Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacek36
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.06.2008
rejon Primosten, Rogoznica,Rażanij kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek36 » 13.07.2017 16:16

szukając dalej chce spytać o rejon, gdzie nigdy nie byliśmy tzn. Promosten,Rogoznica,Rażanij. Czy można tam znaleźć tzw. przydomowy camp?
Z dużych to: Marko w Rogoznicy, Tomas Primosten. Ma ktoś może ceny czy inne namiary na kempingi??
jacek36
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek36 » 16.07.2017 16:31

janusz07 napisał(a):Polecam niedrogi kemping Mateo w Bibinje koło Zadaru



jak się nazywa? można prosić o info..
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 16.07.2017 19:59

jacek36 napisał(a):
janusz07 napisał(a):Polecam niedrogi kemping Mateo w Bibinje koło Zadaru



jak się nazywa? można prosić o info..


http://www.autocamp-matea.com/index.html

Kilka lat temu był sporo tańszy.
agryppa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agryppa » 29.08.2017 15:22

Czy dobrze czytam cennik? 15E za 2 osoby to cała cena (2 os, auto, mały namiot, po sezonie)?

Generalnie mam prośbę o polecenie fajnych campingów w zasadzie na całym odcinku wybrzeża od zadaru do południowych krańców riwiery makarskiej. Zależy mi na miejscach ładnych, spokojnych i w miarę tanich. Nie zależy mi natomiast na bogatej infrastrukturze. Po lekturze wiem już o Tamaris i campie w Podgora. Jedziemy w dwie osoby, we wrześniu, na razie w zasadzie w ciemno. Mały namiot i trochę sprzętu zawsze w Cro mam w bagażniku:-)
polakwcro
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) polakwcro » 31.08.2017 08:52

Pole namiotowe dla 3 osób bez samochodu. W okolicach splitu. Jak najtaniej. Ktoś coś? Dziękuje za pomoc :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 31.08.2017 13:03

polakwcro napisał(a):Pole namiotowe dla 3 osób bez samochodu. W okolicach splitu. Jak najtaniej. Ktoś coś? Dziękuje za pomoc :papa:

Okolice Splitu to też wyspa Brać :)
Prom ze Splitu do Supetar, z przystani w Supetar pieszo do kempingu Waterman Beach Village ok. 800 m. Kemping w większej mierze składa się z bungalowów ale pozostało też miejsce na namioty i kampery, przyczepy.
W sezonie może nie jest najtańszy ale po - myślę, że już będzie taniej. Ja w lipcu płaciłam po 10 eu os. dorosła + 19 eu parcela z prądem i wodą. Mają też miejsca tańsze, nieparcelowane w lasku bliżej plaży z prądem ale bez wody na parceli. O ceny trzeba pisać do nich maila z zapytaniem.
Kemping fajny, z ogólnodostępnym kącikiem kuchennym (zlew, kuchenka elektryczna dwupłytkowa, grill gazowy), co rzadko występuje w Cro. Są 2 małe baseny (gł. 40 i 120 cm.) przy nich leżaki, parasole. Jest tzw. siłownia zewnętrzna (ławeczka, orbitek, wioślarz) Jest stół do ping ponga, tor na bule, mini golf, ogromne szachy. Teren bardzo zadbany, łazienki wzorowe (dostawiają drugi budynek sanitarny bliżej pola namiotowego), pralki za free co też jest rzadkością. Zazwyczaj są na żetony. Na obiekcie dużo zieleni, roślinki różne w tym dużo lawendy.
Na terenie kemp. w sezonie działa stołówka (nie wiem jak we wrześniu) - tak! nie knajpa a stołówka :) Obiado-kolacja 85 kun - szwedzki stół, jesz ile chcesz. Kilka propozycji - zupy, różne dania mięsne (kotlety, sosy, cievapi, szszłyki itp.) ryby, lazanie, makarony, ziemniaki, ryże, desery, owoce, surówki i takie tam.
Na zakupy też blisko - Lidl 300m, kawałek dalej Konzum, w miasteczku Tommi i Studenac i mały Konzum.
W Supetarze jest dworzec autobusowy także komunikacja po wyspie jest, są wypożyczalnie aut, skuterów, rowerów, łodzi itp.
Wszyscy goście kempingu mogą korzystać z infrastruktury ich resortu hotelowego po drugiej stronie miasteczka (baseny, animacje dla dzieci i dorosłych)

Toalety
IMG_20170725_120221.jpg
IMG_20170725_120216.jpg


Miejsce parcelowane i nasz mandżur
IMG_20170716_180717.jpg
IMG_20170716_180742.jpg
IMG_20170720_081717.jpg
IMG_20170723_104840.jpg


Pole namiotowe - nieparcelowane
IMG_20170716_182434.jpg
IMG_20170720_083721.jpg
IMG_20170725_115248.jpg


Strefa wypoczynkowa
IMG_20170717_085027.jpg
IMG_20170717_084947.jpg
IMG_20170717_084843.jpg
IMG_20170717_084827.jpg
IMG_20170717_084555.jpg


Plaża
IMG_20170720_083424.jpg
IMG_20170720_083036.jpg
IMG_20170720_082804.jpg
IMG_20170720_082837.jpg
IMG_20170720_083036.jpg
IMG_20170720_210310.jpg


Główna alejka kempingowa
IMG_20170716_182344.jpg


Taras widokowy nad stołówką - otwarty cały czas i dla wszystkich.
IMG_20170725_115725.jpg


Polecam ten kemping :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.08.2017 14:58

polakwcro napisał(a):Pole namiotowe dla 3 osób bez samochodu. W okolicach splitu. Jak najtaniej. Ktoś coś? Dziękuje za pomoc :papa:

W okolicach Splitu nie ma pola namiotowego dla 3 osób. :wink:
agryppa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agryppa » 01.09.2017 09:28

Nikt nie doradzi?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.09.2017 14:38

agryppa napisał(a):Nikt nie doradzi?

Dla każdego co innego znaczy ładnie...
Mi się bardzo podobało w Zivogosce Blato, za Makarską - ładnie i spokojnie bo to mała wioska. Masz tam 2 kempingi graniczące ze sobą przez siatkę Dole i Blato.
Za regionem od Zadaru do co najmniej Splitu nie przepadam. Może spodoba Ci się ten kemping na Ciovo http://www.labadusa.com/
Nie byłam na nim osobiście ale znajomi byli i im się podobało. Ma jedną z ładniejszych plaż na Ciovo, blisko do Trogiru, Splitu i na Brac można skoczyć.
Dalej za Omisem http://www.autocamp-sirena.com/ inni znajomi sobie chwalili tegoroczny pobyt.
agryppa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agryppa » 01.09.2017 15:24

Dzięki. Ładnie dla mnie = piękne okoliczności przyrody ale niekoniecznie wielkie plaże (czyli dużo ludzi). Właśnie Trogir, Split, Castele i okolice znam z rejsów i nie chcę tam wracać (choć i tak będę jeszcze w tym roku bo kolejny rejs z Trogiru). Myślę coś albo wcześniej (okolice Murter lub Primosten - serio nie polecasz?) albo właśnie Omis i dalej. Choć nie jest wykluczone, że jak będzie pogoda to się na Pagu i Paklenicy skończy:-)
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 02.09.2017 21:01

agryppa napisał(a):Czy dobrze czytam cennik? 15E za 2 osoby to cała cena (2 os, auto, mały namiot, po sezonie)?

Generalnie mam prośbę o polecenie fajnych campingów w zasadzie na całym odcinku wybrzeża od zadaru do południowych krańców riwiery makarskiej. Zależy mi na miejscach ładnych, spokojnych i w miarę tanich. Nie zależy mi natomiast na bogatej infrastrukturze. Po lekturze wiem już o Tamaris i campie w Podgora. Jedziemy w dwie osoby, we wrześniu, na razie w zasadzie w ciemno. Mały namiot i trochę sprzętu zawsze w Cro mam w bagażniku:-)


"Fajny" camp...trochę trudno doradzić. Spróbuję. Zaczniemy od mjsc Podstrana kilkanaście km od Splitu na południe ( pomijam duży i drogi camp STOBREC zaraz za Splitem ) W Podstranie oprócz campu Tamaris ( jeden z moich ulubionych) ok 200-300 metrów dalej na południe naprzeciwko sklepu Studenac k cmentarza jest niedrogie malutkie pole namiotowe z widokiem na morze.Korzystałem chyba 2 lata temu. Jedziemy dalej na południe w mjsc Duce przed Omis kilka skromniutkich campów-pól namiotowych. W mojej ocenie mało ciekawych ale to subiektywne. W Omis kolejny fajny camp Liścina położony nie nad morzem ale wśród wysokich skał. Niedrogi w porównaniu do innych campów(polecam). W tej samej mjsc moloch Galeb-pomijam chociaż to porządny camp. Jedziemy dalej na południe mjsc Celina camp Daniel super położony ale pojazd trzeba pozostawić trochę od namiotu. Dalej camp Sirena trochę duży i nie najtańszy, ale również na poziomie. Kolejny camp dopiero 2 km za w Baska Voda (Basko Polje) Moloch daleko do plaży ale ja go lubię, pustawy i wg mnie niedrogi, położony w przepięknej okolicy. Ok 4 km na południe mój nr 1 camp w CRO czyli Krvavica. W tym roku jednak właściciel "odjechał" ceną. Dalej to 2 campy ok 6 km dalej w Makarskiej. Cena jednak jest uważam za wysoka do oferowanych warunków. Kolejny camp to Stukila w Podgorze. Położony w super miejscowości niemal nad morzem, ale chyba trochę drogawy i pełno czeskich przyczep. Kiedyś było fajniej. Kolejne 4 campy to mjsc Zivogosce. Pomijam camp DOLE bo to moloch, polecam natomiast położone za tym campem Boban i Male Ciste i ewentualnie kolejny Ciste. Myślę, że Boban by ci pasował tz super położony nad morzem ( okolica wspaniała) i stosunkowo niedrogi. Kolejne 3 campy to mjsc Zaostrog. Campy Viter, Dalmacja i Uvala Borova. Kolejna fantastyczna miejscowość campy super jednak nie tanie. Podałem trochę nazw, wpisz w wyszukiwarkę i będziesz miał szczegóły, zdjęcia, ceny i itp. Jeśli chcesz coś więcej na temat innego konkretnego campu położonego dalej na południe lub na północ od Splitu napisz do mnie na priva coś podpowiem, nie podejmuję się analizy całości bo to jednak mocno subiektywne, tym bardziej w jednym zdaniu.
GAJUS
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.09.2017 16:25

Gajus, widzisz... np. pomijasz kamp. Dole bo moloch :) nie jest też taki tani ale ja mam super wspomnienia z tego kempingu. Wcale nie odczułam, że to moloch. Mieszkałam na nim 2 tyg. i patrząc na rozmiar kempingu, ilość przyczep i namiotów aż zastanawiałam się, gdzie ci wszyscy ludzie? Na kempingu było bardzo spokojnie, na plaży luz. Wieczorami cisza jak makiem zasiał. Obsługa bardzo tego przestrzegała. Kemp. położony pięknie, także nie skreślałabym tego kemp. Boban nieco tańszy, a że sąsiaduje z Dole przez siatkę więc okolica ta sama :)
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 03.09.2017 16:55

Nie chciałem zniechęcać do DOLE ( bo to dobry , świetnie położony camp, nocowałem na nim), jednakże pytającym chyba chodziło o mniejsze i w miarę niedrogie campy, a DOLE moim zdaniem nie spełnia tych kryteriów. Zresztą pisałem, że opinia subiektywna.
Fajnie opisałaś camp WATERMAN BV w Supetarze, ucieszyłem się, że można tam rozbijać małe namioty, kiedyś pewnie skorzystam. Kilka lat temu spędziłem kilka dni w tym miejscu. Camp nazywał się inaczej, był skromniutko wyposażony, taniutki i pustawy początkiem czerwca.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.09.2017 18:43

Szukając info o kempingach na Brac trafiłam na Twój wpis odnośnie kempu w Supetar :)
Wiedziałam, że zaszły duże zmiany, wiele osób pisało właśnie, że przerobili go na domki i nie ma już miejsc na namioty a jednak są :)
Dlatego może kemping stracił zainteresowanie wśród namiotowców co było widać podczas naszego pobytu - świecił wręcz pustkami. Wraz z jakością nastąpił wzrost ceny, przed metamorfozą był ponoć bardzo tani ... no ale coś za coś.

Odnośnie dużych kempingów już ze 3x przekonałam się, że nie zawsze trzeba ich unikać ponieważ czasami tak bywa, że więcej spokoju i przestrzeni znajdzie się na dużym kempingu, niż na małym przydomowym gdzie przyczepu i namioty upchane są gęsto :)
agryppa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agryppa » 04.09.2017 10:55

Gajus dzięki za obszerne streszczenie dla tego odcinka. Jak dotrę na południe to Boban myślę ok. Pytanie czy jesteś w stanie z grubsza o odcinku od Zadaru do okolic przed Trogirem (powiedzmy do Rogoznicy) coś takiego powtórzyć?:-) Nam Murter na kilka dni się zastanawiam. Albo okolice Primosten/Rogoznica.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone