Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Arekturbo
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 14.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arekturbo » 15.08.2012 16:15

polecam Camping RIO
co roku tam jeżdze, plaża piaszczysta ze da sie i 50metrów wejśc w wode.
ja płaciłem 5Euro od osoby za dobe.
grill, prąd, woda, lodówka, stoliki i krzesełka są za darmo.
tutaj mapka
http://maps.google.pl/maps?saddr=Trasa+7%2FA4%2FE40%2FE77&daddr=47.82861,19.09922+to:Nieznana+droga&hl=pl&sll=45.782848,20.170898&sspn=8.963372,19.753418&geocode=FabY-wIdfEUuAQ%3BFYLO2QIdVG4jASl5kXdFiYFqRzHBiBjrKMQAEw%3BFQtPkAIdkJEKAQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=6&via=1&t=m&z=6
a tutaj jak wygląda camp http://www.youtube.com/watch?v=RFQaM3gBb1M
lancet
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lancet » 17.08.2012 14:11

Ja już 3 raz byłem z rodziną na Campie w Ziwiogośce Male ciste i mogę polecić wszystkim kto lubi spokój cisze mało ludzi na plaży a przede wszystkim cena jest bardzo dobra w miarę tanio i czysto. Dla tych co lubią imprezy gwar mnóstwo ludzi to pozostaje niedaleko po sąsiedzku Camp Dole praktycznie mieszka się w tłoku jak na bazarze pielgrzymki non stop zaglądający co akurat robimy zero intymności ale jak ktoś to lubi...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 14:46

Arekturbo napisał(a):polecam Camping RIO
co roku tam jeżdze, plaża piaszczysta ze da sie i 50metrów wejśc w wode.
ja płaciłem 5Euro od osoby za dobe.
grill, prąd, woda, lodówka, stoliki i krzesełka są za darmo.


A ile za mamiot i auto :?:
Arekturbo
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 14.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arekturbo » 21.08.2012 22:06

nic
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 22:47

Arekturbo napisał(a):nic


Jak nic jak w cenniku jest auto i namiot :oczko_usmiech: no i jeszcze prąd i lodówka.

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava ... #tab3_kamp

Co nie zmienia faktu, że kamp jest tani :idea:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.01.2013 21:03

lancet napisał(a):Ja już 3 raz byłem z rodziną na Campie w Ziwiogośce Male ciste i mogę polecić wszystkim kto lubi spokój cisze mało ludzi na plaży a przede wszystkim cena jest bardzo dobra w miarę tanio i czysto. Dla tych co lubią imprezy gwar mnóstwo ludzi to pozostaje niedaleko po sąsiedzku Camp Dole praktycznie mieszka się w tłoku jak na bazarze pielgrzymki non stop zaglądający co akurat robimy zero intymności ale jak ktoś to lubi...


Ośmielam sie wyrazić zupełnie inną opinię.
W ubiegłym roku stacjonowałam na Dole 2 tyg w I połowie sierpnia. Owszem kemping jest duży ale mimo swego obłożenia wcale nie było tłoku, imprez, gwaru itd.. Na Male Ciste byłam, że tak powiem gościnnie. Owszem kemp kameralny, ładne sanitariaty, tańszy od Dole itd.. ale właśnie w swojej ciasnocie przerażał, było sporo przyczep i namiotów na Dole mieliśmy 2x tyle miejsca do dyspozycji w porównaniu do tego co było na Male Ciste.
Co do plaży hmm.. na Male Ciste w zasadzie jej nie ma, skałki, kamienne wybrzeże a na Dole jest piękna długa i szeroka jak na warunki chorwackie plaża z łagodnym zejściem do wody przez 3/4 szerokości kemp. (1/4 jest na skarpie i zejście po schodkach) z miejscami w cieniu i na słońcu, i naprawdę nie było tłoku.
Na Dole 1x w tygodniu był organizowany rybny wieczór, wtedy mogło być głośno ale tylko do godz. 23 - impreza na powietrzu, grilowane ryby, wino, zespół na żywo i bałkańskie przeboje. W inne dni absolutna cisza nocna, ochrona rowerkami robiła objazd i jak ktos miał muzykę lekko podkręconą to już upominali.
Narzekać na brak intymności mogą może ci, którzy na Dole zarezerwują parcelę w I linii brzegowej, ponieważ wzdłóż kempu od strony morza biegnie ścieżka, którą można dojść do przystani w Zivogosce. No ale coś za coś :) choc my również mieliśmy widok na morze a nie w I linii :) Pozatym, życie na kempingu nigdy nie będzie intymne, bo w zasadzie śpimy tylko w namiotach lub przyczepach a jedzenie, gotowanie, leniuchowanie odbywa się na zewnątrz więc to zrozumiałe że nie zamkniemy sie tam przed wzrokiem sąsiadów jak w apartamencie.
Ja bardzo dobrze będe wspominala tam nasz pobyt. Sama byłam zdziwiona, że pomimo tak dużego kempingu jest luz na plaży i ogólnie mało osób się plącze po terenie kemp. Znajomi, którzy mieszkali w Drveniku w apartamencie przyjeżdżali do nas na plażę jak zobaczyli jaki jest luz.
asiast
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiast » 29.01.2013 15:32

Witam
Czy może mi ktoś polecić naprawdę niedrogi, ale fajny kamping, na którym był z małymi dziećmi?.
Mam w planie wakacje pod namiotem z dwójką dzieci (3 i 4 l) Chciałabym żeby namiot można było postawić blisko wody i żeby nie było zbyt głęboko przy brzegu.
Z góry dziękuję :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.01.2013 15:35

asiast napisał(a):Witam
Czy może mi ktoś polecić naprawdę niedrogi, ale fajny kamping, na którym był z małymi dziećmi?.
Mam w planie wakacje pod namiotem z dwójką dzieci (3 i 4 l) Chciałabym żeby namiot można było postawić blisko wody i żeby nie było zbyt głęboko przy brzegu.
Z góry dziękuję :)

Witam - w jakim regionie Chorwacji ma być ten kemping :?:
asiast
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiast » 29.01.2013 15:52

W zasadzie to nie wiem. Najlepiej gdzieś po środku ;) Ma być ciepło, nie za daleko od miasta (zakupy) i w pobliżu ciekawych miejsc do zwiedzania ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.01.2013 15:59

Skoro w środku :wink:

Obrazek

W Sveti Petar jest kilka małych tanich kempingów :idea:
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 29.01.2013 19:05

Witaj Asia. Musisz sama poszukać i wybrać, a w tym dziale wiadomości nie brakuje. Jeżeli szukasz miejsca z płytką wodą, to ja polecam Rażanac camp Puntica albo niedaleko w Nin-ie camp Niska Laguna. Tam naprawdę jest bardzo płytko :lol: Cenniki znajdziesz na stronach campów. Niedrogie campy i niedawno otwarte znajdziesz w Drage. Niestety brak prądu....Fajny, spokojny camp może nawet niejeden w Sv. Petar, co poleca zawsze pan Janusz.
Byłem u Bożka i było ok. Niedaleko Sv. Petar znajdziesz w Bibinje ze trzy campy. Najtańszy to Matea i jak ponegocjujesz, a miejsce będzie wolne to do morza będzie max 10m. Jadąc dalej na południe; dla dzieciaków dogodna jest zatoka z miasteczkiem Slano i tam np. camp Rogac i kilka innych wokół zatoki. Powodzenia, a maluchy wszędzie dają radę.
Jan 123
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 22.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jan 123 » 31.01.2013 22:50

Może tu - niestety nie jest najtańszy :(
prapratno-camping-t19562.html
Pozdrawiam
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 09.02.2013 18:05

asiast napisał(a):W zasadzie to nie wiem. Najlepiej gdzieś po środku ;) Ma być ciepło, nie za daleko od miasta (zakupy) i w pobliżu ciekawych miejsc do zwiedzania ;)



Jeśli dla dzieciaczków to ja też polecę zatoczkę Slano, a dokładniej w mieścinie Banja, kemping Bambo. Opisywałam ten kemping już wcześniej, są też fotki:
bambo-banja-slano-poludniowa-dalmacja-t26785.html
My w tym roku planujemy się tam wybrać z 11 miesięcznym szkrabem :wink:
:papa:
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 09.02.2013 19:22

Monia dobra rada zrób rezerwację na Bambo. Stało się popularne między innymi dzięki Tobie i w wysokim sezonie może być problem ze znalezieniem miejsca. Wiem, bo byłem w zeszłym roku i miejsce znalazło się na najwyższym piętrze tylko dzięki znajomości z gospodarzem, który nas poznał...........
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 10.02.2013 12:43

No chyba żartujesz... Ja tu tak zachwalałam Bambo przez tyle czasu, sama byłam tam ostatnio chyba w 2010 ale nie myślałam, że aż do tego dojdzie, że taki popularny będzie :lol:
Nie no serio się przejęłam! Chcemy pojechać w tym roku zaraz z końcem czerwca.. to może rzeczywiście odezwę się do właściciela 8O
Dzięki za informację :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone