Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nadalina na Ciovo (Okrug Gornji)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 07.06.2009 19:56

stonek napisał(a):My wyjeżdżamy za 51 dni i też nie mogę się doczekać :lol: czytam, czytam, czytam i słucham Cro radyjka :) :) :) pozdrawiam :!:

Rok temu też dużo czytałem i też miałem różne wątpliwości. Pomogli mi czytelnicy forum, którzy podali mi dużo cennych inormacji. Jeśli masz pytania to śmiało pisz na maila. Pozdrawiam!
mada10000
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mada10000 » 08.06.2009 12:57

Wyczytałam w starszym poście ,że byłeś w willi nadina.My wybieramy się tam w tym roku . Czy mógłbys troszke podzielić się swoimi spostrzeżeniami.Jak plaża -czy daleko ,warunki ,okolica
dzieki
mada10000
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mada10000 » 08.06.2009 12:58

sorki nadalina :D
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 08.06.2009 19:42

mada10000 napisał(a):Wyczytałam w starszym poście ,że byłeś w willi nadina.My wybieramy się tam w tym roku . Czy mógłbys troszke podzielić się swoimi spostrzeżeniami.Jak plaża -czy daleko ,warunki ,okolica
dzieki

Witaj! Rzeczywiście byłem tam w ubiegłym roku i wróciłem zadowolony. Jak chcesz to możesz sobie przeczytać moje wypociny w dziale - Moje relacji z podróży:)) Ta willa to nie jest może Sheraton ale biorąc pod uwagę niewygórowaną cenę to jest OK. Gospodarze mili, warunki całkiem dobre a najfajniejszy jest widok z tarasu pod warunkiem, że jest to ap nr 1,3,4 lub 5. Nadalina leży w południowej części wyspy w zatoce Mavarstica. Do plaży żwirkowej jest bardzo blisko bo wystarczy zejść z górki.Jednak jest tam trochę tłoczno. Ja wybierałem "dziczkę" czyli kamienne bloki położone na prawo i lewo od tej żwirkowej. Można było się spokojnie rozłożyć na wybetonowanych "tarasach". Minusem były cumowane łódki. Czasami wybierałem się na ładną żwirkową plażę oddaloną kawałek. Szło się ścieżką wzdłuż "dziczki" w kierunku na wschód. Było tam całkiem fajnie. Oprócz tego jeździliśmy na plażę przy Konoba Duga. W relacji jest to opisane:) Jeśli interesuje Cię opisywana często plaża Copacabana to jest w innej części Okrugu. Można tam dojść ale ... tam nie chodziłem bo to chyba nie moje klimaty. Przy ruchliwej drodze, z widokiem na stocznię w Trogirze. Wolałem "dziczkę":)
Wierzę, że będziesz zadowolona! Pozdrawiam!
mada10000
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mada10000 » 08.06.2009 20:56

Dzięki za odpowiedż :D
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 06.07.2009 13:17

Czy ktoś może przesłać fotografie apartamentu Nadalina? Wybieramy się w sierpniu chcemy zobaczyć jak to wygląda okiem turysty.
Dziękuje z góry!
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 06.07.2009 19:47

termondar napisał(a):Czy ktoś może przesłać fotografie apartamentu Nadalina? Wybieramy się w sierpniu chcemy zobaczyć jak to wygląda okiem turysty.
Dziękuje z góry!

Jak wiesz byłem tam i... w tym roku znów tam jadę. Samego apartamentu nie fotografowałem bo... w okolicy są ładniejsze widoki:) Jeśli masz pytania to pisz. Adres mój znajdziesz bo podawałem w swoich postach. Pozdrawiam!
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 12.10.2009 21:57

WILLA NADALINA, mieszkaliśmy w apartamencie nr.3. Czysto, schludnie, jest wszystko co potrzeba, TV, lodówka, aneks kuchenny itd. i przede wszystkim BAAARDZO mili właściciele.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Widok od strony zatoki.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Widok z balkonu.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Takie piękne kwiaty rosną przy balkonie.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sypialnia.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Droga do plaży, 150 m

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ulica (NADALINA trzeci budynek z lewej).
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 23.01.2014 15:19

Witam, jestem tu nowa i może się czepiam, ale jadę pierwszy raz do Chorwacji i bardzo bym chciała żeby rodzinka była zadowolona.
Czytałam, że byłeś w Nadalinie w Okrug Gornij, tam właśnie chcę zarezerwować noclegi, poczytałam na forum o tej willi. Pisałeś że najlepsze widoki są z apartamentów 1,3,4,5. Ale nie zgadza mi się to ze zdjęciami z oferty tej willi. Widok z apartamentu nr 2 pokazany jest na morze a z 3 z boku willi. Nie chciałabym trafić na widok z domkami, jeśli mam do wyboru lepsze opcje.
Proszę o info
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2014 15:34

Witaj .Byłem w tej willi w 2009 roku,mieliśmy apartament nr.1, 6-osobowy.Super widoki na morze ,przemili właściciele. Minusem było daleko do centrum Okrug i spora góra z zatoki Mavarstica do domu. Mam zdjęcia , jak chcesz. :papa:
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 23.01.2014 16:14

Dziękuję za odpowiedź, ale nie dopisałam, ze interesuje mnie apartament 4 osobowy. Jest w pobliżu ładna najbliższa plaża dla dzieciaków? Zdjęcia bardzo chętnie zobaczę :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2014 16:49

Żeby mieć piękny widok na morze musisz zaklepać apartman nr.4 lub 5. Ap. 2 też jest z widokiem na morze, niestety jak dla 4 osób to moim zdaniem jest tam bardzo mało miejsca (da się przeżyć ale ciasnota , znajomi którzy byli z nami właśnie w nim mieszkali),natomiast ap.3 ma balkon z boku ,strona wschodnia ,widać morze ale to nie to...Co do plaży w zatoce Mavarstica- (to ta którą widać z balkonu) nam nie podeszła.
Zatoczka mocno wchodzi w ląd, przez co wszystkie brudy ,nieczystośći tam się zatrzymują,mam na myśli patyki ,kolki ,igły itp. Plaża dla dzieci myślę że w sam raz, bo sporo od brzegu jest płytko.
Jak dla mnie trochę za cicho ,co prawda jest obok jedna knajpka nale trochę uboga ,my jeżdziliśmy do centrum na plażę Copacabana,ale to zależy co kto lubi :) :papa:
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 23.01.2014 17:01

Jak daleko jest ta słynna plaża? Skoro zatoka jest zanieczyszczona to może lepiej do centrum jeździć, a moze poszukać innego apartamentu? ale ten jest wyjątkowo tani w porównaniu z innymi
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2014 17:11

No właśnie tanio...cena nie bierze się z powietrza, jak jest coś tanio to muszą być jakieś niedogodności...
do Copacabana jest z 1,5km, daleko ,można iść piechotą ale to 20 min. ja jeżdziłem samochodem :mrgreen:
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 23.01.2014 22:35

No tak, jednak myślę że pozostanę przy Okrug Gornji i Nadalinie:) Słuchając porady zarezerwuję apartament nr 4. Od jutra zacznę śledzić trasę i czytać porad co i jak na pierwszy wyjazd do CRO. Dziękuję za szybie odpowiedzi :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nadalina na Ciovo (Okrug Gornji) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone