Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze plaże w Cro

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 30.10.2007 17:06

A ja lubie plaże w Promajnie, są bardzo szerokie i dużo cienia, niestety w sezonie strasznie zaludnione
Obrazek

ale mieliśmy swoją plaże 2m od apartamentów

Obrazek

Drasnice
Obrazek

Tratwa, atrakcja dla dzieciaków...

Obrazek

... i nie tylko

Obrazek
:lol:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 30.10.2007 17:36

:D
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 30.10.2007 18:38

Cześć niedźwiedziu40, niestety, ale nie jestem z Legnicy, mam do Ciebie tylko :wink: 300 kilometrów. Chętnie odpowiem na Twoje pytania, ale to zadane na forum jest zbyt ogólne i nie wiem od czego zacząć. Może tak: czy byłeś kiedykolwiek w Chorwacji :?:
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 30.10.2007 18:49

mkm napisał(a):A może najpiękniejsza jest ta w Sv. Nedjelji :?: - http://ihvar.cz/svetanedjelja/image/plaz2.jpg :D

Mam pytanie:
czy byłeś osobiście na tych plażach, które przedstawiasz w swoich postach?
Ponieważ co do plaży w Sv.Nedjelja mam wielkie wątpliwości. Specjalnie w tym roku odwiedziłam tę miejscowość, bo miałam namiary na super willę. Niestety miejsce to odpadło w przedbiegach ( chociaż willa była super), właśnie ze względu na plaże. Chcę głośno powiedzieć : plaże w Sv.Nedjelja niestety nie są atrakcyjne. Ten mały kawałek prezentowany na zdjęciu jest w sezonie niemiłosiernie zatłoczony. Ale, żeby nie być aż tak okrutną :jedzenie w restauracjach jest super, a szczególnie biała ryba
niedzwiedz40
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) niedzwiedz40 » 30.10.2007 20:02

Ewa Zuber napisał(a):Cześć niedźwiedziu40, niestety, ale nie jestem z Legnicy, mam do Ciebie tylko :wink: 300 kilometrów. Chętnie odpowiem na Twoje pytania, ale to zadane na forum jest zbyt ogólne i nie wiem od czego zacząć. Może tak: czy byłeś kiedykolwiek w Chorwacji :?:

hej :) no powiem tak bede tam jechal 1 raz i szukam ciekawego miejsca i taniego mam pontonik i fajnie by bylo gdyby ktos powiedzial jakie miejsce jest najlepsze by poplywac ponurkowac :) a przy tym nie zbankrutowac :)
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 10.01.2008 14:56

Jezu, daliście czadu. Urlop w lipcu. Nie mogę sie doczekać i już przebieram nogami. Pozdrowionka
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 17.01.2008 21:40

W ubiegłym roku odkryliśmy super plaże między miejscowościami wzdłuż Riwiery Makarskiej. Jedziesz,patrzysz, gdzie stoją samochody, wysiadasz i idziesz ( często) w dół(10-20m).
Są to nieduże plaże, niezatłoczone i nie przeszkadzają wcale samochody jeżdżące po magistrali-szum morza i cykanie cykad skutecznie wszystko zagłusza.
A do wakacji jeszcze 5 miesięcy....
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 17.01.2008 21:44

A, zapomniałam. Pozdrowienia dla Żar ( tych koło Żagania-oczywiści)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.01.2008 00:35

Renatka66 napisał(a):A, zapomniałam. Pozdrowienia dla Żar ( tych koło Żagania-oczywiści)



Koleżanko Renatko, tu nie koncert życzeń, proszę się spowiadać na temat, a nie pozdrawiać wątpliwych znajomych. Upominam koleżankę, proszę tak nie robić.
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 20.01.2008 16:00

Drogi Darku1
Widzę, że powoli stajesz sie ekspertem w dyscyplinowaniu forumowiczów (czytałam większość ostatnich Twoich postów), a to nie należy do Twoich obowiązków (patrz-regulamin).
Może zdałoby to egzamin w przypadku złośliwości , ale nie w stosunku do osób miłych i życzliwych, a takich na tym forum jest zdecydowana większość. :papa: :papa: :papa:
grzegorz-c
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorz-c » 12.03.2008 23:19

Witam
Byliśmy już trzy razy w Chorwacji,Primoszten i Podgora,było super,w tym roku zamierzamy wybrać się na Hvar,mam pytanie czy wieją tam faktycznie silne wiatry,które powodują duże fale jeśli tak,to czy często się to zdaża.No i jeszcze jedno czy jest jakaś poważna różnica w cenach na wyspie,zarówno kwater jak i żywności.Będę bardzo wdzięczny za odpowiedż Grzegorz
peacock
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) peacock » 19.04.2008 16:22

CZEŚĆ POWIEDZCIE MI BO MAM KŁOPOT .WYBIERAM SIĘ ZA 4 TYGODNIE W TE REJONY .CZY VELIKA DUBA I MALA DUBA (OKOLICE ŹIVOGOŚĆE) TO JEDNA I TA SAMA OKOLICA .PO PROSTU ZDJĘCIA VELIKIEJ DUBY PRZEPIĘKNE.MOJE PYTANIE BYŁO DO VValdek


polecam plaże na istrii ta jest w pobliżu Opatiji 20 km od Rijeki Obrazek[/code]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 19.04.2008 17:38

grzegorz-c napisał(a):Witam
Byliśmy już trzy razy w Chorwacji,Primoszten i Podgora,było super,w tym roku zamierzamy wybrać się na Hvar,mam pytanie czy wieją tam faktycznie silne wiatry,które powodują duże fale jeśli tak,to czy często się to zdaża.No i jeszcze jedno czy jest jakaś poważna różnica w cenach na wyspie,zarówno kwater jak i żywności.Będę bardzo wdzięczny za odpowiedż Grzegorz


Cześć Grzegorzu.
Hvar nie jest jakoś szczególnie wietrznym miejscem. Tak samo wieje jak i na całym wybrzeżu. Z całą pewnoscią są miejsca na wyspie (dokładnie tak samo jak i na innych wyspach), które za względu na swoje położenie (wystawa; kierunek otwarcia na morze) są bardziej lub mniej narażone na podmuchy wiatru latem (czy inną porą roku). Ale to tylko tyle. Hvar pod tym akurat względem nie jest wyjątkowy. Wyspa słynie raczej z wyjątkowo błogiego klimatu (fantastyczne miejsce dla osób borykających się ze zbyt niskim lub zbyt wysokim ciśniem, z chorobą weńcową czy schorzeniami płuc).
A ceny, no cóż... Być może jest nieco drożej, niż w mniej atrakcyjnych miejscach chorwackiego wybrzeża. Ale nieznacznie (oczywiście nie licząc stolicy wyspy! Ta rzeczywiście potrafi powalać cenami). Mam wrażnie, że kiedy porówna się "hvarskie" ceny z cenami z Makarskiej rivijery, to różnicy nie wiedać.
Pozdrawiam z wyspy :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.04.2008 17:57

peacock napisał(a):...polecam plaże na istrii ta jest w pobliżu Opatiji 20 km od Rijeki
Obrazek[/code]

A gdzie dokładnie jest ta plaża ?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.04.2008 21:04

Nie wiecie gdzie, bo ja też chciałbym się dowiedzieć
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone