Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańszy koszt rozmowy tel z PL do Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BennyK
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 19.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) BennyK » 21.04.2014 00:04

Z napisał(a):ok, rozumiem lecz powiedz szczerze 30 zeta na miesiąc to dużo? a gadasz do oporu.

Jeżeli mowa o rozmowach z PL zagranicę (konkretnie do Chorwacji i ewent. Niemiec) na nr komórkowe jestem jak najbardziej zainteresowany :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.04.2014 07:24

Ze wszystkimi moimi znajomymi przebywającymi za granicą tak rozmawiam,problem miałem tylko na Kubie bo tam netu-niet,potrzebny tylko dostęp na dwóch telefonach do internetu i rozmawiasz i wysyłasz fotki za free.Koszt to jedynie zakup karty z dostępem do netu na miesiąc i tak jak pisałem instalujesz aplikację http://www.viber.com/ .
BennyK
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 19.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) BennyK » 21.04.2014 13:54

Z napisał(a):Koszt to jedynie zakup karty z dostępem do netu...

czyli potrzebny jest net w komórce, którego jak napisałem wcześniej druga strona nie posiada...

a jeżeli chodzi o tańsze połączenia za granicę bez użycia netu?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.04.2014 17:06

nic tańszego nie znajdziesz,niestety Skype to potrzebuje dobrego zasięgu.
juwicz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 07.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) juwicz » 11.07.2014 15:08

W przypadku Skype wcale nie muszą obie strony używać Skype'a. Dzięki Skype możesz zadzwonić na dowolny numer na świecie, także komórkowy. Oczywiście w takim przypadku nie za darmo, ale w bardzo konkurencyjnych stawkach. Można też wykupić abonament. Więcej na stronie http://www.Skype.com :D
johnyTV
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) johnyTV » 12.07.2014 09:24

z tego co sie orientuje to lebara ma teraz promocja na UE 19gr wychodzace i przychodzące do tego mozna zamowic darmowy starter i dostaje sie 10zł
Johny_Walker
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Johny_Walker » 03.09.2014 11:25

Najtaniej kupić internet z VIP lub Tele2. Ze smartfona lub tabletu można dzwonić na stacjonarne numery w Polsce za 5 groszy/minuta instalując program VoIP np. Zoiper. Przedtem wykupując usługę u operatora VoIP. Ostatnio jak sprawdzałem, to wychodziło taniej od Skype i Vibera. W ten sposób płacę 5 groszy za minutę na wszystkie stacjonarne w UE, a komórki w UE poniżej 20 groszy. Rozliczanie sekundowe. Jakość OK. Odbierane rozmowy są za darmo, ale nie wiem czy program zbyt szybko nie wyczerpie baterii i limitu danych. Używałem tylko do wychodzących.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańszy koszt rozmowy tel z PL do Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone