Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

namiary na apartament w Mandre na Pagu

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009
namiary na apartament w Mandre na Pagu

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 17.08.2013 16:20

tegoroczne wakacje już za mną- piękna wyspa Brać zwiedzona i kupę niezapomnianych wrażeń z Postiry przywiezione.
W przyszłym roku planuję Pag i miejscowość Mandre i tu olbrzymia prośba do Cromaniaków, potrzebuję namiarów na fajną kwaterę z klimą, wifi i blisko plaży. W zamian mogę przekazać e-maila do właścicielki ( super kobieta) apartamentów w Postirze na Brać :P
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 17.08.2013 17:18

Co zrobić?
Nie mam namiarów na fajną kwaterę z klimą, wifi i blisko plaży w Mandre, a chciałbym od ciebie namiary na fajną kwaterę w Postirze na Brać.
Bezinteresownie nie możesz się podzielić z cromaniakami namiarami w Postirze :wink:
Ile kosztuje u ciebie taki namiar? :wink:
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 17.08.2013 17:44

bonar napisał(a):Co zrobić?
Nie mam namiarów na fajną kwaterę z klimą, wifi i blisko plaży w Mandre, a chciałbym od ciebie namiary na fajną kwaterę w Postirze na Brać.
Bezinteresownie nie możesz się podzielić z cromaniakami namiarami w Postirze :wink:
Ile kosztuje u ciebie taki namiar? :wink:

proszę:
apartament VESNA
bezpośredni mail do właścicielki:vesna.skaric@gmail.com
Vesna to super kobieta, kilka razy przyniosła nam świeże pomidorki z własnej działki, wino na dzień dobry i pożegnanie. Apartament czyściutkie, pościel i ręczniki zmieniane co 7 dni. do najbliższej plażyczki 80 kroków w dół dość stromej ulicy. W cichej części Postiry, około 300m od centrum (portu) :papa:
Ostatnio edytowano 18.08.2013 21:07 przez magdach7, łącznie edytowano 1 raz
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 18.08.2013 18:53

Dzięki, może jeszcze ktoś zechce skorzystać :wink:

Pozdrav :papa:
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 18.08.2013 20:05

bonar napisał(a):Dzięki, może jeszcze ktoś zechce skorzystać :wink:

Pozdrav :papa:

you're welcome!
Z czystym sercem polecam- warto.
Ja ciągle czekam na swój idealny apartmani w Mandre :lol:
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 19.08.2013 14:54

Hej Magda,

Idealne miejsce w Mandre (wiem, bo byłem osobiście):
ANKORA MANDRE (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link)

Właścicielka ma na imię Ivona, młoda kontaktowa osoba.
Apartamenty były nowe (3 lata temu), i biorąc pod uwagę czystość jaką lubi Ivona - nadal wyglądają tak samo.
Mandre - piękna miejscowość, ale najładniejsza plaża jest ok 2km poza miastem (trzeba dojechać samochodem)

Na wyposażeniu WiFi, klima, TV Sat oraz całe zaplecze gastronomiczne.
Apartament 4+2 (na stronie jest opisany jako 4 osobowy) jest na samej górze i ma ładny widok z tarasu na morze.
2 sypialnie z łóżkami małżeński oraz dwuosobowa sofa w salonie. :papa:
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 19.08.2013 15:04

zack napisał(a):Hej Magda,

Idealne miejsce w Mandre (wiem, bo byłem osobiście):
ANKORA MANDRE (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link)

Właścicielka ma na imię Ivona, młoda kontaktowa osoba.
Apartamenty były nowe (3 lata temu), i biorąc pod uwagę czystość jaką lubi Ivona - nadal wyglądają tak samo.
Mandre - piękna miejscowość, ale najładniejsza plaża jest ok 2km poza miastem (trzeba dojechać samochodem)

Na wyposażeniu WiFi, klima, TV Sat oraz całe zaplecze gastronomiczne.
Apartament 4+2 (na stronie jest opisany jako 4 osobowy) jest na samej górze i ma ładny widok z tarasu na morze.
2 sypialnie z łóżkami małżeński oraz dwuosobowa sofa w salonie. :papa:

dzięki- w styczniu będę wysyłała maila z zapytaniem :D
carollayna
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) carollayna » 15.09.2013 22:40

Właśnie jesteśmy w apartamencie Ankora Mandre - 4 osobowy, jesteśmy we trójkę. Szukałam w internecie różnych apartamentów i po paru e-mailach stwierdziłam, że ten apartament będzie najlepszy. Cena jak dla mnie w porządku (przyjechaliśmy wczoraj 14.09), wyposażenie w pełni, widok na morze (do samego morza 350 m, do sklepu 300m) i niesamowita właścicielka Ivona - pomocna, rozmowna, posiedziała z nami wczoraj, pokazała na mapie co mamy pozwiedzać (zwiedzamy na rowerach). Polecam bardzo.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
namiary na apartament w Mandre na Pagu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone