Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenika

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.07.2015 14:05

Ustronianka napisał(a):A ten będzie już za 10 dni :oczko_usmiech:

Zazdroszczę. My w tym roku nie odwiedzimy Cro :(
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 06.07.2015 14:25

agata26061 napisał(a):
Ustronianka napisał(a):A ten będzie już za 10 dni :oczko_usmiech:

Zazdroszczę. My w tym roku nie odwiedzimy Cro :(


my nie byliśmy w Cro od paru lat dokładnie od 4 :(
tak więc w tym roku sobie nadrabiamy zaległości :)
jarek2015
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2015
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarek2015 » 10.08.2015 08:55

Do Agata26061,

Witaj, jeśli obserwujesz jeszcze ten wątek, napisz mi proszę na jakiej stronie rezerwowaliście domki w Solarisie. Czy bezpośrednio na stronie Solarisa czy przez jakiś inny portal? Jestem zauroczony Twoją relacją i postanowiliśmy z żoną i dziećmi pojechać tam w przyszłym roku w czerwcu. W tym roku chciałbym we wrześniu tam podjechać i sprawdzić wszystko "na żywo", tyle że nie wiem gdzie rezerwować domki. Znalazłem tańsze oferty na stronie Suncamp, ale nie wiem czy to zaufany portal.
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 11.08.2015 07:53

Witam, za 2 tygodnie wybieramy się do Solarisa. Domki happy camp (te, o których pisała Agata) rezerwowaliśmy na stronie kempingieuropy. Była to konkurencyjna oferta do innych biur campingowych.
jarek2015
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2015
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarek2015 » 11.08.2015 10:43

Dzięki za info. Musiałem gdzieś przegapić ten wątek. Znasz może szczegóły jak tam wygląda rezerwacja, z mojej pobieżnej weryfikacji wychodzi, że wszystko na telefon się załatwia.

Pozdrawiam
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 11.08.2015 11:11

Wydaje mi się, że mąż załatwiał telefonicznie. Następnie przysyłają na maila potwierdzenie rezerwacji, wpłaca się część kosztów, później umowa i reszta opłaty. My w między czasie zmienialiśmy domek, bo zwolnił się mniejszy.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.08.2015 07:58

Już jestem i ja. Tak, my rezerwowaliśmy właśnie z tej strony o której pisałam. www.kempingieuropy.pl. Ja wszystko rezerwowałam mailowo. Nie dzwoniłam, chociaż tak też można. Domki godne polecenia i ceny faktycznie konkurencyjne :D Kontakt jest bezproblemowy z biurem więc szybko, łatwo i przyjemnie się domki rezerwuje. Czasem są jeszcze dodatkowe promocje, np -25euro za każdy tydzień przy rezerwacji do końca lutego. Tak było przez ostatnie 2 lata. Teraz też zamierzam zarezerwowac z tej firmy domki, ale na campingu belvedere w okolicach Trogiru. Zamierzam to już zrobic w październiku, bo niestety miejsca szybko się kończą. Wtedy na solarisie rezerwowałam w grudniu na wrzesień.
Dla mnie takie campy to najwygodniejszy środek jeśli chodzi o noclegi w HR. Wcale nie słuchajcie nikogo, że na takich dużych campach to ludzi jak mrówek będzie.
Przykład: Pierwszy tydzień września na solarisie - ludzi mało, nie było przeludnienia, na plaży bez problemu miejsce przy wodzie jest
Pierwszy tydzień września w Tucepi na Makarskiej Rivierze - ludzi ogrom, w ogóle nie zauważalna różnica między sierpniem a wrześniem, na plaży nie ma gdzie koca wcisnąc.
Fakt, widoki piękniejsze, ale w tym Tucepi to w ogóle był tłok i ludź na ludziu.
Są pewnie mniejsze wioski, gdzie po sezonie jest sporo mniej ludzi, ale camp to jest naprawdę fajna sprawa. Domki czyściutkie, ładne i między domkami naprawdę cisza i spokój
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 12.08.2015 08:34

Agatko, bardzo miło, że Cię widzę. Dziękuję za Twoją relację, bo pomogła mi w planowaniu naszego wyjazdu. To już tuż tuż :lol: My też lubimy kempingi. Możesz napisać coś więcej o kempingu w Tucepi? Czy jest gdzieś Twoja relacja? My w Chorwacji byliśmy tylko na Istrii.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.08.2015 09:41

My w tucepi nie bylismy na campingu tylko mieszkalismy w normalnych apartmanach. Tam nie takich campow na ktorych mozna byloby tani wynajac domek. Ale tak jak pisalam nie do porownania. Dla nas o wiele lepiej sie w domkach mieszkalo.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.08.2015 09:46

Teraz korzystam na telefonie z internetu wiec nie mam zabardzo jak wrzucic linka do relacji ale jak bede przy compie to podam
Renatamm
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2013
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatamm » 21.10.2015 09:38

Witam, mam pytanie na temat domków na kempingu Belvedere, zarezerwowaliśmy już domek z suncampu, kojarzysz może gdzie są one usytuowane na ww. kempie? , bo na stronie nie ma planu kempingu , a na ogólnym planie tez nie bardzo widać. Pozdrawiam:)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.10.2015 09:48

Niestety campingu Belvedere nie znam. W Dalmacji na campie bylismy tylko na solarisie. W planach na przyszly rok byl camping belvedere ale raczej bede rezerwowac ze strony kempingieuropy.pl jesli sie na niego zdecydujemy.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 14.01.2016 14:56

Belvedere jest całkiem ok.
W ubiegłym roku uruchomili mały basen, są odnowione toalety.
Camp raczej średni niż duży, z wąską plażą z dość słabym dostępem do wody ale jest idealny jako miejsce wypadowe do zwiedzania.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2016 10:41

No właśnie zarezerwowaliśmy już camping Belvedere. Domek na 10 nocy. Trochę mnie ta plaża przeraża, bo będziemy z dziećmi 4 lata i niespełna rok, więc może być ciężko, ale jakoś damy radę. Może uda nam się ponton zabrać z silniczkiem małym elektrycznym, więc będziemy szukać w okolicy lepszych plaż :D
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 26.01.2016 16:01

Warto chodzic na plaże po prawej stronie campu (patrzac w strone morza) - tam sa organizowane animacje w wodzie itp.
Jest tam w miare płytko i nie ma duzo kamieni - choc sama plaża wąziutka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenika - ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone