Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 31.12.2017 18:11

gusia-s napisał(a):
dhmegi napisał(a): ... Mieliście szczęście, że dopasowaliście się towarzysko.
A jak się trafi na jakiegoś pieniacza albo złośliwca, najmądrzejszego ze wszystkich. Przecież niemało jest takich na forum.
Ostatnio dosyć niemiłą wymianę zdań śledziłam w jednym z wątków. :?
Myślę, że już w pogaduszkach na forum to da się wyczuć czy ktoś nam pasuje czy nie, pieniacze raczej stronią od spotkań towarzyskich w realu ... najodważniej i najbezpieczniej zza klawiatury mędrkować :mrgreen:

Dokładnie :smo:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 31.12.2017 18:32

Ja tu się często bardzo familiarnie czuję - nawet z rodziną chyba tyle nie gadam :roll: :oczko_usmiech: :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14788
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.12.2017 19:44

Kasia, super spotkanie na Queen :D Świetnie to opisałaś, prawie poczułam, jakbym tam z Wami była 8)

Popatrz, nawet w 3City śnieg, a my tu w czeskich Jesenikach nie mamy nic białego, a nartach musimy jeździć na sztucznym :roll:

Sylwestrowo i już noworocznie - wszystkiego Naj, spełnienia marzeń w nowym roku - dla Ciebie i Twojego Męża :)

Pozdrawiam :papa:
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 31.12.2017 20:15

Katerina napisał(a):Ja tu się często bardzo familiarnie czuję - nawet z rodziną chyba tyle nie gadam :roll: :oczko_usmiech: :wink:


Wiesz, że ja chyba też :)
Pozdrowienia noworoczne Ci Kasiu posyłam - spełnienia marzeń, powrotów do Cro i wszystkiego pozytywnego naj, naj, naj!
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 31.12.2017 23:32

maslinka

Ten śnieg poleżał...3 godziny, teraz pada deszcz :evil:
Ale Wam zazdroszczę - Sylwester w Czechach - bawcie się szampańsko i nie połamcie nóg.
Szczęścia i pomyślności w Nowym Roku :)

Igłą pinii

Dziękuję Magdo za życzenia. Tobie i rodzince też życzę wszystkiego najlepszego :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 31.12.2017 23:38

Sretna Nova Godina :) :D


IMG_2804.JPG



Aby Nowy Rok przyniósł tylko dobre wydarzenia w życiu każdego z nas, w Europie i na świecie.
Abyśmy mogli cieszyć się podróżami nie lękając się ,że jakieś szaleństwo, czy szaleńcy nam w tym przeszkodzą :!:

:papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.01.2018 13:24

Ja tak sobie właśnie czytam o tym Waszym spotkaniu i meeega zazdroszczę.
Życzę oczywiście wszystkim Cromaniakom i Tobie Katerinka wszystkiego dobrego w 2018 roku!!!
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 01.01.2018 13:29

Do twarzy Ci Katerina w kapelusiku. Wspaniałego w podróże Nowego Roku Ci życzę. :papa: :hut:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.01.2018 13:31

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Kolejnych CROmaniackich spotkań życzę :wink:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 01.01.2018 13:44

Kapelutek jak z jakiejś rewii :D

Kasia szczęścia i miłości Ci życzę w nowym 2018r.

A teraz to już chyba pora wstawać i robić obiad dla małża :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.01.2018 22:30

Katerina Twój kapelutek ma oświetlenie jak burty jednostek pływających ciemną nocą ;) Zielona - prawa, czerwona - lewa.
Na szerokie wody nocą w nim możesz płynąć ;)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 01.01.2018 23:20

travel
Kapelutek jak z jakiejś rewii :D


Zgadłaś :D Zabrałam bratanicę na rewię na lodzie (Kraina Lodu :) ) Tam sprzedawali różne takie gadżety :oczko_usmiech:

Ural
Do twarzy Ci Katerina w kapelusiku.


gusia-s
Katerina Twój kapelutek ma oświetlenie jak burty jednostek pływających ciemną nocą ;) Zielona - prawa, czerwona - lewa.
Na szerokie wody nocą w nim możesz płynąć ;)


Bo to bardzo fajny kapelutek jest - ma nawet ustawienia na różne tryby i prędkości światełek i obskoczył już wiele imprez :lol:
W morze w takim jak najbardziej - w dzień chroni od słońca, w nocy sygnalizuje :oczko_usmiech:

Że też ja go nie zabrałam na ten ponton :idea: :roll:

travel
A teraz to już chyba pora wstawać i robić obiad dla małża :oczko_usmiech:


My dzisiaj zjedliśmy obiad o...21 szej :mrgreen: :oops: :oops:

agata26061, beatabm, Ural, travel

Dzięki za życzenia. Wzajemnie :)

Pozdrawiam wszystkich z Gdańska i Gdyni w noworocznej scenerii

IMG_20180101_191731.jpg

IMG_20180101_200032.jpg

IMG_20171226_183614.jpg

IMG_20171226_183732.jpg


A na ORP Błyskawica marynarze postawili sobie choinkę pod działem :oczko_usmiech:

IMG_20180101_192041.jpg


:papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 02.01.2018 21:39

Dzień 4 na Visie - Uvala Pritišćina i inne zadoopia :)


Budzi nas ...tupot białych mew pod naszym balkonem...


IMG_20170907_111719.jpg

P8056569.JPG


Zawsze śpimy przy otwartym balkonie, z głową praktycznie przy samym oknie.

Uwielbiam poranny gwar Komiży i krzyk roześmianych mew, ale dzisiaj... 8O 8O odbieram to jako torturę.. :x

Chwila zastanowienia - dlaczego czuję się jakby moja głowa była kwadratowa i do tego powiększonych rozmiarów?

I baaardzo chce się pić...

:idea: 8O Która to godzina? Mieliśmy pomachać Załodze Queen, gdy będą opuszczać port :?

Dziewiąta :) Nie tak źle. Wychodzę na balkon..

Tupot :wink: i krzyk mew nasila się - ktoś postanowił nakarmić ptactwo :evil:

P8056568.JPG


Wysilam zmęczony wzrok, aby wypatrzeć Queen - na pewno jeszcze śpią :P

P8046450.JPG

P8046451.JPG

P8046452.JPG


Hmmm...zaraz napiszę do Kapitańskiej i ich obudzę :lol: :oczko_usmiech: , ale najpierw muszę zastosować 3 - stopniowy program poprawienia naszej kondycji zwanej" the morning after":

Krok 1 - reklamowana już przeze mnie i Marsallah Sirutka..

P8026289.JPG


Ja dostałam tę serwatkę w dwóch wersjach - naturalnei i z dodatkiem marakuji i pomarańczy - normalnie to wolę tę zwykłą, ale dzisiaj nie widzę różnicy - obie są przepyszne :oczko_usmiech:
Niestety, nie wszędzie można ją dostać - ja znalazłam ją tylko w Tommym w Visie, Konzumie w Orebiću (tym dużym na wylocie) i jednym małym Studenacu gdzieś na Braču..


Krok 2 - kawa na balkonie..

P8046453.JPG


Pamiątka po wizycie u naszej cromaniackiej Załogi Cycowej :P - efekt trzech pociągnięć piórem przez Doktora 8) 8)

P8046453.JPG


Mam obiecany taki napis na koszulce :hearts: :coool:

Wypatruję jachtu przez moją seledynową lornetkę, ale biało - czerwonej bandery nie widzę :o

Piszę sms - "Gdzie jesteście? Mieliśmy Wam pomachać z balkonu.."

Okazuje się,że nasza kochana Załoga postanowiła litościwie nas nie budzić i wykonali manewr opuszczenia porciku już o 7mej rano :cry: :cry:

Nic to,trzeba żyć dalej :wink:

Ale żeby żyć i pozbyć się tego stanu w jakim się znajdujemy trzeba przejść do..

Krok 3 - coś pikantnego :oczko_usmiech:


Przypominam sobie,że wśród zapasów prowiantowych mamy kurczaka po tajsku :P :P

P8046455.JPG


Różne są opinie na forum co do wożenia ze sobą zapasów żywnościowych.
Ja zabieram niewielką ilość rzeczy ,których na pewno w Cro nie znajdę, albo nie będę tracić czasu szukając ich.
Zazwyczaj połowa torby wraca do Polski, ale tego lata prowiant uratował nasze wakacje pod koniec pobytu - już na Braču - gdy bardzo odchudziliśmy portfele i karty :roll:

Także, jemy tę tajszczyznę na śniadanie (ja mogę tajskie o jakiejkolwiek porze :hearts: ), po czym czuję znaczną poprawę 8)

I bardzo dobrze, bo pogoda jak marzenie..

P8056567.JPG

P8056570.JPG



Zaraz wybierzemy się na fajną wycieczkę i odwiedzimy sporo różnych viskich "dziur" - c.d.n. :papa:
Załączniki:
P8046454.JPG
-
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.01.2018 22:01

Hmmmm......
Katerina Ty może nie cycaj tyle bo Ci się czas przestawił :mrgreen: 8O Chyba że sms szedł ponad godzinę - to zwracam honor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Do nas doszedł o ....10:19 8O 8O 8O Z Komizy faktycznie wypłynęliśmy....o 9:00 :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Czekaj....a może Queen to wehikuł czasu i nas zabrała w taką ciekawą podróż :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Podpisana kawka z rana to jest to....teraz muszę wymyślić powód żeby pojechać nad Bałtyk i dostarczyć koszulkę (a wcześniej zmusić Doktora do jej napisania :roll: )
Tak czy inaczej...głowa głową ale cycanie chyba się udało :oczko_usmiech:

PS. Te mewy to chyba podkute były ze tak tupały, albo może szpilki pozakładały niewychowane ptaszyska??? :roll:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 02.01.2018 22:17

beatabm
Chyba że sms szedł ponad godzinę - to zwracam honor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Do nas doszedł o ....10:19


Niemożliwe że o 10tej.. Widzę,że mój balkon jest w cieniu na zdjęciu, a o 10tej tak jest zupełnie inne światło..Eee tam, nie ważne :lol:

beatabm
. Te mewy to chyba podkute były ze tak tupały, albo może szpilki pozakładały niewychowane ptaszyska???



Hi, hi szpilki dla ptaków mogłyby tak wyglądać :mrgreen: :mrgreen:

obuwie.jpg



beatabm
.teraz muszę wymyślić powód żeby pojechać nad Bałtyk i dostarczyć koszulkę


Powód jest - dostarczyć koszulkę :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone