Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze miejsce w Chorwacji - Rabac! INFORMACJE!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 20.06.2009 15:07

: ) z nazwą tematu :) to chyba wyobraźnia zrobiła swoje .. ;) gdzie byłes ? i co widziałeś w cro że tak uważasz?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.06.2009 15:08

Ja się z Tobą ines w 100% zgadzam tylko czy stwierdzenie że powiało Międzyzdrojami i ja za to miejsce podziękuję to gnębienie kogoś? Nie wydaje mi się. Już to mówiłam dla mnie ten post jest wartościowy, wiadomo dlaczego. Tak samo wartościowy będzie dla kogoś kto lubi na wakacjach dzikie tłumy itp. I dobrze, każdy jedzie tam gdzie mu będzie najlepiej.

Ta dyskusja dalej nie ma sensu.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.06.2009 17:38

yskyerka napisał(a):Ja się z Tobą ines w 100% zgadzam tylko czy stwierdzenie że powiało Międzyzdrojami i ja za to miejsce podziękuję to gnębienie kogoś? Nie wydaje mi się. Już to mówiłam dla mnie ten post jest wartościowy, wiadomo dlaczego. Tak samo wartościowy będzie dla kogoś kto lubi na wakacjach dzikie tłumy itp. I dobrze, każdy jedzie tam gdzie mu będzie najlepiej.

Ta dyskusja dalej nie ma sensu.

W tym poście jak wspomniałam wczesniej nie chodziło mi o Ciebie..dla mnie dyskusja zakończona.
Pozdrawiam
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 20.06.2009 20:43

ines napisał(a):
yskyerka napisał(a):A co ja innego robię - wyrażam swoją opinię, mam prawo do krytyki czegoś co mi się nie podoba.


Nie pisałam do Ciebie tylko ogólnie..
No właśnie skoro ktoś napisał, że mu się podobało to po co zaraz gnębić kogoś kto ma inne zdanie..Ja do Rabac raczej nie wrócę, dla mnie płw.Peljesac jest najpiękniejszym regionem Cro..całe południe od Splitu w dól jest śliczne..
Każdy ma inny gust, jednak ostatnio zaczynam stwierdzać, że na forum ludzie zamiast sobie pomagać to stwarzają niepotrzebnie nieciekawy klimat..kilka lat temu to by było nie do pomyślenia..
Często wypowiedzi są przepełnione jadem i niechęcią..a chyba nie o to tu chodzi..
Pozdrawiam

a ja tu jestem od niedawna i też mam takie wrażenie :!:
jak mała podrośnie to tez chyba pociągniemy na Peljesac :)
pozdrawiam
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.06.2009 21:07

śliweczka napisał(a):
ines napisał(a):
yskyerka napisał(a):A co ja innego robię - wyrażam swoją opinię, mam prawo do krytyki czegoś co mi się nie podoba.


Nie pisałam do Ciebie tylko ogólnie..
No właśnie skoro ktoś napisał, że mu się podobało to po co zaraz gnębić kogoś kto ma inne zdanie..Ja do Rabac raczej nie wrócę, dla mnie płw.Peljesac jest najpiękniejszym regionem Cro..całe południe od Splitu w dól jest śliczne..
Każdy ma inny gust, jednak ostatnio zaczynam stwierdzać, że na forum ludzie zamiast sobie pomagać to stwarzają niepotrzebnie nieciekawy klimat..kilka lat temu to by było nie do pomyślenia..
Często wypowiedzi są przepełnione jadem i niechęcią..a chyba nie o to tu chodzi..
Pozdrawiam

a ja tu jestem od niedawna i też mam takie wrażenie :!:
jak mała podrośnie to tez chyba pociągniemy na Peljesac :)
pozdrawiam

Polecam bardzo. Ines i pewnie inni Ci potwierdzą Peljesac jest piękny.
Moja mała miała 9 miesięcy jak tam pojechaliśmy.

Wiecie, ja się tak właśnie zastanawiałam nad miejscami, które ludzie wybierają na wakacje. I w sumie chyba tych "imprezowych" po głębszy zastanowieniu też rozumiem. Ja wolę bardziej dziewicze tereny, spokój, mniejszy tłum, większą swobodę ale w sumie jak ktoś przez cały rok popierdziela może mieć ochotę na wakacje z szaleństwem, zabawą.
Na szczęście Chorwacja daje nam możliwość wyboru.
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 21.06.2009 11:45

to prawda! to jest chyba jedyny kraj, który oferuje tak wielką różnorodność :)
pozdrawiam :!:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 21.06.2009 21:36

śliweczka napisał(a):to prawda! to jest chyba jedyny kraj, który oferuje tak wielką różnorodność :)
pozdrawiam :!:


Dokładnie :)
morka2
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) morka2 » 22.06.2009 20:17

a propos gustów róznych, to musze przyznac, że Chorwacja gównie kojarzy mi sie z dziewiczymi terenami, w tym celu tam pojechaliśmy...plazując dwa tygodnie w zacisznym miejscu na Ciovo (z przerwami na zwiedzanie) i jakiez bylo nasze zdziwienie kiedy zobaczyliśmy park krka...przypominal raczej armagedon, anizeli park krajobrazowy, tj. krajobrazy oczywiscie boskie, ale ilosc ludzi...koszmar, szukalismy wolnych centymetrow. a tak wogole, to wplacilam juz zaliczke do Rabac...
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 22.06.2009 20:29

Hej.W związku z tym tematem mam pytanie, być może troszkę z autopsji:
czyż nie jest tak, że będąc w Cro po raz pierwszy podoba nam się wszystko, bo jest nowe i ta pogoda? W uzupełnieniu dodaję, że w tym roku jadę do Cro trzeci raz i dopiero teraz czuję się choć troszkę cromaniakiem ,wiem z czym to się je,wiem czego się spodziewać, wiem czego oczekuję i co najważniejsze - tego chcę. Gorące pozdrowienia ! :lol: :lol: :lol:
Robert75
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert75 » 22.06.2009 23:57

Witam,
Właśnie wróciłem z Rabac!

1. Pogoda świetna do soboty - od niedzieli jednak znów słoneczko

2. Za wielu tłumów nie widziałem - raczej kameralnie na tych plażach. Bez problemu można znaleźć ustronne miejsce ;)

3. Wycieczka do Puli - obowiązkowa

4. Chorwaci - "bardzo mili ludzie..."

5. Okolica przepiękna

6. Droga z Rijeki przez Opatije - tragedia bo remontowana i jedzie się po żwirze. Wjechałem na nią gdyż w Rijece jest jeden z tuneli zamknięty i za wcześnie odbiłem na Pulę.

Pozdrawiam
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 22.06.2009 23:58

dede jest w tym sporo racji. To coś w rodzaju miłości od pierwszego wejrzenia, która z czasem dojrzewa :)
Polska
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polska » 25.06.2009 09:34

Witajcie, za kilka dni wybieram się do Rabaca. Zjeździłam całą Chorwację więc mam porównanie. Po powrocie opowiem czy rzeczywiście Rabac można kojarzyć z Międzyzdrojami, czy mimo negatywnych opinii co poniektórych warto tam spędzić choć kilka dni..
Tomrz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomrz » 25.06.2009 09:52

Polecicie jakiś fajny apartament w Rabac??
Wyjazd 01.07 :hut:
Polska
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polska » 25.06.2009 10:08

Polecam kontakt z agencją turystyczną - http://www.kompas-istra.com/ lub www.kvarner-express.hr
Na pewno znajdą Ci coś fajnego, możesz sobie apartamenty, którymi dysponują obejrzeć na tych stronach lub bezpośrednio do nich napisać - podeślą Ci już tylko te które są wolne w Twoim terminie.

Powodzenia!
Tomrz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomrz » 25.06.2009 10:55

Polska napisał(a):Polecam kontakt z agencją turystyczną - http://www.kompas-istra.com/ lub www.kvarner-express.hr
Na pewno znajdą Ci coś fajnego, możesz sobie apartamenty, którymi dysponują obejrzeć na tych stronach lub bezpośrednio do nich napisać - podeślą Ci już tylko te które są wolne w Twoim terminie.

Powodzenia!


Wielkie dzięki :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Najpiękniejsze miejsce w Chorwacji - Rabac! INFORMACJE! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone