Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nagość na plażach

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alina
Nagość na plażach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alina » 05.08.2002 09:20

Chciałbym zapytać - jak to jest właściwie z tą nagością na plażach w Chorwacji?. Słyszałam, że na normalnych plażach już coraz trudniej spotkać kobiety nie opalające się topless, a i naturyści nie ograniczają się wyłącznie do swoich plaż. Wyjeżdżam w tym roku tam po raz pierwszy z rodziną i chciałabym wiedzieć, na co mam być przygotowana :roll:
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 05.08.2002 11:23

Przykra sprawa ale tam gdzie ja byłem to jedyne toplesy były w wykonaniu starych Czeszek.
PAWEL11
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAWEL11 » 05.08.2002 12:21

Byłem na kilku plażach na wyspie Pag, owszem na wszystkich widziałem kobiety opalające sie toples - i jakoś nikogo to nie gorszyło i nie przeszkadzało. :lol: :lol: Czy mniej jest odważnych - nie sądzę, natomiast widziałem tylko jedną plaże naturystów lecz jakoś nikt z nich nie zapuszczał sie na "normalną" plaże mimo jej bliskości.
Tekstylni - nie bójta sie !!!!!
pozdrawiam
piotrekd
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 28.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekd » 05.08.2002 18:35

W Chorwacji jest dość dużo plaż naturystycznych zreguły znacznie oddalonych od tekstylnych. Np: na półwyspie Istra jest bardzo dużo ośrodków naturystycznych gdzie gołe plaże ciągną się po pare kilometrów i jest to tam normalne. W zeszłym roku byłem z rodziną na wyspie Rab/ Lopar i tam była jedna duża plaża tekstylna na której był tłum ludzi i zgiełk. Zaś naturystycznych naliczyłem z pięć - małe, ciche i bezpieczne. Na plazy tekstylnej byłem tam tylko raz i stwierdziłem z żoną i dziećmi że o ten jeden raz za dużo. Na plaży FKK mogliśmy iść do moża na pół godziny i niemartwić sie o pozostawioną kamerę, aparat i pieniadze - nikt tego tam nie ruszy. Wszyscy są dla siebie mili jakby byli przyjaciółmi od wielu lat. Na plaży tekstylnej topless jest normalną rzeczą a można też spotkać (szczególnie Niemców) opalających sie nago - nikt tam z tego powodu nierobi sensacji z wyjatkiem (rzadko) Polaków, którzy są do tego nie przyzwyczajeni.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 05.08.2002 18:47

Alina napisał(a):Chciałbym zapytać - jak to jest właściwie z tą nagością na plażach w Chorwacji?. Słyszałam, że na normalnych plażach już coraz trudniej spotkać kobiety nie opalające się topless, a i naturyści nie ograniczają się wyłącznie do swoich plaż. Wyjeżdżam w tym roku tam po raz pierwszy z rodziną i chciałabym wiedzieć, na co mam być przygotowana :roll:


to prawda, coraz wiecej topless z tym ze to co te panie pokazuja dowodzi (oczywiscie tylko w ich przypadku) ze zakup gornej czesci stroju kapielowego byla zbednym wydatkiem :D :D :D :D
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 14.08.2002 08:35

A ja spotkałem się z sytuacją kiedy to na plaży w Omis - Nemira w miejscu dość oddalonym od głownej plaży, między skałami opalała się para podstarzałych Niemców na golaska. My byliśmy w ich najbliższym sąsiedztwie, a jednak przyszła jakaś kobitka chyba Chorwatka i z tego co zrozumiałem to powiedziała że nie jest to plaża dla golasków i że są tu dzieci i ona sobie nie rzyczy i wogóle była niezadowolona, nawet nas pytała co o tym sądzimy. (nam to oczywiście nie przeszkadzało, sami próbowaliśmy kąpieli na "waleta" i było super)
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 14.08.2002 08:54

Z kolei my, z powodu tłoku na tekstylnej plaży, poszliśmy na pobliską plażę dla golasów, ale nie rozbieraliśmy się. Byliśmy jedyną parą "ubraną" i nikt nam nie okazywał że jesteśmy "persona non grata". Przeciwnie, traktowano nas po przyjacielsku cały tydzień. :hut:
Stan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stan » 14.08.2002 23:27

SNIPER napisał(a):Z kolei my, z powodu tłoku na tekstylnej plaży, poszliśmy na pobliską plażę dla golasów, ale nie rozbieraliśmy się. Byliśmy jedyną parą "ubraną" i nikt nam nie okazywał że jesteśmy "persona non grata". Przeciwnie, traktowano nas po przyjacielsku cały tydzień. :hut:


Nie polecam tej metody. Zawsze można byc posądzonym o "podglądactwo". Byliśmy z żoną świadkami, kiedy na naturystycznym kempingu ISTRA (Funtana k. Vrsaru - suuuupeeeeer) Niemcy wyprosili z plaży Włocha plażującego w majtkach. Wskazali mu nieodległą plażę dla "tekstylnych". Zgadzam się z nimi. Niech tekstylni plażują na plażach dla tekstylnych, naturyści na plażach dla naturystów. Wydaje się to zdrowsze 8) psychicznie. Generalnie plaże naturystyczne są w naszej opinii czystsze, spokojniejsze, bezpieczniejsze. Polecamy wszystkim! Naprawdę proponujemy wejść tam po raz pierwszy, aby się przekonać, że na plaży naturystycznej nie zachodzi się w ciążę :? , nie gwałcą :lol: nie dostaje się krost :cry:, po prostu jest :oczko_usmiech:. I robisz wszystko ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu) czego nie wolno Ci w Polsce. Leżysz goły na plaży, odpoczywasz psychicznie, pływasz w czystej wodzie, opalasz się na wspaniałym słońcu, wieczorem odbywasz długie spacery i pijesz pyszne, tanie, chorwackie wino. Po 2 -3 tygodniach wracasz do pracy, pracujesz ciężko, ale wieczorami marzysz , że za rok znów to przeżyjesz.......

Pozdrawiam z Krakowa
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 15.08.2002 09:58

Wszystko by się zgadzało tylko dlaczego potrzeba wam do tego specjalnych plaż. Czy to naprawdę jakaś różnica czy jest sie w "tekstyliach" czy nie.
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 15.08.2002 10:06

[quote="Stan]
Nie polecam tej metody. Zawsze można byc posądzonym o "podglądactwo". Byliśmy z żoną świadkami, kiedy na naturystycznym kempingu ISTRA Niemcy wyprosili z plaży Włocha plażującego w majtkach. [/quote]

Nie dziwię się im, że go wyprosili - był sam!! Mogło to zakrawać na podglądactwo. 8O My byliśmy razem i moja lepsza połowa wymogła na mnie po 2 dniach swój topless. Ale i tak wcześniej, razem z naturystami rozmawialiśmy, śmialiśmy się i w ogóle było O.K. :D
Sądzę, że to trochę fajniejsi ludzie.
Za rok spróbujemy dołączyć. :oops:
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 15.08.2002 10:09

Łukasz napisał(a):Wszystko by się zgadzało tylko dlaczego potrzeba wam do tego specjalnych plaż. Czy to naprawdę jakaś różnica czy jest sie w "tekstyliach" czy nie.


Z tym akurat nie ma problemu, gdzie się da robimy to.
Problem się pojawia, gdy naokoło są ludzie, a nawet grupki ubranych obserwatorów. Nie zamierzam występować w cyrku za darmo. :!:
Stan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stan » 15.08.2002 20:34

Łukasz napisał(a):Wszystko by się zgadzało tylko dlaczego potrzeba wam do tego specjalnych plaż. Czy to naprawdę jakaś różnica czy jest sie w "tekstyliach" czy nie.

A ja lubię, kiedy wakacje różnią się od "normalnego" życia. W majtkach możesz się opalać wszędzie ( jak się okazuje - niekiedy również na plażach naturytycznych).
Hrvat30
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 83
Dołączył(a): 24.09.2010
Re:bok

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hrvat30 » 12.05.2011 01:12

czesc , pozdrawiam...
Ostatnio edytowano 11.09.2011 17:23 przez Hrvat30, łącznie edytowano 1 raz
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 12.05.2011 05:57

Hrvat30 napisał(a):Cześć... Jestem przystojny Chorwat mówiący po polsku. Też lubię nagie opalanie, pływanie i wiele tego. Mój gg. 24236464 Pozdrawiam i zapraszam na wakacje :))


A ten anons to tylko dla pań, czy też (zgodnie z duchem równości i tolerancji) również dla panów?
:sm:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 12.05.2011 06:55

janniko napisał(a):
Hrvat30 napisał(a):Cześć... Jestem przystojny Chorwat mówiący po polsku. Też lubię nagie opalanie, pływanie i wiele tego. Mój gg. 24236464 Pozdrawiam i zapraszam na wakacje :))


A ten anons to tylko dla pań, czy też (zgodnie z duchem równości i tolerancji) również dla panów?
:sm:
a może wyłącznie dla panów :lol: ?
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Nagość na plażach
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone