Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 13:16

rav119 napisał(a):Zabronione jest w wiekszosci miejsc, ciekawe tylko czy ktos sie przyczepi na odludziu.
Polecany jest równiez camping skrilla i tak patrze ze roznice od osoby w kempingach na Krku to ok 1E..
Czyli trzeba 50zl liczyc za nocleg pod namiotem, sporo :/
Może cos polecisz na Krku?

A za przeproszeniem - na odludziu gdzie Wasza grupa 5 osób załatwi swoje potrzeby :?:

Kempingów na Krk jest kilka, ale nie są tanie w wysokim sezonie.

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... r=1&otok=6

Np Amar lub Marta są tańsze :smo:
Tylko tam jest opłata oddzielnie za osoby, namiot, samochód, prąd.
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 09.08.2016 13:17

Byłem w Punat na Krku w family camp. Fajny camping w gaju oliwnym / figowym
kamp-maslinik kropka hr (linków nie mogę wklejać)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 13:24

Captor napisał(a):Byłem w Punat na Krku w family camp. Fajny camping w gaju oliwnym / figowym
kamp-maslinik kropka hr (linków nie mogę wklejać)

Jest w moim linku.
Trochę tańszy niż Jeżevac.
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 09.08.2016 13:34

Jak pisałem, to jeszcze nie było Twojej odpowiedzi z linkiem :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 13:36

Captor napisał(a):Jak pisałem, to jeszcze nie było Twojej odpowiedzi z linkiem :)

Posty pisane prawie w jednym czasie :wink:
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 09.08.2016 13:41

A może podpowiesz jakiś mały camping na Kravnerze z ogólnodostępnym grillem? :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.08.2016 13:45

Captor napisał(a):A może podpowiesz jakiś mały camping na Kravnerze z ogólnodostępnym grillem? :)


Planik w Razanač.
rav119
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rav119 » 09.08.2016 13:48

Przejrzałem. Wiecie czy na Jezevacu za te 9,40E jest juz auto i prad? Bo ten Amar spoko, tylko jak sie doda wszystko to i tak wychodzi 10E.
Potrzeby mozna zalatwic na stacji :p
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 13:52

Captor napisał(a):A może podpowiesz jakiś mały camping na Kravnerze z ogólnodostępnym grillem? :)

Osobiście nie byłem na kempingach na Kvarnerze.
Na małych kempingach trudno o ogólnodostępny grill, nie znam takiego, bo mnie grill nie jest potrzebny do szczęścia i nie był wyznacznikiem wyporu kempingu.
Na małym kempingu byłem raz w Sveti Petar, pozostałe 9 pobytów na kempingach dużych.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 13:56

rav119 napisał(a):Przejrzałem. Wiecie czy na Jezevacu za te 9,40E jest juz auto i prad? Bo ten Amar spoko, tylko jak sie doda wszystko to i tak wychodzi 10E.
Potrzeby mozna zalatwic na stacji :p

Już pisałem - na Jeżevac 9.40 jest tylko za osobę :idea:

Rano, w południe , w nocy będziesz jechał za potrzebą na stacje kilka kilometrów. :?:
I podwoził każdego komu się zachce :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.08.2016 14:04

rav119 napisał(a):... W miedzyczasie przegladam kempingi na Krku i troche nie sa jasne cenniki dla mnie. Możecie wyjasnic jak czytac cenniki ze strony camping-adriatic? Niestety nie moge wrzucac linków. Na przykaldzie campingu Jezevac tzn ze 9,40E za osobe i na tym koniec? Bo czytałem tu na forum, że placi sie za osobe, za oplete klimatyczna, za samochod itd...

Na kempingach tej sieci płacisz za osoby + taxa klimatyczna + parcela, w którą masz wliczony już postój auta, przyczepy/namiotu, prąd. Parcele różnią się ceną ze względu na oferowane udogodnienia, np. + woda na parceli, widok na morze lub pierwsza linia.
Na innych kempingach bywa właśnie, że każda pozycja jest odrębnie wyceniona (osoba, auto, namiot, prąd, taxa)

rav119 napisał(a):...Polecany jest równiez camping skrilla i tak patrze ze roznice od osoby w kempingach na Krku to ok 1E..
Czyli trzeba 50zl liczyc za nocleg pod namiotem, sporo :/
Może cos polecisz na Krku?

W tym roku byłam na tym kampie, on jest obecnie w sieci camping-adriatic. Kemping super, okolica b. ładna, fajne plaże.
Zajmowaliśmy parcelę Comfort, mimo że nie była to Comfort More to widok na morze mieliśmy :)
W lipcu parcela + 2 osoby z taxą płaciliśmy 258 kun za dobę co w przeliczeniu na pln wyniosło 151,96 zł/doba.

Tańsze są parcele Standard ale w zasadzie zajęte przez stacjonarne przyczepy, były też miejsca nieparcelowane w strefie dla namiotów - jeszcze tańsze. W tej strefie nie ma szans na trzymanie auta obok namiotu. Przed kempingiem po drugiej stronie ulicy jest niewielki parking i tam można trzymać auto za szlabanem. W strefie nieparcelowanej masz prąd ale długi kabel raczej potrzebny - cena za 2 os. wyjdzie ciut poniżej 30 eu za wszytko.
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 09.08.2016 14:05

Vjetar napisał(a):Planik w Razanač.


Wygląda obiecująco, jak zjedziemy z Senj to pewnie tam zostaniemy, blisko do Zadaru, a potem na Pag. Dziękuję!

Janusz Bajcer napisał(a):Na małych kempingach trudno o ogólnodostępny grill, nie znam takiego, bo mnie grill nie jest potrzebny do szczęścia i nie był wyznacznikiem wyporu kempingu.


Tego też się "obawiałem". Dużo bardziej smakują mi dania z prawdziwego grilla a nie z patelni z pretensjami, ale nie można mieć wszystkiego.

Janusz Bajcer napisał(a): Już pisałem - na Jeżevac 9.40 jest tylko za osobę :idea:


A nie jest tam jeszcze + 10,60E za możliwość postawienia namiotu + 1E taksa?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.08.2016 14:35

Captor napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a): Już pisałem - na Jeżevac 9.40 jest tylko za osobę :idea:

A nie jest tam jeszcze + 10,60E za możliwość postawienia namiotu + 1E taksa?
jejuuuu .. no przecież pisze Janusz, że 9,40 to jest cena tylko za osobę! oczywiście do tego doliczyć trzeba za miejscówkę i taxę.
Captor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Captor » 09.08.2016 14:39

gusia-s napisał(a):jejuuuu .. no przecież pisze Janusz, że 9,40 to jest cena tylko za osobę! oczywiście do tego doliczyć trzeba za miejscówkę i taxę.


To wcale nie jest takie oczywiste - szczególnie dla kogoś kto na campingach w Chorwacji nie bywał. Płacąc za 5 osób za spanie pod namiotem 200zł za noc wydaje się już być niemałą kwotą - a praktyce to jeszcze nie jest cena finalna :)
rav119
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rav119 » 09.08.2016 14:55

No ja wlasnie pierwszy raz pod namiot. Nie widzi mi sie placic za namiot tyle co za apartament. Powiem szczerze, mamy po 21 lat i jedziemy na weekend pod namiot i zeby bylo jak najtaniej. Chcemu sie tylko gdzies przespac pod namiotem, wziac prysznic, skorzystac z pradu i cos ugotowac.
To w tym Jezevacu ile by finalnie bylo za namiot, 5 osob i samochod? Bo w cenniku jest tylko cena za osobe i tyle, nic nie wspominaja o dodatkowych oplatach
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone