Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najlepsze Konoby w Cro :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 21.08.2016 06:24

Jeśli nie ma w okolicy dobrej Konoby to należy samemu poeksperymentować w kuchni. Ujmy to nie przynosi, a wrażenia smakowe mogą być niezapomniane.
natash
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natash » 21.08.2016 09:29

Tylko skąd wziąć dobre produkty ;)
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 21.08.2016 16:56

W Fazanie na Istrii polecam Piazza Grande. Pyszne jedzenie. Akurat wczoraj :mrgreen: jadłem cevapcici i pizze. Wyśmienite. :lol:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 26.08.2016 11:40

CROchani...
Już za tydzień będę w Okolicach Omisza, Makarskiej, Baszki itp.
Polećcie proszę jakąś super, oryginalną knajpkę, gdzie dużo dają ;)
Jadę do Chorwacji 4 raz- po 2 latach przerwy i zabieram ze sobą brata z rodzinką.
Oni z kolei jadą po raz pierwszy i chcę icj zaskoczyć :)
crk64
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 01.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) crk64 » 27.08.2016 22:04

Dopytam dokladniej, czy istnieje apka na zasadzie zomato, moze byc online'owa i po chorwacku, gdzie moge wylistowac sobie knajpy w okolicy w zaleznosci od rodzaju kuchni, cen (czy oceny) itp...?

A tobie Kemilia radzilbym zaskoczyc ich bardziej roznorodnoscia smakow, ktorych musicie sprobowac na miejscu. Znajdziesz je w wielu watkach na forum typu subiektywne naj z wyjazdu, co przywozic z cro, czy obecnym watku. Znajdziesz tez sporo info o cenach w zaleznosci od lokalizacji. Nastepnie jak praktyka pokazuje w odniesieniu do stolowania sie na trasie, najsmaczniej tam, gdzie staje najwiecej tirow ;). A ze ilosc czesto nie idzie w parze ze smakiem, to musisz pojsc na kompromis
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 28.08.2016 08:12

crk64 napisał(a):Dopytam dokladniej, czy istnieje apka na zasadzie zomato, moze byc online'owa i po chorwacku, gdzie moge wylistowac sobie knajpy w okolicy w zaleznosci od rodzaju kuchni, cen (czy oceny) itp...?

A tobie Kemilia radzilbym zaskoczyc ich bardziej roznorodnoscia smakow, ktorych musicie sprobowac na miejscu. Znajdziesz je w wielu watkach na forum typu subiektywne naj z wyjazdu, co przywozic z cro, czy obecnym watku. Znajdziesz tez sporo info o cenach w zaleznosci od lokalizacji. Nastepnie jak praktyka pokazuje w odniesieniu do stolowania sie na trasie, najsmaczniej tam, gdzie staje najwiecej tirow ;). A ze ilosc czesto nie idzie w parze ze smakiem, to musisz pojsc na kompromis


Tripadvisor,tutaj masz na przykładzie Omisa https://pl.tripadvisor.com/Restaurants- ... matia.html ,kiedyś miałem taki problem gdy na Kubę się wybierałem,bardzo mi pomogło.
crk64
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 01.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) crk64 » 28.08.2016 08:39

Z napisał(a):
crk64 napisał(a):Dopytam dokladniej, czy istnieje apka na zasadzie zomato, moze byc online'owa i po chorwacku, gdzie moge wylistowac sobie knajpy w okolicy w zaleznosci od rodzaju kuchni, cen (czy oceny) itp...?


Tripadvisor,tutaj masz na przykładzie Omisa https://pl.tripadvisor.com/Restaurants- ... matia.html ,kiedyś miałem taki problem gdy na Kubę się wybierałem,bardzo mi pomogło.


Bingo, z miecha temu miałem problem wyszukać czegos na Tripadvisor'ze chyba na przykladzie Makarskiej. Ostatecznie padło na Baske Vode i jest
https://pl.tripadvisor.com/Restaurants- ... matia.html
Dzięki bardzo
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 28.08.2016 21:26

kemilia napisał(a):CROchani...
Już za tydzień będę w Okolicach Omisza, Makarskiej, Baszki itp.
Polećcie proszę jakąś super, oryginalną knajpkę, gdzie dużo dają ;)
Jadę do Chorwacji 4 raz- po 2 latach przerwy i zabieram ze sobą brata z rodzinką.
Oni z kolei jadą po raz pierwszy i chcę icj zaskoczyć :)


Panorama w Topići, lepszej w tej okolicy nie ma-)
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 29.08.2016 11:59

Jacck77 napisał(a):
Panorama w Topići, lepszej w tej okolicy nie ma-)


Nie mogę odżałować że do niej nie dotarłem, a byłem bardzo blisko... Mam nadzieję że w przyszłym roku odrobię to zaniedbanie.
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 29.08.2016 22:03

Mogę również szczerze polecić Restaurację Edita w Promajnie. Właśnie z niej wróciłem, porcje kosmicznie duże i pyszne jedzonko. Ceny przystępne, niższe niż w Baśce Vodzie. Akurat zamówiłem sobie wyjątkowo steka, lepszego w Cro nie jadłem. Żoncia doradą też była zachwycona.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 30.08.2016 09:24

Jacck77 napisał(a):
kemilia napisał(a):CROchani...
Już za tydzień będę w Okolicach Omisza, Makarskiej, Baszki itp.
Polećcie proszę jakąś super, oryginalną knajpkę, gdzie dużo dają ;)
Jadę do Chorwacji 4 raz- po 2 latach przerwy i zabieram ze sobą brata z rodzinką.
Oni z kolei jadą po raz pierwszy i chcę icj zaskoczyć :)


Panorama w Topići, lepszej w tej okolicy nie ma-)

Dziękuję obłędna :)
Czytałam jeszcze kiedyś, TU o konobie coś w stylu jaskiniowców, ale nie pamiętam :(
klosik11
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) klosik11 » 28.01.2017 20:59

A co byście polecili w okolicach Vodic czy Szybienika? Jeszcze nie gościłem w tych stronach. W tym roku namówiliśmy znajomych na wyjazd. Co fakt to fakt nie było trudno po tym jak zobaczyli nasze filmy i zdjęcia z Cro. Teraz fajnie by było aby nie tylko usłyszeli i zobaczyli ale żeby jeszcze jej posmakowali. Wiem że lepiej szukać miejsc gdzie stołują się tubylcy. Szukam miejsc trochę na uboczu bo tam zawsze sympatyczniej :oczko_usmiech:

Ze swojej strony mogę polecić restaurację VIKING na końcu Kanału Limskiego - Istria. polecam przepyszne małże oraz sałatkę z ośmiornicy. Kolejna to Konoba Turist ok 7 km z Barban w stronę Puli prowadzoną przez rodzinę. Przepyszne jedzenie i atmosfera. Jeśli chodzi o okolice Baska Voda - Brela jak najbardziej Gastronomica Sampion - dużo i smacznie.
Try3ek
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 16.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Try3ek » 02.02.2017 20:16

https://www.google.pl/maps/@43.7581529, ... 56!6m1!1e1
ja polecam te miejsce restauracja argola, nie ma języka polskiego i ceny akceptowalne, moje ulubione to za 70kun zestaw ryb, tak to tam się nazywa przy czym kelner przynosi kilka małych rybek, kalmary, krewetki i jeszcze kilka rzeczy, ogólnie zależnie co się złowi to dadzą, zestaw dla faceta ledwo co do zjedzenia. Jadałem tam 2 lata temu praktycznie codziennie i w zeszłym roku jak wracaliśmy z wycieczek to specjalnie zjeżdżaliśmy 2 razy tam na obiad dania dalej dobre i ceny bez zmian.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 03.02.2017 05:42

Może byście polecili dobrą Konobę gdzie je się tanio, a najlepiej to za darmo :wink:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.02.2017 09:10

tą Argolę trza w tym roku odwiedzić
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Najlepsze Konoby w Cro :) - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone