Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.01.2018 18:01

Buber napisał(a):
beatabm napisał(a):
Buber napisał(a):No wesoło ... :roll: :D .
Ale w takim razie ... pływa na to Bisevo / do grot coś normalnego ?
Może być powoli i dostojnie ... tylko stabilnie i bez pawiowania.

Przy większej fali wszystko co płynie tylko na silniku będzie dość mocno bujać :roll: I jest to ten rodzaj bujania niestety, który wywołuje efekty uboczne.
Tylko po chol...erę płynąć do groty jak jest fala? Bez sensu ponieważ w takich warunkach nie wpłyniesz łódeczką przez maleńki otwór :oczko_usmiech:
Jeśli warunki pozwalają na wpłyniecie do groty - wtedy raczej wszystkim bez problemu tam popłyniesz, w miarę stabilnie :oczko_usmiech:


No to spoko :D ... w ostateczności można coś pocycać, byle nie przesadzić :D .


Piwko w tamtą stronę, a potem biały Cyc na plaży dużo ułatwił przed powrotem :mrgreen:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 16.01.2018 18:06

Bardzo mi się 3 rzeczy podobają... Wtulanie się w czyjegoś męża - dobrze, że to nie ja tam siedziałem, bo już bym po prostym sierpowym żony Biševa nie zobaczył.
Nazwa piwa... Takiego kupię i niech mnie kto zapyta czemu żłopiesz... - tożto mój Pan odpowiem!
No i :wink: oczywiście tylko z powodu politycznej poprawności" :wink: pewne afro-chorwatka :mrgreen: :mrgreen:
A tak zupełnie poważnie to wielu z nas ma jakieś takie dość ekspresyjne wspomnienia z łajb... Pamiętam jak kiedyś na małą 8 osobową łódkę wsadzili nas jedenaścioro - no fakt dwie kruszyny ale i 9 chłopa i wypłynęliśmy pooglądać Stambuł... Nie wiedziałem, że jestem w stanie tak szybko zdrowaśki klepać!!! :oczko_usmiech:
zumila
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 16.01.2018 18:26

Świetna relacja, jak czytam to jakbym tam z Wami była :D
Chociaż na tę przejażdżkę wodną bym się nie zdecydowała, strach u mnie wielki 8-O
Czekam na dalszą część z ciekawością :)
Pozdrawiam :papa:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 16.01.2018 19:56

Katerina napisał(a):Każde bujanie lepsze od wstrząśniętych

No popatrz, a James Bond wolał wstrząśnięte, a nie bujane (mieszane) :wink: :mrgreen:
A tak z ciekawości, jak Ty otworzyłaś tego swojego wstrząśniętego PANA 8O :lol:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.01.2018 20:57

Katerina napisał(a):krakusowa
Dobrze, że Was nie zwiało z tego bolida

Paznokcie wpiłam w plecy współpasażera przede mną, rozparłam się jak w bolidzie właśnie, a do wokół kostki u nogi owinęłam pasek od lodówki z piwkiem - gdyby ona wypadła, to byłby żal i smutek - na bezludnej wyspie bez ...Pana :wink:...
A gdybyś Ty wypadła z tą lodówką u kostki :?: 8O

beatabm napisał(a):... Przy większej fali wszystko co płynie tylko na silniku będzie dość mocno bujać :roll: I jest to ten rodzaj bujania niestety, który wywołuje efekty uboczne.
Tylko po chol...erę płynąć do groty jak jest fala? Bez sensu ponieważ w takich warunkach nie wpłyniesz łódeczką przez maleńki otwór :oczko_usmiech:
Jeśli warunki pozwalają na wpłyniecie do groty - wtedy raczej wszystkim bez problemu tam popłyniesz, w miarę stabilnie :oczko_usmiech:
Myślisz, że dla tych co organizują te rejsy jest to wystarczający powód na rezygnację ze zdarcia kasy od niczego nieświadomego turysty, którego udało się zmamić pięknymi fotkami tego cudu natury :?: :mrgreen: O tym, że się nie da dowie się jak już uiści opłatę i będzie na miejscu :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.01.2018 21:02

beatabm napisał(a):Wiesz nigdy nie pływałam na takim dużym RIB-ie - ciekawa jestem doznań.

Fajne doznania :lol: :lol: :idea:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.01.2018 21:59

Abakus68
Wtulanie się w czyjegoś męża - dobrze, że to nie ja tam siedziałem, bo już bym po prostym sierpowym żony Biševa nie zobaczył


Nie wiadomo, może to ja bym z łokcia dostała, a nie Ty... :mrgreen:

afro-chorwatka :mrgreen: :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ależ oczywiście ,że to musiała być afro - chorwatka :oczko_usmiech: Szła na pewniaka, jakby od małego na Biševie mieszkała :lol:

zumila

Świetna relacja, jak czytam to jakbym tam z Wami była :D
Chociaż na tę przejażdżkę wodną bym się nie zdecydowała, strach u mnie wielki 8-O
Czekam na dalszą część z ciekawością


Miło mi,że jesteś, zapraszam więc na ciąg dalszy :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.01.2018 22:07

elka21 napisał(a):
Katerina napisał(a):Każde bujanie lepsze od wstrząśniętych

No popatrz, a James Bond wolał wstrząśnięte, a nie bujane (mieszane) :wink: :mrgreen:
A tak z ciekawości, jak Ty otworzyłaś tego swojego wstrząśniętego PANA 8O :lol:


:oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Mieszane ,czy nie to kwesta stylu..Mój mąż np nawet herbatę leje po ściance,bo boi się,że mu się spieni :mrgreen:
Mój PAN musiał chwilę odczekać w pozycji wyprostowanej :oops: :lol: , potem go...spożyłam :mrgreen:


gusia-s
A gdybyś Ty wypadła z tą lodówką u kostki :?: 8O


No pacz, że ja o tym wtedy nie pomyślałam 8O 8O
Byłby to test na miłość mojego małża :mrgreen:


Janusz Bajcer
beatabm napisał(a):
Wiesz nigdy nie pływałam na takim dużym RIB-ie - ciekawa jestem doznań.


Fajne doznania :lol: :lol: :idea:



Czy on był duży? Nie wiem, ale wracaliśmy na czymś bardziej spektakularnym, bo tak samo szybkie, a duże i szykowne :)

Jeszcze kilka takich doznań, a przyzwyczaję się i też będę mówić,że fajnie :lol: 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.01.2018 22:14

Katerina napisał(a):Janusz Bajcer
beatabm napisał(a):
Wiesz nigdy nie pływałam na takim dużym RIB-ie - ciekawa jestem doznań.


Fajne doznania :lol: :lol: :idea:



Czy on był duży? Nie wiem, ale wracaliśmy na czymś bardziej spektakularnym, bo tak samo szybkie, a duże i szykowne :)

Jeszcze kilka takich doznań, a przyzwyczaję się i też będę mówić,że fajnie :lol: 8)

RIB był dość spory i szybki :lol:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 16.01.2018 22:21

Katerina napisał(a):
To naprawę widać ten mój entuzjazm ? :) 8)
Miło mi ,że ze mną podróżujesz w tej i poprzedniej relacji :P
Postaram się pokazać jeszcze więcej czarodziejskich miejsc

Widać, widać :wink: :) :D
Dobrze wiedzieć, że trzeba uważnie dobierać środki transportu wodnego , dogodne dla czterech liter. Na szczęście nikt nie wypadł, nawet piwo ocalało i kapelusz. :mrgreen: . Droga powrotna chyba już była spokojniejsza?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 08:40

Katerina napisał(a):No pacz, że ja o tym wtedy nie pomyślałam 8O 8O
Byłby to test na miłość mojego małża :mrgreen:
)

Miłości do Ciebie czy do Pana w lodówce?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 17.01.2018 08:47

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):No pacz, że ja o tym wtedy nie pomyślałam 8O 8O
Byłby to test na miłość mojego małża :mrgreen:
)

Miłości do Ciebie czy do Pana w lodówce?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


O tym samym pomyślałam :lol: :lol: :lol:
Albo miłości do samej lodówki , która mogłaby spocząć na dnie Adriatyku :mrgreen:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 17.01.2018 09:16

Katerina napisał(a):Ależ oczywiście ,że to musiała być afro - chorwatka :oczko_usmiech:

W pierwszej chwili myślałem, że to któraś z sióstr Williams :roll:
Oliwa85
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oliwa85 » 17.01.2018 13:21

Dwie godziny poświęciłem na przeczytanie i obejrzenie relacji :) Dziękuję i proszę o więcej ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 13:23

Bardzo słuszna uwaga, prosimy o więcej. Ileż możemy siedzieć z jednym Panem w ręce na słońcu :roll: :roll: :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone