Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nadalina na Ciovo (Okrug Gornji)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 26.01.2014 17:18

:D Prawda, pierwszy raz będzie nam się wszędzie podobać:D Oglądam zdjęcia i już jestem zachwycona tym krajem:)
Ze względu na warunki (chodzi tu wyłącznie dwa pojedyncze łóżka dla 10letniej córy i 16letniego syna) zdecydowaliśmy się na willę kortelo bliżej plaży copacabana. Wiecie może gdzie jest najbliżej jakaś ciekawa dzika plaża?
I mieszkając w tym rejonie, gdzie rozpocząć rejs na fishpicnic? W Trogirze?
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 27.01.2014 08:42

Przy Copacabanie jest przystań (od strony centrum, obok konob Srdela i Leonardo) . Jak udacie się na pierwszy spacer po promenadzie wzdłuż plaży to na pewno zauważycie punkty gdzie można wykupić fishpicnic lub wypożyczyć łódkę. Nawet jak wy nie zauważycie, to na bank was zauważą i podejdą z ofertą :D

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ewa_no
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 25.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa_no » 30.01.2014 00:30

Siedzę, szukam noclegu nad polskim morzem i na otarcie łezki wpadłam tu na chwilkę... Powiem Ci jak było u nas. Wakacje 2013 - sierpień. Zarezerwowałam dwa tyg w Podgorze, na Rivierze Makarskiej:) Tam, gdzie te wszystkie piękne zdjęcia lazurowego morza robią:) Jechaliśmy tam 20 godzin, okazało się, że kwatera bez szału, ale miejsca postojowego na nasze auto brak (a inaczej się umawialiśmy). Kazali nam parkować przy jakiejś ulicy, 100m od kwatery, na skraju zbocza. i tam to podobno normalne. Więc z kwatery zrezygnowaliśmy, przespaliśmy w aucie noc, a potem przed siebie. Uciekałam z tej Makarskiej pędem. Szukam spokoju, a tam d.. na d.. . Tłum ludzi, w nocy auta nie mieliśmy gdzie zaparować, żeby się przespać. Potem jechaliśmy i się rozglądaliśmy gdzie by tu zacząć czegoś szukać. Do Splitu pełno ludzi. Przypomniałam sobie, że znajomy był kiedyś na Ciovo. pojechaliśmy w ciemno. Ja chciałam ciszy, więc najmniejszą miejscowością na mapie wydawał się Okrug Donij, tam też znaleźliśmy nocleg. Było cudownie, jedna plaża mała pod nosem, na drugą jeździliśmy kawałek dalej. Wieczorem cisza w ogródku i odgłosy przez wodę z Trogiru. Piękna zieleń, pyszne figi w ogródku u gospodarzy. Na zakupy - Okrug Gornij. Do Trogiru może i trochę korek, ale teraz pamiętam tylko klimatyczną i piękną starówkę z najlepszymi lodami :) Byliśmy tam klika dni, potem poniosło mnie na Pag :) Jedynym minusem Ciovo były mrówki, które mnie nie przeszkadzały, ale moje dziecko miało po nich paskudne reakcje uczuleniowe... Ale może to tylko w tamtym roku był na nie urodzaj. Wyspa jest przepiękna, jeździliśmy na bardzo klimatyczną skalistą "plażę" - w połowie drogi między "Okrugami" był drogowskaz na jakąś konobę, droga szutrowa, pełno pyłu, ale było warto:) Wysepka niby mała, ale ma mnóstwo fajnych niby plaż, trzeba trochę pojeździć, poszukać. Na pewno będziesz bardzo dobrze wspominać ten urlop. Mnie ostatnio wpadł w ręce jakiś przewodnik po Trogirze i dowiedziałam się, czego nie zobaczyłam... :(
String
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) String » 30.01.2014 13:29

To ja dodam tylko tyle, że rok temu byłem pierwszy raz w Chorwacji - własnie na Ciovo. Okrug Gornji - cudna, cicha zatoczka Mavarstica - fakt, te małe plażyczki trochę zatłoczone, sporo Polaków (ale i Słoweńców, Niemców i Rosjan)... no i ... w tym roku zarezerwowałem apartamenty prawie w tym samym miejscu i jadę tym razem na pełne 2 tygodnie cudnego leniuchowania :) Reasumując: ja także jestem zwolennikiem Ciovo i uważam że jako miejscówka na pierwszy raz w Cro - jest idealna :)
Pozdrawiam
Alusia8989
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alusia8989 » 04.02.2014 18:21

Piszecie o Okrug Gornji :) a ktoś może coś powiedzieć o Willi Bralic? :) My się tam wybieramy od 19 lipca :) nie chciałabym wtopić :)) dziękuje !!
tuptup
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuptup » 21.04.2015 16:17

Alusia8989, czy masz może kontakt do właściciela Willi Bralić? Byliśmy tam na urlopie 2 lata temu. Super lokalizacja i fajny apartament. Chcielibyśmy wrócić, ale nie z udziałem pośredników. Pozdrawiam i dziękuję!
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nadalina na Ciovo (Okrug Gornji) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone