne miejsce ;) Pozdrawiam
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 10.09.2017 19:35

witam, właśnie tak z opóźnieniem przeczytałam relację, ale za to od dechy do dechy od razu :-) i to gdzie ... właśnie będąc na wyspie Korcula w tym momencie :-) dlatego jeszcze bardziej się cieszę i dziękuję za możliwość spojrzenia na wyspę Waszym okiem :-)
Relacja super, uśmiałam się, naoglądałam i w przyszłym roku znów wracam na Korculę :-) oczywiście na 2 tygodnie, żeby mieć czas na czytanie w ciszy i spokoju takich relacji słuchając przy tym szumu fal Adriatyku.
A moje uzależnienie od Cro już trwa od 2005 roku czyli od pierwszej wyprawy i jakoś nie mogę się i nie chcę wyrwać od tego uzależnienia hihihihi
pozdrawiam uzależnionych, zakochanych czy jak to nazwiecie :-)
skrzys
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 14.06.2018 22:31

Świetna opowieść o Cro i Korculi. Narobiłaś ochoty to mało napisane :) I chyba muszę się zgodzić z tym że Chorwacja uzależnia niezależnie od miejsca pobytu. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za relację :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Namiastka RAJU - Korcula 2013 :) - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone