Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moscenicka Draga

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agap
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.03.2009
Moscenicka Draga

Nieprzeczytany postnapisał(a) agap » 19.03.2009 11:04

Witam serdecznie:) Jestem nowym użytkownikiem na forum, mam nadzieję że z waszą pomocą uda mi się znaleźć opinie na temat apartamentu który zarezerwowałam wstępnie przez Adriagate. Podaję link do apartamentu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

czy ktokolwiek z was był w tym miejscu?? Jestem troszkę sceptycznie nastawiona, boję się czy aby to miejsce wygląda w rzeczywistości tak jak na zdjęciach...
arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 19.03.2009 20:59

agap napisał(a):Witam serdecznie:) Jestem nowym użytkownikiem na forum, mam nadzieję że z waszą pomocą uda mi się znaleźć opinie na temat apartamentu który zarezerwowałam wstępnie przez Adriagate. Podaję link do apartamentu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

czy ktokolwiek z was był w tym miejscu?? Jestem troszkę sceptycznie nastawiona, boję się czy aby to miejsce wygląda w rzeczywistości tak jak na zdjęciach...


Byliśmy w tej miejscowości jesienią 2008 roku. Poniżej zamieszczam link z naszymi zdjęciami. Dom, który wybrałeś jest położony w górnej części miejscowości i będziesz miał kawałek nad morze. Mimo to warto tam pojechać.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 20.03.2009 20:10

Do centrum 4km ???? Lepiej spróbujcie coś znaleźć tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007
Moscenicka Draga

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 20.03.2009 22:33

Dom, który wskazałeś leży w kolonii MD na wzgórzu i rzeczywiście na plażę trzeba dojechać samochodem. W ogóle w tym rejonie bez auta ani rusz, chyba, że zabierzecie rowery. W MD jest bardzo ładna ale wąska plaża. Kilka restauracji, mały supermarket i 3 sklepy. W miejscowości jest również kamping i 2 duże hotele co rzutuje na ceny w restauracjach. Po prostu trzeba się z tym liczyć ale taka jest Istria. Domy ze strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć linkównież nie są alternatywą. Blisko i ładnie położone są jedynie domy widoczne na zdjęciach miejscowości. Dlatego moim zdaniem, jeżeli nie znajdziesz nic w pierwszej linii brzegowej to lepiej zamieszkać wyżej i na plaże po prostu dojeżdżać. Widok z tarasu zrekompensuje trud drogi.
agap
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agap » 31.03.2009 09:17

Witam, dziękuję bardzo za wpisy. Zaryzykowałam i zarezerwowałam ten apartament... Dojazd do plaży mnie nie przeraża, tym bardziej że w ubiegłym roku byłam w okolicach Primosten i również dojeżdżaliśmy codziennie do plaży. Jeśli chodzi o MD to wybrałam tą miejscowość dlatego że polecił mi ją brat. Jemu bardzo podobało się w tamtych rejonach.
Pozdrawiam serdecznie.
gordipi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gordipi » 16.05.2009 22:07

Bylem w Moscenickiej Dradze 3 razy i bardzo mile wspominam ta miejscowosc. cicha spokojna, w drodze na plaze jeden duzy supermarket KONZUM . w restauracjach tanio nie jest , ale przeciez nie trzeba dzien w dzien jadac w restauracjach;) my najczesciej zabieramy jedzenie ze soba z Polski ;) . plaza przyjemna , ale polecam nie glowna , tylko plaze kawalek dalej trzeba minac lodziarnie ( swietna obsluga i pyszneee lody :):):) ) i minac duza prywatna wille za nia jest mala cicha plaza oddzielona sporymi kamieniami od plazy glownej :):) . Jak najbardziej polecam i zycze milego wypoczynku :):):)
rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 24.05.2011 10:12

gordipi napisał(a):Bylem w Moscenickiej Dradze 3 razy i bardzo mile wspominam ta miejscowosc. cicha spokojna, w drodze na plaze jeden duzy supermarket KONZUM . w restauracjach tanio nie jest , ale przeciez nie trzeba dzien w dzien jadac w restauracjach;) my najczesciej zabieramy jedzenie ze soba z Polski ;) . plaza przyjemna , ale polecam nie glowna , tylko plaze kawalek dalej trzeba minac lodziarnie ( swietna obsluga i pyszneee lody :):):) ) i minac duza prywatna wille za nia jest mala cicha plaza oddzielona sporymi kamieniami od plazy glownej :):) . Jak najbardziej polecam i zycze milego wypoczynku :):):)



W tym roku (czerwiec) jedziemy do MD. Podałeś kilka informacji, które na pewno mi się przydadzą (np. Konzum, plaża). Może jesteś w stanie coś jeszcze mi podpowiedzieć na temat MD? Np. gdzie w okolicy MD jest jakaś ładna, cicha plaża? Może coś fajnego do zobaczenia?
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 25.05.2011 10:59

My też jedziemy !!! w sierpniu po trzyletniej przerwie...
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Moscenicka Draga - Brsec

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 02.06.2011 09:55

Witam wszystkich Cromaniaków :-)
W tym roku wybieramy się po raz pierwszy na Istrię i myślimy o MD ewentualnie Brsac'u. Czy ktoś był i może polecić jakąś fajną kwaterkę? Dzięki :D
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 09.06.2011 09:26

To może coś w okolicy?? Nikt nie ma nic godnego polecenia :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.06.2011 09:35

Na wschodniej Istrii nie stacjonowałem.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - może mają coś wolnego :?:
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 09.06.2011 09:52

Dzięki :D Już sprawdzam.
ajax111
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 09.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajax111 » 14.07.2012 08:55

witam, ja dziś jadę do Moscenickiej i mam pare pytań, mógłby mi ktoś pomóc? gg:4813855
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 09.09.2012 13:13

Witam
wybieram się do MD 21 września - pogoda na pewno będzie ok. Jedziemy w ciemno, szukamy czegoś blisko spokojnej łagodnej plaży :) ( jedziemy z naszym 2 letnim bąblem)
RychuB
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.01.2013
Re: Moscenicka Draga - Brsec

Nieprzeczytany postnapisał(a) RychuB » 31.01.2013 18:23

Witam wszystkich Forumowiczów!Na początek dzięki wielkie dla wszystkich za pomocne wskazówki, z których korzystałem jako ,,niezalogowany" - w zeszłym roku (pierwszy raz w Chorwacji)... :lol: Trafiliśmy przypadkiem do miejscowości Brsec i na uroczą plaże nieopodal. ok 1.5km od miasteczka. W tym roku wybieramy się tam ponownie, ale nie mogę namierzyć bezpośrednich kontaktów do kwater położonych bliżej niż 500 - 600 m od plaży. Z miasteczka jest dla nas za daleko (małe dzieci). Może ktoś z forumowiczów był w tamtym regionie i ma namiary bezpośrednie do np. lub w okolicy. Chciałbym ominąć pośrednika. Pozdrawiam Serdecznie. Rysiek
Ostatnio edytowano 01.02.2013 19:14 przez RychuB, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone