Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 04.06.2014 07:09

Jackar napisał(a):@jackuc
Wyczytałem, że wybierasz się na południe Cro. Czy mógłbyś zwrócić uwagę gdzie jest jakiś ostatni parking przed końcem autostrady.
Z góry dziękuję :)


No luknę, tak czy tak ja chcę jechać do Ploce nowym odcinkiem 425


A tam droga jak stół to nie wiem czy nie przeoczę.... :mrgreen:

Odpuszczam górskie drogi przez Dusinę, trochę szkoda, no ale może innym razem


maniust napisał(a):Ja już kupiłem wcześniej w Auchanie. :lol:


Farciarz :twisted: :twisted: :twisted:
Tak na serio to mam takie jedne włąściwie Luba w nich chodzi po skałkach działają już od 6 lat...
Madziulka2112
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 06.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziulka2112 » 06.06.2014 10:44

szrek27 napisał(a):
Vjetar napisał(a):
szrek27 napisał(a):Spędziliśmy pełne 2 tygodnie w cudownym kraju, do którego nie sposób nie wrócić, jak się go już ujrzy na własne oczy. Nie ma siły, by się nie zakochać w Chorwacji!


To choroba.

:mrgreen:

Dzięki za fajną relację.

Pozdrawiam



PS. To teraz Italia przez Chorwację tam i w drodze powrotnej?
:wink:



Zgadza się - choroba :D Nieuleczalna! Ale ja nie chcę się wyleczyć ;)
Co do Italii, to niestety nie zahaczymy nawet o Chorwację :cry: buuu
Chociaż chłopaki wpadli ostatnio na pomysł, by przepłynąć promem na Hvar... Ha ha ha... Chyba w maszynowni, żeby nikt nie zauważył nadbagażu :mrgreen:

Niezmiernie cieszy mnie, że relacja się podobała. Mam nadzieję, że będzie przydatna chociaż częściowo w podążaniu naszymi śladami ;) My podążaliśmy śladami ArliJ i było warto! :D
Super, że jest tyle relacji, które są zachętą do odwiedzenia coraz to nowych miejsc. Już wiem, że chcę zobaczyć Riwierę Makarską - Tucepi, Brela... Większość pisze, że jest tam cudownie. Jest jeszcze Hvar i koniecznie Plitvice! Zresztą, które miejsce w Chorwacji nie jest cudowne??? :wink:


Potwierdzam, kto raz odwiedzi Chorwację będzie do niej wracał, sama przyznaję, że CHORWACJA jest moją " drugą " miłością ( mój mąż jest pierwszą :D ) Od 3 lat podążamy na Makarską Riwierę a dokładnie do Igrane i jeszcze nam się nie znudziło. Ogólnie Dalmacja Środkowa i południowa skradła nasze serca. POLECAM!! Korcula swą "dzikością " oraz historią również nam przypadła do gustu i na pewno tam wrócimy, chociażby na plaże Pupnatska Luka, w której to zakochałam się dzięki Twoim zdjęciom Szrek27 oraz pozostałym Cromaniakom. Już chcę tam jechać!!!! :D :D :D :D :D :D :lol:

Szrek 27 macie może jakieś fotki waszego domku "robinsowego" np. z wnętrza itp.?
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 06.06.2014 12:10

jackuc napisał(a):
Jackar napisał(a):@jackuc
Wyczytałem, że wybierasz się na południe Cro. Czy mógłbyś zwrócić uwagę gdzie jest jakiś ostatni parking przed końcem autostrady.
Z góry dziękuję :)


No luknę, tak czy tak ja chcę jechać do Ploce nowym odcinkiem 425


A tam droga jak stół to nie wiem czy nie przeoczę.... :mrgreen:

Odpuszczam górskie drogi przez Dusinę, trochę szkoda, no ale może innym razem



Jackar jeszcze tak mi się przypomniało, że ArliJ pisała na temat takiego parkingu w swojej REALCJI

Pozwolę sobie zacytować:
ArliJ napisał(a):
Po 2 h jazdy zaczyna mnie łamać więc budzę męża, robimy szybką zamiankę i teraz ja odpływam.
Pół godzinki drzemki przywraca mnie do życia, kolejny postój to ostatnia stacja przed końcem autostrady.....parking urokliwie położony:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 10.06.2014 13:33

Dobrze wiedziec ktore plaze trzeba odwiedzic. ja tez sie tam wybieram w 1pol ViIi
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 18.06.2014 22:15

Roxi napisał(a):Relacja doczytana. Przez Ciebie nie mogę się już doczekać wyjazdu... ale to doooobrze ;)

szrek27 napisał(a):Zdjęcia szponów chłopaków...
Dodam, że chodzili tak po mieście, plaży i w ogóle dokądkolwiek poszliśmy. Na ustach ludzi malował się uśmiech, kiedy ich widzieli. Wpadli w oko nawet pewnej parze męskiej na plaży... Niestety, szans nie mieli u naszych chłopaków :lol:


Wariaty :mrgreen:
Ale takich ludzi właśnie lubię ;)

Vjetar napisał(a):Obrazek

:mrgreen:


Nie no...uwielbiam Cię :mrgreen:


Roxi - cieszę się, że się podobało ;)

Madziulka2112 napisał(a):
szrek27 napisał(a):
Vjetar napisał(a):
szrek27 napisał(a):Spędziliśmy pełne 2 tygodnie w cudownym kraju, do którego nie sposób nie wrócić, jak się go już ujrzy na własne oczy. Nie ma siły, by się nie zakochać w Chorwacji!


To choroba.

:mrgreen:

Dzięki za fajną relację.

Pozdrawiam



PS. To teraz Italia przez Chorwację tam i w drodze powrotnej?
:wink:



Zgadza się - choroba :D Nieuleczalna! Ale ja nie chcę się wyleczyć ;)
Co do Italii, to niestety nie zahaczymy nawet o Chorwację :cry: buuu
Chociaż chłopaki wpadli ostatnio na pomysł, by przepłynąć promem na Hvar... Ha ha ha... Chyba w maszynowni, żeby nikt nie zauważył nadbagażu :mrgreen:

Niezmiernie cieszy mnie, że relacja się podobała. Mam nadzieję, że będzie przydatna chociaż częściowo w podążaniu naszymi śladami ;) My podążaliśmy śladami ArliJ i było warto! :D
Super, że jest tyle relacji, które są zachętą do odwiedzenia coraz to nowych miejsc. Już wiem, że chcę zobaczyć Riwierę Makarską - Tucepi, Brela... Większość pisze, że jest tam cudownie. Jest jeszcze Hvar i koniecznie Plitvice! Zresztą, które miejsce w Chorwacji nie jest cudowne??? :wink:


Potwierdzam, kto raz odwiedzi Chorwację będzie do niej wracał, sama przyznaję, że CHORWACJA jest moją " drugą " miłością ( mój mąż jest pierwszą :D ) Od 3 lat podążamy na Makarską Riwierę a dokładnie do Igrane i jeszcze nam się nie znudziło. Ogólnie Dalmacja Środkowa i południowa skradła nasze serca. POLECAM!! Korcula swą "dzikością " oraz historią również nam przypadła do gustu i na pewno tam wrócimy, chociażby na plaże Pupnatska Luka, w której to zakochałam się dzięki Twoim zdjęciom Szrek27 oraz pozostałym Cromaniakom. Już chcę tam jechać!!!! :D :D :D :D :D :D :lol:

Szrek 27 macie może jakieś fotki waszego domku "robinsowego" np. z wnętrza itp.?


Zaraz poszperam, może coś znajdę :) A jak nie, to wygoogluje link do tego domku i pośle na priv :)
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 18.06.2014 22:31

Madziulka2112 - link wysłany :)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 28.06.2014 15:21

My właśnie wróciliśmy godzinę temu :cry: . 4 -5 dni słonecznych, jeden bez chmur, sporo deszczu ... a tak reszta ok.
Jak ktoś ma jakieś pytania zapraszam. W najbliżych dniach zasiadam do relacji więc przepraszam za OT
Pozdrawiam
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 28.06.2014 19:09

czekamy zatem na relację :D
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 29.06.2014 09:51

No właśnie, Jackuc - czekamy na opis Twoich wrażeń ;)
jedrula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 23.07.2014 13:40

Hello

Choć załapałem się w ostatnie rzedy tuż po seansie to miło było przeczytać i przeżyć to z Wami... oby więcej takich przygód :-)

pozdr
andrzej
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 28.07.2014 11:56

Jaa... 8O Jędrula w moich skromnych progach :D Jakiż to zaszczyt mnie spotkał! :D Cieszę się, że Ci się podobała relacja.
Dla mnie wciąż najlepsza jest Twoja! Bez dwóch zdań ;)
Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę bardzo serdecznie :)

P.S. Dla niewtajemniczonych - pisałam tą relację z konta męża ;)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 30.07.2014 12:04

Jakbym musiał spędzić dzień na plażowaniu w mieście Korcula bo by mi się nie chciało 4 liter ruszyć do samochody (albo bym nie mógł %) to gdzie najlepiej się udać?
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 31.07.2014 22:56

Jest niewielka plażyczka w "centrum" Korculi... Wokół ulica, nieopodal port... Co kto woli. Ja np. nie chciałabym tam plażować. Ale każdy jest inny ;) Jak się nie może, bo % to i taka wystarczy ;)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 01.08.2014 07:45

Eunike1984 napisał(a):Jest niewielka plażyczka w "centrum" Korculi... Wokół ulica, nieopodal port... Co kto woli. Ja np. nie chciałabym tam plażować. Ale każdy jest inny ;) Jak się nie może, bo % to i taka wystarczy ;)


właśnie widziałem, lepsza opcja to polecieć sobie na Badiję :)
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 04.08.2014 17:29

Też tak uważam ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Namiastka RAJU - Korcula 2013 :) - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone