Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mordercze temperatury w Cro

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gemišt
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 05.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gemišt » 02.07.2013 17:04

Ja wysokie temperatury znacznie lepiej znoszę w Chorwacji niż w Polsce.
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 15.07.2013 18:43

Hm dla mnie nie ma morderczych temperatur :) ino bronka & wody czasem brakuje.
Dreq
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dreq » 29.07.2013 23:24

byliśmy w Dubrowniku w czwartek ostatni... żar z nieba, 0 wiatru... termometr w cieniu wskazywał 41 st, na słońcu pewnie by mu się skala skończyła... :wink: myślałem, że zdechnę w czasie marszu po murach.. 8-O.
Na drugi dzień Plitvickie Jezera... tu niewiele lepiej.. 38 st., ale przynajmniej część trasy przy wodospadach i w cieniu skał... a wieczorem upojne 1,5 godziny na bramkach zjazdowych z autostrady, około 22:30 termometr samochodowy pokazywał 35 st... :roll:
Dziś pierwszy dzień w Polsce po urlopie i 36 st... WTF?
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 29.07.2013 23:37

Dreq napisał(a):Dziś pierwszy dzień w Polsce po urlopie i 36 st... WTF?

LATO :) chyba pierwszy raz przyjechałem z urlopu do kraju i nie dostałem szoku po wyjściu z auta :mrgreen:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 30.07.2013 00:22

Dreq napisał(a):byliśmy w Dubrowniku w czwartek ostatni... żar z nieba, 0 wiatru... termometr w cieniu wskazywał 41 st, na słońcu pewnie by mu się skala skończyła... :wink: myślałem, że zdechnę w czasie marszu po murach.. 8-O.
Na drugi dzień Plitvickie Jezera... tu niewiele lepiej.. 38 st., ale przynajmniej część trasy przy wodospadach i w cieniu skał... a wieczorem upojne 1,5 godziny na bramkach zjazdowych z autostrady, około 22:30 termometr samochodowy pokazywał 35 st... :roll:
Dziś pierwszy dzień w Polsce po urlopie i 36 st... WTF?

No ale to chyba akurat było do przewidzenia. Chorwacja raczej do zimnych krajów nie należy. Takie temperatury wcale rzadkością nie są.
Dreq
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dreq » 30.07.2013 00:32

Aldonka napisał(a):No ale to chyba akurat było do przewidzenia. Chorwacja raczej do zimnych krajów nie należy. Takie temperatury wcale rzadkością nie są.
no pewnie tak.. ale skoro sami chorwaci w wiadomościach swoich gadali o fali upałów... :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.07.2013 00:33

Dreq napisał(a):
Aldonka napisał(a):No ale to chyba akurat było do przewidzenia. Chorwacja raczej do zimnych krajów nie należy. Takie temperatury wcale rzadkością nie są.
no pewnie tak.. ale skoro sami chorwaci w wiadomościach swoich gadali o fali upałów... :wink:

Co roku gadają :)
mairsz
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mairsz » 30.07.2013 21:49

Wczoraj wracaliśmy z Istrii (oj gorąco było).
Jednak na autostradzie pod Grazem około 14-tej padł rekord termometr pokazał 40,5.
Żona powiedziała- zepsuł się, ale ja wiedziałem, że oszukuje około 0,5 stopnia w dół. :D
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Mordercze temperatury w Cro - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone