Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Motocyklem pod namiot

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciex09
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2011
Motocyklem pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciex09 » 18.06.2014 19:55

Witam. Pisałem jakiś czas temu tutaj odnośnie planów wyjazdu do Chorwacji na dwóch kółkach, ale plan się troszke zmienił :P
Z racji ograniczonego budżetu pomyślałem, że można by zamiast na kwatery jechać po prostu na camping pod namiot :)
Dużo taniej wyszłoby spać na kempingu niżeli w kwaterze?
Mowa o 2 os. dorosłych + motocykl + namiot 2/3 os. Jakie byłby tego koszty mniej więcej za dobę?

I chciałbym się dowiedzieć jeszcze jak jest na campingach w Chorwacji... należy bać się o swoje rzeczy w namiocie podczas pobytu np. na plaży czy na wycieczce?

O wiele bardziej wolałbym pojechać nad Adriatyk niż nad Bałtyk... Pogoda, klimat, widoki... a droga prawie ta sama (jestem z okolic Krosna na Podkarpaciu).

Pozdrawiam

P.S. Dodam, że interesuje mnie wyjazd początkiem września, prawdopodobnie na przełomie sierpnia/września z racji, że wtedy jest już po sezonie = mniejszy ruch i pewnie taniej...
I interesuje mnie nocleg na ok. 5 nocy +/- 1
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.06.2014 20:49

Cześć.

Czy dużo taniej? Jeśli to wrzesień to raczej nie bo ogólnie wtedy jest już po high season. Kwaterę też można taniej znaleźć.
O kradzieże na campie nie masz się co martwić - jest bezpiecznie. Dokumentów/kart nigdy nie zostawiam.

LwG
maciex09
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciex09 » 19.06.2014 13:01

Patrzyłem dzisiaj na booking.com ...
1.09-6.09 (5 nocy) kwatera dla dwóch osób (wifi, klima itp.) 300m od morza, opinie dobre za 700-900zł za dwie osoby...
W sumie tanio dość... Jak sie juz zdecyduje na sto to pewnie zarezerwuje sobie online i będzie pewne przynajmniej :P

*kwatera w okolicach Zadaru
maciex09
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciex09 » 19.06.2014 13:11

Znalazłem jakiś kemping w Omis
http://www.ac-lisicina.hr/cjenik-pl.html
wg tego cennika za 2 osoby, motocykl, namiot i prąd wychodzi ok. 60zł za dobe...
Czyli za 5 nocy wychodzi 300zł.... (2/3 razy taniej niżeli kwatera...)

1200km to trochę w sumie jest.. idealnie byłoby np. rozłożyć podróż na dwa dni... Polska -> Balaton (nocleg) ... Balaton -> Omis (wychodzi po ~600 km dziennie, więc lajtowo)
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 20.06.2014 10:01

Motocyklem pod namiot to sama frajda ... tu masz ostatni mój wyjazd, może pomoże ci w planowaniu pobytu (a 3-cia fota w relacji to właśnie z campu Lisicina w Omiś)
http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=42&t=14877

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Motocyklem pod namiot
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone