Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiar na kwatere

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Miron2003
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.01.2011
Namiar na kwatere

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miron2003 » 06.01.2011 14:43

Wiem, wiem. Wszystko zostało napisane już na tym forum:). Ale ma pytanie do stałych bywalców w Chorwacji, ludzi którzy byli juz tam, lub taki jak ja zółtodzibów na sprawdzone kwater, apartamentów w Chorwacji. Poszukujemy miejsca spokojnego, najlepiej przy plaży lub morzu o dobrym standradzie. Najbardziej zależy nam na tym aby nie było tłumów, piękne morze noi jak najlepsza plaża. region obojętny, moż być wyspa:)) Dzięki za każdą pomoc
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 06.01.2011 14:48

Może:

https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=28829&highlight=vrbnik


No dobra już więcej nie będę chwalił tego Vrbnika, ale na pierwszy raz jest moim zdaniem rewelacyjny, niedaleko z Polski.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 06.01.2011 16:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Tribunj 8)
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 08.01.2011 22:50

jolamik napisał(a):www.dalmacia-apartments.info
Tribunj 8)

Jeśli można zapytać - mieszkałeś w tych kwaterach? Jak warunki, właściciel, plaże i ogólnie sama miejscowość? Pytam, bo właśnie szukam jakiejś kwatery na wakacje. :wink:

Nieważne :D
Relacja przeczytana. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 10.01.2011 20:22 przez arek_sosnowiec, łącznie edytowano 1 raz
jaro1959
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 13.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 10.01.2011 14:13

Daj jakiś namiar, to się odezwę, ja też z Sosnowca.
babeczka65
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babeczka65 » 11.01.2011 10:53

[quote="Bahama"]Może:

https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=28829&highlight=vrbnik

Do BAHAMA

Mam pytanie natury technicznej. Oglądałm tą stronę Interchalet. Jak rezerwujesz pacisz kartą kred. Są dodatkowe koszty ubezp. itp. Dostajesz potwierdzennie? Czy ten Twój apart. to VRB 102?
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 11.01.2011 12:08

babeczka65 napisał(a):
Bahama napisał(a):Może:

https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=28829&highlight=vrbnik

Do BAHAMA

Mam pytanie natury technicznej. Oglądałm tą stronę Interchalet. Jak rezerwujesz pacisz kartą kred. Są dodatkowe koszty ubezp. itp. Dostajesz potwierdzennie? Czy ten Twój apart. to VRB 102?


Kapitalne miejsce, mili gosdpodarze. Polecam !
Tak to apartament VRB102.

Najczęściej liczba osób musi się zgadzać. Są dwa duże łóżka 2-osobowe. Nie wiem jak byłoby z kolejnym dzieckiem.

Interchalet pobierze w momencie rezerwacji 30 % z karty kredytowej. Reszta zostanie pobrana automatycznie z tej samej karty w czerwcu na 20 kilka dni przed wyjazdem. Możesz zaznacztyć w formularzu że nie chcesz innych ubezpieczeń.

Może najpierw napisać/ Zadzwonić i zapytać się o tę kolejną osobę ?

Milovčić Marija Frankopanska 25 51516 Vrbnik tel. 051 857 360 e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Artur
mare123
Croentuzjasta
Posty: 172
Dołączył(a): 14.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mare123 » 20.01.2011 17:20


Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone