Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MURTER czy IGRANE ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafiKRK
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 25.06.2009
MURTER czy IGRANE ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafiKRK » 25.06.2009 22:43

Witam !
Jak w tytule którą z miejscowości wybrać ? Murter znam ale z roku 2004 a jak tam teraz jest ? Może ktoś był w zeszłym roku ? Jak byłem w 2004 było super ! Wyjazd 23 07 2009 póznym popołudniem z KrK trasa przez Węgry.

Pozdrawiam :D
pawel_46
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_46 » 26.06.2009 20:37

MURTER !!!! Byłem i tu i tu w Murter w 2007 i jadę teraz w Igrane 2006 - to jednak dziura - byłem w Chorwacji 9 x i to był najgorszy wybor Murter za to najlepszy.
hebhen
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.08.2005
Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) hebhen » 26.06.2009 22:10

POTWIERDZAM!!!!!!!!!!!!!!
W tym roku czwarty raz na Murter. Piękna, przyjemna, nie za duża miejscowość. Piękna plaża, są rozrywki, są miłe knajpki, spacery wieczorne po centrum, dużo usług dla turystów, Super plaża Slanica. itp, itd...
rafiKRK
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafiKRK » 26.06.2009 22:11

pawel_46 napisał(a):MURTER !!!! Byłem i tu i tu w Murter w 2007 i jadę teraz w Igrane 2006 - to jednak dziura - byłem w Chorwacji 9 x i to był najgorszy wybor Murter za to najlepszy.


Wielkie Dzieki !
Na Murterze faktycznie było super. ten rynek z tymi knajpeczkami, cudowna i prze miłą obsługą. I te ich zesoły grajace folk na przeciw ! CUDO !
rafiKRK
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 25.06.2009
Re: Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafiKRK » 26.06.2009 22:28

hebhen napisał(a):POTWIERDZAM!!!!!!!!!!!!!!
W tym roku czwarty raz na Murter. Piękna, przyjemna, nie za duża miejscowość. Piękna plaża, są rozrywki, są miłe knajpki, spacery wieczorne po centrum, dużo usług dla turystów, Super plaża Slanica. itp, itd...


Na Murterze byłem 1 raz w CRO ! I jakoś tak mi się spodobało. Faktycznie tam jest jakoś tak kameralnie i tak sympatycznie. Cudowne okolice i ten ryneczek z knajpkami .
Dziękuję za kolejny komentarz na korzyść Murtera ! Murter wygrał z Igrane za którą byli moi znajomi !

POZDRAWIAM !
hebhen
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.08.2005
Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) hebhen » 28.06.2009 20:26

Gratuluję trafnego wyboru i przekonania znajomych
Ja wyjeżdżam z drugą rodzinką za dwa dni, też przez Węgry. Ale miałem "rozstanie" z Chorwacją 3 lata, więc będę chłonął zmiany i cieszył się widokiem tego pięknego kraju 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2009 21:02

Witam
Wczoraj wróciłem z Jezer na wyspie Murter,byłem już tam po raz 6.Jak zwykle wspaniale,zawiodła jedynie nieco pogoda gdyż 4 dni były chłodne i deszczowe co zdarzyło mi się po raz pierwszy na 11 pobytów w Chorwacji.Zwiedziłem praktycznie całą Chorwację jednak przy każdym pobycie staram się cho,c na kilka dni wpaść na Murter.Zdecydowanie polecam.
Pozdrawiam
blublus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) blublus » 29.06.2009 13:16

Mam prośbę do miłośników Murteru. W tamtym roku byłem na wyspie Rab, zachwyciłem się nią, w tym tez miałem jechać ( za dwa dni:) ale musiałem zmienić plany i wziąść urlop w 2-3 tygodniu sierpnia. Po naradach z żoną wybór padł na Murter, jako bardzo odpowiedni dla małych dzieci. Z Waszych opisów wynika, że wybór trafny, a teraz prośba. Ponieważ moje plany na te wakacje runeły w ciagu kilku ostatnich dni, więc nie wiem niestety nic o noclegach na tej wyspie, iich dostępności i cenach. Prośba do Was, czy macie może jakieś sprawdzone namiary na kwatery na tej wyspie, interesuje mnie apartament dla 4 osób, z klimą, lodówką i w miarę urządzoną kuchnią, jakby się dało to w miarę blisko jakiejś płytkiej plaży. No i w cenie do okolic 50 Euro. No a jak nie znajdę, to czy mogę w tym terminie zaryzykować wyjazd w ciemno i szukać kwatery na miejscu? Wszelkie informacje proszę na adres adres blublus ( malpa ) poczta.fm
rafiKRK
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafiKRK » 29.06.2009 23:47

[quote="blublus"

Wiesz nie chce być złośliwy ale czy Ty nie za wiele wymagasz ? Jak postanowisz i będziesz chciał się wybrać do Krakowa to Ci powiem gdzie jest najlepsza pizza w mieście gdzie są fajne puby gdzie można zobaczyć coś ciekawego a i posłanie , wikt i opierunek gratisowy zapewnie itd. I wielu innych w ich miastach postąpi podobnie i służyło by Ci pomocą ! Nie każdy a raczej nikt nie chodzi z notesikiem i nie spisuje co gdzie i za ile itd. Ja jadę w ciemno bo to przygoda z małym dreszczykiem. A wyjazd własnym transportem ale przez biuro wspominam koszmarnie. Po dotarciu na miejsce 2 godz. szukali nam lokum ! Nie do wiary ale tak było, Myślałem ze mnie szla... trafi. A co do tego czego oczekujesz to tak ; tanio, super, bomba pokoik a najlepiej pięterko z barkiem wypchanym po brzegi itd.
A z tego co pamiętam to na Murterze na 100% po max 2h znajdziesz coś co Cie zadowoli !

Pozdrawiam i nie miej mi za złe tego co napisałem.
blublus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) blublus » 30.06.2009 08:39

eee tam złośliwości to wiele w tym nie ma:) najważniejsze dla mnie jest to co napisałeś na samym końcu, czyli że można w miarę rozsądny apartament znaleźć jadąc w ciemno. Jednak moje wymagania, wydaje mi się, nie są zbyt duże. Klima przy 35 w cieniu to chyba rzecz normalna, lodówka i kuchnia - sporo jedzenia biorę z Polski i wolałbym nie trzymać ich na parapecie, jak to na studiach bywało jak lodówka się zepsuła. No i fajnie by było mieć widoczek na morze, czego poprzednim razem nie miałem przyjemności. Natomiast co do mojego pytania, to nie dotyczyło ono cen kapusty, pomidorów, piwa, chleba i wielu innych rzeczy, co do których rzeczywiście trzeba by chodzić z notatnikiem i pisać. Wydaje mi się, że taką rzecz, jak cena za apartament, w którym się śpi przez ileś tam dni, chyba nie trzeba zapisywać w kajeciku, a skoro ktoś nocował i był zadowolony, to pewnie i jakiś kontakt wziął. Dlatego, wiedząc że dużo forumowiczów bywało na murterze, zadałem to pytanie, bo przygoda przygodą, ale wolałbym nie musieć tłumaczyć dzieciom po 15 godzinnej podróży, czemu muszą pilnować samochodu z mamą, a tata od kilku godzin biega nie wiadomo gdzie. Tyle w temacie, jak kto ma namiary na kwaterkę, proszę o podesłanie, podaję jeszcze raz maila
blublus ( malpa ) poczta.fm

P.S. Ciekawy jestem, którą pizzę uważasz za najlepszą, bo ja kilka swoich mam:))
rafiKRK
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafiKRK » 30.06.2009 09:04

Co do pizzy w Krakowie to HALLO PIZZA ul. DOBREGO PASTERZA 99 :oczko_usmiech:
wales71
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.05.2008
[b]proszę, wręcz błagam ....o informację o wyspie MURTER[/b]

Nieprzeczytany postnapisał(a) wales71 » 01.08.2009 09:40

witam wszystkich wielbicieli CRO!
Pytanko...ktoś był w tym roku na wyspie Murter....jeśli tak,wówczas potrzebowałbym wszelakich info....począwszy od dojazdu tam na wyspę,aktualne ceny,info o samej wyspie.....dosłownie wszystko mnie interesuje...dodam....że jadę piąty raz 20 sierpnia.....z córeczką dwu letnią i żoneczką....proszę niech ktoś się odezwie i napisze parę zdań....
pozdrawiam
[/b]
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: [b]proszę, wręcz błagam ....o informację o wyspie MURTER

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 01.08.2009 10:12

wales71 napisał(a):proszę niech ktoś się odezwie i napisze parę zdań....
pozdrawiam


Na tym forum naprawdę można znaleźć wiele informacji poprzez opcję szukaj Obrazek

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=23307&highlight=
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=23282&highlight=
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=19476&highlight=
Andrzej S.
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S. » 03.08.2009 14:21

Właśnie wczoraj wróciliśmy z Murteru.

W czasie 2 tygodni byliśmy w kazdej większej mieścinie od Rijeki po Split - i Murter okazał sie mieć najczystsze plaże i morze.

Ceny w kosmosie - chleb 7 zł, bułka 1,5 zl. Kupuj tylko w supermarktach Konzum (przy marinie), a ryby i owoce na targu rybnym w Betinie (ok 7 rano najlepiej).


Mam najświeższe informacje z Murteru oraz kontakty do super kwater z widokiem na morze od 13 Eur za osobe (z podatkiem) naprzeciw plaży Cirgada. Jak coś to prosze o kontakt; 602 478 200.
kate31
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kate31 » 05.05.2017 12:37

witam

czy moge prosic o pomoc wybieram sie z malymi dziecmi na wyspe murter. poszuje apartamentow, wiem wiem ze pozno, ale jeszce jakies sa, tylko poprzebierane. nigdy nie bylam na muter. Czy warto z dziecmi( chodzi o plaze) do betiny czy jezery?? mam tak apartamenty jeszce wolne..
czy moze lepiej na kastel kambelovic(tam tez mam apartamenty )??
prosze o pomoc..

pozdrwiam
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone