Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.08.2018 19:28

Mam podobną mapę na ścianie :D Kupioną w Starim Gradzie na Hvarze.

Kasiu, dzięki za relację, której każdy odcinek czytałam z wypiekami na twarzy. Czasami się śmiałam, czasem zrobiło się nostalgicznie. Fragmenty odczytywałam na głos Małżowi :D
Często też o Tobie mówiliśmy :mrgreen: Wiesz, Katerina pisała... 8)

Szkoda, że to koniec... Ale już niedługo Wasze kolejne wakacje i już czekam na relację :mrgreen:
bonaz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 28.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonaz » 07.08.2018 22:34

Piękna relacja, świetnie się czytało. W tym roku również odkrywaliśmy uroki Sutivanu. Kiedy spoglądałam na kościelną wieżę z kociakiem, :papa: wracałam myślami do Twojej relacji.
Pozdrawiam i życzę kolejnego udanego wyjazdu.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.08.2018 22:47

Ja również bardzo Ci dziękuję, Katarzynko za relację ;) Obfitowała ona w masę przydatnych wskazówek, które bardzo chętnie wykorzystam przy planowaniu kolejnych podróży do Cro. Czekam teraz na Waszą kolejną przygodę z Chorwacją...
Pozdrawiam :D
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 07.08.2018 22:52

Relacja wow (aczkolwiek mam trochę do nadrobienia). Podziwiam, że są tacy ciekawi ludzie na tym świecie, jak Ty.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 08.08.2018 18:45

tomekkulach
Katerina napisał(a):
Jeśli komuś się przydały informacje tu zawarte, to jestem uradowana :D :papa:



Komuś się przydały i to bardzo
Obrazek

Ja sam sretna :D :D

Sutivański kiciuś,oraz Slatina To były największe "hiciory"
Dzięki Tobie Obrazek
Dlatego czeka tam coś na Was.
Nie wiem,czy nie będzie rozczarowania,bo nie spełni oczekiwań,albo mógł przecież ktoś znaleźć,

Kolejny skarb zakopany dla mnie przez Cromaniaka :?: :hearts: 8O
Cokolwiek to nie jest, będzie atrakcyjne - chodzi przecież o to,żeby gonić króliczka, a nie złapać go :wink:
Tomku, dziękuję z bardzo motywujące komentarze, dużo humoru i wymianę muzycznej myśli :D

A moja ostatnia muzyczna myśl, która mi się nawija w tej relacji to ta, że to już koniec - tyle że nie na Capri :)



(A swoją drogą, ciekawe, czy była już jakaś relacja na forum z Capri :?: )

:papa:

beatabm
Dzięki za wszystko - za cudowną opowieść, piękne zdjęcia, za poruszanie trudnych tematów (kłótnie małżeńskie) - i za spotkanie z nami. Było z klasą - i wcale nie przez Twoje obcasy :roll: :mrgreen:

To ja dziękuję - za spotkanie i za to ,że turlałaś się ze mną w tej relacji po szutrówkach i dotrzymywałaś towarzystwa w konobach - choć wiem,że wolałabyś na jachcie, a jadania w knajpach nie cierpisz :lol: :lol:

Habanero
Dzięki Kasiu za super relację i życzę Ci tylu dni w Cro ile stron w Twojej relacji.

Dzięki, Konradzie :D 122 dni wakacji w Cro - to dokładnie jedna trzecia roku :oczko_usmiech: Piękne życzenia, może kiedyś się spełnią :P

dids76
Dzięki za super relację i czekam na kolejną :wink:
Ja od kilku lat wracam na Brač i długo jeszcze będę wracał. Mam tam wszystko czego mi trzeba podczas urlopu więc jak na razie nie ma po co szukać czegoś nowego :oczko_usmiech: :mrgreen:

Na pewno będzie jeszcze jedna z Brača :P Muszę przecież tam pozałatwiać niedokończone sprawy :) Dziękuję Ci za uwagę :papa:

Igłą pinii
Kasiu! Relacja wspaniała i nie było dnia, żebym do niej nie zajrzała, baaa nawet mnie zainspirowała!

Idealna recenzja :D Dziękuję Magdo. Z wielką ciekawością przeczytam Twoją z... i z...(wiem, ale nie powiem :wink: ) Tylko poczekaj z nią, ąż wrócę z wakacji :wink:
- w dniu, gdy Wy opuszczaliście Chorwację, ja do niej właśnie jechałam, a pogoda była.... bajka!

:evil: :wink: Pamiętam, byłaś w Bolu kilka dni po mnie :P
Mega wysyp grzybów i kosmiczne prawdziwki sprzedawane przy szosie w Polsce podziwiałam z okien autokaru. Mało tego, grzybów było w ubiegłym roku tyle, że "zbierałam" je (te rosnące oczywiście) jadąc do granicy.

Ja kupiłam i potem oprócz rozpakowywania i prania musiałam je jeszcze obrać i wysuszyć..Baba to sobie zawsze jakąś robotę znajdzie :roll: :lol:

P8259833.JPG


pomorzanka zachodnia
Mnie się jakoś rzewnie zrobiło :( Zawsze tak się czuję jak mi się wciągająca kilkutomowa lektura kończy... Bardzo dziękuję za relację z podróży którą już dawno określiłam sobie jako "level expert" :wink:

Bardzo mi miło, że czytałaś moją sagę w odcinkach :oczko_usmiech: A na level expert to się dostanę, gdy będę umiała napisać to wszystko w 2 miesiące, a nie 9 :mrgreen:
Dzięki za komentarze w tej relacji, często pomagały się zmobilizować :papa:

AdamZ
Podziękuję za bardzo ciekawą i stylową relację z ulubionej wyspy. Piękne zdjęcia i osobiste komentarze zrobiły klimat

Bardzo mi miło, że klimat relacji Ci odpowiadał :D A piękne to są Twoje zdjęcia 8) Dziękuję i zapraszam do kolejnej - kiedyś tam :papa:

bonaz
Piękna relacja, świetnie się czytało. W tym roku również odkrywaliśmy uroki Sutivanu. Kiedy spoglądałam na kościelną wieżę z kociakiem, :papa: wracałam myślami do Twojej relacji.
Pozdrawiam i życzę kolejnego udanego wyjazdu.

No proszę, jak miło, trzeba było się wcześniej ujawnić :D Tak, kotek to jedno z moich ulubionych odkryć tych wakacji :hearts: Dziękuję za obecność :papa:

maslinka
Kasiu, dzięki za relację, której każdy odcinek czytałam z wypiekami na twarzy. Czasami się śmiałam, czasem zrobiło się nostalgicznie. Fragmenty odczytywałam na głos Małżowi :D
Często też o Tobie mówiliśmy :mrgreen: Wiesz, Katerina pisała... 8)

Agnieszko, to co napisałaś, to dla mnie ogromny komplement :oops: :P Dziękuję Ci bardzo za czytelnicze wsparcie w postaci cennych komentarzy. Pozdrów Małża i powiedz Mu, że Katerina pisała..., że pewnie jeszcze coś napisze za czas jakiś :mrgreen: :mrgreen:

agata26061
Ja również bardzo Ci dziękuję, Katarzynko za relację ;) Obfitowała ona w masę przydatnych wskazówek, które bardzo chętnie wykorzystam przy planowaniu kolejnych podróży do Cro. Czekam teraz na Waszą kolejną przygodę z Chorwacją...

Ja też dziękuję Tobie, nieraz się razem pośmiałyśmy :D 8) Ja też czekam...na Twoją relację z Hvaru :papa:

Trajgul
Relacja wow (aczkolwiek mam trochę do nadrobienia). Podziwiam, że są tacy ciekawi ludzie na tym świecie, jak Ty.

Jarku, nie wiem co powiedzieć, zaskoczyłeś mnie tym komplementem. Dziękuję, że tu zaglądałeś :oops: :P Nawet gdybyś napisał, że relacja i moja osoba to nuda, to i tak bym Cię lubiła - za najbardziej radosny awatarek na tym forum :D - zawsze, gdy go widzę to mi się banan pojawia na twarzy :lol: :papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 08.08.2018 19:14

Jaki koniec :?:
To tylko krótka przerwa techniczna i .... cdn :D

Kasiu dzięki za super relację :hearts:
świetne teksty i zdjęcia...

Katerina napisał(a):Nigdy więcej obcasów!!W tym roku nastawiam się na więcej chodzenia po górkach, więc może wezmę ...jedną parę, na wszelki wypadek?? :roll: Gdybym, np spotkała jakichś cromaniaków i chciała być elegancka :wink: :oczko_usmiech:

a nóż widelec, w tym samym czasie będziemy w CRO tylko jeszcze nie wiemy gdzie :roll: :oczko_usmiech:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 08.08.2018 23:13

Dzięki za prześwietną relację :D

Przez niemal rok przychodząc z pracy siadałam sobie z kawką śledząc, co u Kateriny na obcasach :wink: Będzie mi tego brakowało, ale tylko przez chwilę, bo przecież niedługo następna relacja :) :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.08.2018 23:16

To ja dziękuję - za spotkanie i za to ,że turlałaś się ze mną w tej relacji po szutrówkach i dotrzymywałaś towarzystwa w konobach - choć wiem,że wolałabyś na jachcie, a jadania w knajpach nie cierpisz :lol: :lol:

Z Wami to mogę nawet po konobach sie włóczyć - pod warunkiem oczywiscie, że jak to u Was bywa - skupimy się w tych konobach na widokach, lokalsach i atmosferze :wink:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 09.08.2018 11:44

krakusowa
Jaki koniec :?:
To tylko krótka przerwa techniczna i .... cdn :D

To chyba będzie kilkumiesięczna przerwa :lol: Muszę dać ludziom odpocząć od siebie :oczko_usmiech:
a nóż widelec, w tym samym czasie będziemy w CRO tylko jeszcze nie wiemy gdzie :roll: :oczko_usmiech:

My też nie jesteśmy pewni co do trzeciego etapu urlopu, czyli okresu od 17 - 22 września. Do zdecydowania na miejscu. Ciekawych wędrówek Wam życzę, Aniu. Do zobaczenia gdzieś na szlaku :papa:

beatabm
Z Wami to mogę nawet po konobach sie włóczyć - pod warunkiem oczywiscie, że jak to u Was bywa - skupimy się w tych konobach na widokach, lokalsach i atmosferze :wink:

:lol: To Ty się skupisz na przystojnych lokalsach, a ja w tym czasie zajmę się jakąś jagnięcinką, czy też inną hobotniczką :P :papa:

ruzica
Przez niemal rok przychodząc z pracy siadałam sobie z kawką śledząc, co u Kateriny na obcasach :wink: Będzie mi tego brakowało, ale tylko przez chwilę, bo przecież niedługo następna relacja :) :papa:

Dzięki Marto, myślę ,że niejedną kawkę razem wypijemy - czy to w mojej, czy Twoje kolejnej relacji :D 8)
Mam nadzieję, że w tej mojej będzie tym razem więcej pieszych, widokowych wycieczek, bo obcasy nie są mi już niezbędne :wink: Dziękuję za Twoje towarzystwo :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.08.2018 11:45

Katerina napisał(a):beatabm
Z Wami to mogę nawet po konobach sie włóczyć - pod warunkiem oczywiscie, że jak to u Was bywa - skupimy się w tych konobach na widokach, lokalsach i atmosferze :wink:

:lol: To Ty się skupisz na przystojnych lokalsach, a ja w tym czasie zajmę się jakąś jagnięcinką, czy też inną hobotniczką :P :papa:


Zgoda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hearts: :hearts: :hearts:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 09.08.2018 18:11

I ja Ci Kasiu dziękuję :lol: , za wszystko co było w tej relacji, za cudowne i fachowe opisy :D , za zdjęcia oraz za inspirację :lol: :papa:

25.JPG
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 10.08.2018 08:26

Katerina napisał(a):Ostatnie skojarzenie z Chorwacją - gdzieś na Śląsku - czy ktoś wie w jakiej miejscowości jest ten kamienny koścółek?


Sie wie...w Siewierzu na cmentarzu przy jedynce 8) Jeden z najstarszych zachowanych w Polsce...

:papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 10.08.2018 21:01

renatalato
I ja Ci Kasiu dziękuję :lol: , za wszystko co było w tej relacji, za cudowne i fachowe opisy :D , za zdjęcia oraz za inspirację :lol:

A ja dziękuję za małą fotorelację na żywo z Sutivanu. Mam nadzieję,że urlop się udał :) :papa:

Marsallah
Katerina napisał(a):
Ostatnie skojarzenie z Chorwacją - gdzieś na Śląsku - czy ktoś wie w jakiej miejscowości jest ten kamienny kościółek?



Sie wie...w Siewierzu na cmentarzu przy jedynce 8) Jeden z najstarszych zachowanych w Polsce...

:papa:


Dzięki Bartek. Miałam przeczucie, że mógłbyś wiedzieć :D A w ogóle, dzięki za komentarze w relacji :papa:
ja.bea
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 09.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja.bea » 13.08.2018 20:20

Ja również dziękuję za wspaniałą, merytoryczną ale również niezwykle plastyczną relację, pełną pięknych zdjęć i inspiracji. Nie zwlekaj zbyt długo z kolejną 8)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 14.08.2018 20:23

ja.bea napisał(a):Ja również dziękuję za wspaniałą, merytoryczną ale również niezwykle plastyczną relację, pełną pięknych zdjęć i inspiracji. Nie zwlekaj zbyt długo z kolejną 8)

Dziękuję, cieszę się ,że tak ją odebrałaś :) . Następna to chyba dopiero pod choinkę :wink: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač - strona 123
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone