Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiary GPS na LPG i inne POI - update 2007.11.23

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 04.07.2010 15:02

A ja potrzebuję Waszej pomocy.... :( chodzi mi o nawigację Mio i mapy.

Opisuję o co mi chodzi:
Kupiłam nawigacje Mio Moov 370 gdzie była zainstalowana mapa MioMap2008.Zachciało mi sie aktualizacji mapy Europy i teraz mam mapy jeszcze starsze niż miałam. :?

Pomózcie mi i odpowiedzcie czy jest jakis sposób aby wrócić do tej mapy co miałam na początku?

Jeśli zadałam pytanie w nieodpowiednim wątku to proszę o przeniesienie :oops:
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 04.07.2010 15:40

Na płycie masz mapy
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 04.07.2010 15:59

Nie, były juz w nawigacji niby jakieś fabryczne MioMap2008
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 04.07.2010 16:10

Aneta.K napisał(a):Nie, były juz w nawigacji niby jakieś fabryczne MioMap2008

Tak, ale na płycie też są :)
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 04.07.2010 17:53

Hym.... :oops:
cayak
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.07.2010
POI z Kampingami

Nieprzeczytany postnapisał(a) cayak » 15.07.2010 12:08

Czy posiada ktos punkty POI z kampingami w CRO - taki gotowiec do automapy 6.5?
Jesli jest na forum to prosze o linka bo nie znalazlem (a chwile szukalem).
Dzieki z góry.
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008
Re: POI z Kampingami

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 15.07.2010 19:35

cayak napisał(a):Czy posiada ktos punkty POI z kampingami w CRO - taki gotowiec do automapy 6.5?
Jesli jest na forum to prosze o linka bo nie znalazlem (a chwile szukalem).
Dzieki z góry.


Gdzieś tutaj był, ale musisz dłużej poszukać.
Herman
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 18.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Herman » 18.07.2010 20:45

Aneta.K napisał(a):A ja potrzebuję Waszej pomocy.... :( chodzi mi o nawigację Mio i mapy.


Nie wiem jak jest w Mio 370, ja mam Mio 300 za 215 zł (bez czytnika SD) i pierwsze co zrobiłem, to pozbyłem się programu oferowanego przez MIO. Po podłączeniu do komputera miałem aż 30 MB wolnej pamięci. Okazało się, ze producent zrobił takie "zabezpieczenie", iż nawigacja ma pamięć 1Gb, który był dostępny tylko do instalowania aktualizacji oprogramowania MIO. Jednak udało mi się to wszystko odblokować i teraz mam zainstalowaną Auto Mapę oraz IGO z całą Europą i chodzi bez problemu :)

Oczywiście wszystko przeprowadzone w mało legalny sposób.
Dobrych porad i gotowych programów polecam szukać na www.my-navia.pl oraz www.peb.pl :lol:
zonatyfacet1
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonatyfacet1 » 19.07.2010 12:35

Herman napisał(a):
Aneta.K napisał(a):A ja potrzebuję Waszej pomocy.... :( chodzi mi o nawigację Mio i mapy.


Nie wiem jak jest w Mio 370, ja mam Mio 300 za 215 zł (bez czytnika SD) i pierwsze co zrobiłem, to pozbyłem się programu oferowanego przez MIO. Po podłączeniu do komputera miałem aż 30 MB wolnej pamięci. Okazało się, ze producent zrobił takie "zabezpieczenie", iż nawigacja ma pamięć 1Gb, który był dostępny tylko do instalowania aktualizacji oprogramowania MIO. Jednak udało mi się to wszystko odblokować i teraz mam zainstalowaną Auto Mapę oraz IGO z całą Europą i chodzi bez problemu :)

Oczywiście wszystko przeprowadzone w mało legalny sposób.
Dobrych porad i gotowych programów polecam szukać na www.my-navia.pl oraz www.peb.pl :lol:

Herman, zaraz Cię znowu zjadą za to, że mało legalnie :lol:
Stendo
Croentuzjasta
Posty: 304
Dołączył(a): 24.06.2010
Ciekawe miejsca w CRO - współrzędne GPS

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stendo » 23.01.2011 13:26

Witam,
od dłuższego czasu jestem stałym czytaczem forum, w ubiegłym roku pierwszy raz zaliczyłem ten piękny kraj.

Za kilka miesięcy kolejny wyjazd, oczywiście bez większych kłótni z żoną i synkiem stwierdziliśmy że będzie to znowu Chorwacja.

No i zaczęło się powolne wymyślanie miejsc gdzie warto pojechać, co warto zobaczyć. Oczywiście nie chodzi mi o noclegi, ale o ciekawe miejsca do zwiedzenia.

Wiadomo że większość ludzi w obecnych czasach korzysta z nawigacji.

Może warto założyć wątek w którym wpisywalibyśmy współrzędne GPS takich ciekawych miejsc ??
Czytałem piękne relację z wjazdów na szczyty górskie - nie mogę ich zlokalizować. Czytałem relację z parków narodowych, również kilka razy jest wspomniane że z jednych parkingów jest łatwiej dotrzeć, z innych gorzej. W niektórych miejscach są płatne parkingi, ale wiele osób zna miejsca gdzie w bliskiej odległości można zaparkować darmowo auto.

Wiele osób pewnie ma te miejsca we własnych GPS-ach, więc może warto się nimi podzielić dla mniej zorientowanych ?? :D


Co Wy na to :?:
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 24.01.2011 14:11

masz racje, jest takich miejsc duzo

ale problem jest w tym ze nie wszyscy chca sie nimi dzielic :( . ja sam bylem w CRO tylko raz wiec nie mam nic :(
bannanc
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bannanc » 24.01.2011 14:37

Byłem 2 razy w Chorwacji i podczas ostatniego pobytu zapisałem sobie kilka namiarów w tym na parking w Bośni wodospady Kravica który długo szukaliśmy niestety przez pomyłkę sam wszystko wykasowałem. Miałem również wpisany duży sklep w Mostarze, ale niestety.
mruczycho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 04.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mruczycho » 24.01.2011 15:15

POI
taka mała próba.
wierny62
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wierny62 » 25.02.2011 04:04

Witam, chciałem dopytac jak sprawa wygląda z LPG w okolicach Bratysławy i na trasie przez Węgry, głównie 86 w godzinach pózno wieczornych ? na butli pełnej robię ok 400 km, a to, że mieszkam 20 km od granicy czeskiej, tankowac przyjdzie za Bratysławą lub początek Węgier i następnie po przekroczeniu granicy HU/HR. z góry dzięki za info.
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 25.02.2011 08:32

Zatankujesz w Bratysławie i przejedziesz całe Węgry, następne tankowanie będziesz miał w Chorwacji
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Namiary GPS na LPG i inne POI - update 2007.11.23 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone