Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na jaki kemping z motorówką

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RAJS
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2009
Na jaki kemping z motorówką

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAJS » 26.05.2009 15:25

Witam wszystkich na forum!!
Zamierzam wybrać się w okolice Zivogosce, Baska itp, kamperem z łódką motorową (5,6 m.) Poszukuję kempingu, który miałby własną przystań lub przystań byłaby niedaleko. Nie chodzi mi przy tym o jakąś wyszukaną marinę, jedynie o miejsce, gdzie mogłaby byc przycumowana łódka. Wiem, że Kamping Dole ma taka przystań, jednak odpowiedź mailowa, jaka od nich otrzymałem jest niejasna. Czy ktos może wie,jakie jeszcze inne kempingi w tym rejonie mają miejsca dla łódek, jakie są koszty miejsca na takiej przystani, czy trzeba je rezerwować, itp.

Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie informacje.
MARCO007
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARCO007 » 22.04.2014 15:02

Witaj.

Nie chcę udzielać rad po 5 latach!!!, ale jeżeli jesteś jeszcze na Forum to proszę o pomoc, bo mam dokładnie takie same pytanie. Wiem, że żadna odpowiedź nie padła, więc tym bardziej proszę podziel się swoimi doświadczeniami ;-)

Pozdr
Marek
MARCO007
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.04.2014
Kemping dla motorowodniaka...

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARCO007 » 24.04.2014 13:17

Witam ;-)
Proszę podzielić się informacjami o kempingach, na których lub przy których w pobliżu; można zjechać przyczepą podłodziową z motorówką wprost do wody i bezpiecznie cumować ją na bojce?
Wiem - bo byłem - Park Umag na Istrii i Padova III na Rab spełnia kryteria mojego pytania.
Może jakieś inne sprawdzone i tańsze od wymienionych drogich molochów miejsca Szanowni Państwo polecacie?
Pozdrawiam i czekam na re.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2014 13:59

Nie pytaj o to samo w różnych wątkach :idea: :!:
MARCO007
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARCO007 » 24.04.2014 14:02

Jak się nie pytać, skoro nie dostałem żadnej odpowiedzi, a Pan zamknął mi wątek :( :?:
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 24.04.2014 16:44

MARCO007 napisał(a):Witam ;-)
Proszę podzielić się informacjami o kempingach, na których lub przy których w pobliżu; można zjechać przyczepą podłodziową z motorówką wprost do wody i bezpiecznie cumować ją na bojce?
Wiem - bo byłem - Park Umag na Istrii i Padova III na Rab spełnia kryteria mojego pytania.
Może jakieś inne sprawdzone i tańsze od wymienionych drogich molochów miejsca Szanowni Państwo polecacie?
Pozdrawiam i czekam na re.


Tu widziałem taką możliwość
http://campjazina.com/index.php?act=naslovna
ostanie zdjęcie w opisie Jaziny
informacje-o-kempingach-w-rejonie-zadar-split-t31716-30.html#p808476
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.04.2014 17:14

Zablace koło Sibenika.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2014 18:07

MARCO007 napisał(a):Jak się nie pytać, skoro nie dostałem żadnej odpowiedzi, a Pan zamknął mi wątek :( :?:

Zamknięty był inny, dostałeś skierowanie gdzie pytać.
Dwa dni temu pytałeś w tym temacie, więc po co w nowym
Olo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 255
Dołączył(a): 17.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo » 25.04.2014 13:02

bardzo fajny kemping na którym nie ma problemu z wodowaniem motorówki to Rapoca na Losnji.
Koło kampu jest mały porcik bezpieczny i slip po którym mozna spokojnie zjechac z motorówką lub ribem - kłopot może być tylko z wielkimi motorówkami ale te można slipować w miasteczku - 200-300 m od kempingu i mozna tam też trzymać .
Polecić też mogę kemping Paradiso w Postupie na Peljesacu. też ma miejsce do slipowania ale raczej mniejszych lódek, ale też można się zeslipować w okolicy a przy kempingu trzymać lódkę. Spokojnym kempingiem na który przyjeżdża sporo osób kamperami z motorówkami jest też na Peljesacu kemping na wjeździe do Orebica - kamp Nevio

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na jaki kemping z motorówką
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone