Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moje NAJ- z pobytu 3 tyg. w Dalmacji i nie tylko...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
duszek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 31.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) duszek » 29.05.2010 21:46

Arjano napisał(a):Powyższe "naj-e" uwzględniają tylko i wyłącznie nasze osobiste, dewiacyjne i stronnicze preferencje i odczucia i nie mogą służyć do uogólnień dla cromaniaków :lol:

Chociaż to było w 2005roku.. moje wyrazy z a z d r o s c i :roll:
Arjano
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arjano » 29.05.2010 22:27

Tralalalala, pięć lat minęło. W międzyczasie była Słowacja, Węgry, Macedonia, Albania, Kosowo, Bośnia, Hercegowina, Czarnogóra, Beskid Niski, Bieszczady, Pojezierze Łęczyńsko - Włodawskie...

A teraz czas na Chorwację, again!!!

Pora przypomnieć sobie i obejrzeć nieznane jeszcze tereny. To już w lipcu. A teraz na długi weekend do Rumuni, hop!

pozdrawiam wszystkich cromaniaków

Arjano
www.mikula.rzeszow.net
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 29.05.2010 23:08

Twoje "naj-e" do mnie bardzo przemawiają.
I dobrze pomyślane są.
Fajna rajza.
Gratulacje za aktywne podróże. :wink:

Pozdr.
ArletaPrzemek
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 11.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArletaPrzemek » 06.06.2010 21:14

gdzie mogę poczytać o twoich wojażach w Rumuni?
bardzo mnie tamten rejon ostatnio zastanawia :)
whitewolf
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) whitewolf » 05.07.2010 15:15

Arjano napisał(a):Najlepsze plaże: kamieniste i skaliste (krystalicznie czysta woda): Basina
(prawie rafa koralowa - rozgwiazdy, skorupiaki), Orasac, Bielopolje (sami
na plaży !!!)

Czy gdzieś w pobliżu tych plaż są pola namiotowe? Pierwszy raz w życiu jadę z żoną i siedmioletnią córką do Chorwacji i pod namiot. Nie cierpimy tłumów, lubimy nurkować. Wyjeżdżamy w piątek wieczorem.
Arjano
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arjano » 05.07.2010 16:38

W Orasacu są co najmniej 2 bardzo miłe campingi, rodzinne. Do wody trzeba jednak zejść drogą w dół. Trudne wyjście po całodziennym wylegiwaniu... :-) Niedaleko duuuży camp (w stronę Dubrownika), nad samym brzegiem, ale bez klimatu. Znajdziesz bez problemu info na tym forum. W pozostałych lokalizacjach bezpośrednio w miejscowościach nie ma campingu, trzeba dojechać do plaży (my zatrzymywaliśmy się tam podczas przejazdu z jednego campu na drugi).

pozdrawiam
Arjano
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 02.03.2011 20:21

Fantastyczny pierwszy post 8O. Tyle informacji w krótkiej notce. Gratuluję! :)
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 02.03.2011 21:49

Naprwde dobre post bezbledny
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Moje NAJ- z pobytu 3 tyg. w Dalmacji i nie tylko... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone