Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moje miasto

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
drzin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.08.2007
Moje miasto

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzin » 17.10.2007 14:12

Chcialbym zalozyc nowy temat. Interesuja mnie zdjecia miast i wsi pokazujace normalne zycie, ruch uliczny itd. Kazdy z forumowiczow posiada na pewno w swojej kolekcji zdjecia miasta w ktory mieszka. Co wy na to? :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.10.2007 18:48

drzin napisał(a):.... Co wy na to? :D

Pomysł dobry :lol: sezon jesienno-zimowy przed nami więc można porozmawiac i o naszych miastach. No to na początek....Rzeszów :wink:
Duma Rzeszowa :lol: słynna rzeszowska .....(ocenzurowano) :lol:
Obrazek
Kiedyś był Hotel-Rzeszów......
Obrazek
ale go niestety rozebrano.....
Obrazek
Ratusz.......
Obrazek
Centrum, ulica Matejki
Obrazek
Pozdrav :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.10.2007 18:51

drzin napisał(a):Chcialbym zalozyc nowy temat. Interesuja mnie zdjecia miast i wsi pokazujace normalne zycie, ruch uliczny itd. Kazdy z forumowiczow posiada na pewno w swojej kolekcji zdjecia miasta w ktory mieszka. Co wy na to? :D


A jak ktoś mieszka na wsi bez ruchu ulicznego :?: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.10.2007 18:59

Rysio napisał(a):...A jak ktoś mieszka na wsi bez ruchu ulicznego :?: :lol:

e tam bez ruchu - a co u was chłopy rowerami albo QUNIEM nie jeżdzą :?: :lol: :lol: :lol:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.10.2007 19:03

No co Ty fury, qnie i rowery są ale ulic nie ma tylko polne ścieżki :wink:

http://www.gieraltowice.pl - parę fotek moich i nie moich w galeriach się znajdzie :wink:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.10.2007 19:05

Rysio napisał(a):
drzin napisał(a):Chcialbym zalozyc nowy temat. Interesuja mnie zdjecia miast i wsi pokazujace normalne zycie, ruch uliczny itd. Kazdy z forumowiczow posiada na pewno w swojej kolekcji zdjecia miasta w ktory mieszka. Co wy na to? :D


A jak ktoś mieszka na wsi bez ruchu ulicznego :?: :lol:


A jak ktoś mieszka a naokoło same gruby :?: :wink:
profet
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) profet » 17.10.2007 19:38

jutro pędzę fotografować
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 17.10.2007 20:29

Bardzo ładny Ratusz :) Pozdrawiam :papa:
drzin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzin » 18.10.2007 00:58

Co Ty chcesz Rysio od swojego miasteczka? Widzialem i ruch uliczny i komandosow a nawet Norwegow. Nie badz taki skromny :D .
Piotrek B -a kto wymyslil taki piekny pomnik? :oops:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.10.2007 07:34

drzin napisał(a):....Piotrek B -a kto wymyslil taki piekny pomnik? :oops:

Ja tam się nie wstydze tego pomnika :lol: Jakby nie patrzec to wizytówka (i to bardzo unikalna) naszego miasta :lol: Nigdzie takiego pomnika nie znajdziesz. Nie, zwracam honor podobno coś łudząco podobnego do tego znajduje sie w Korei Pn. :wink:
Natomiast co do autorstwa to autorem jest prof. Marian Konieczny (kiedyś ASP w Krakowie).
A tak wyglada on w całej krasie :lol: :lool: :lol: Kiedys to on się nazywał - Pomnik czynu rewolucyjnego :wink: ale mieszkańcom miasta od momentu jak go wybudowali i tak kojarzy się z jednym.... :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Pozdrav :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 18.10.2007 07:59

Drzin a powiedz mi czym się różni ten wątek od założonego przeze mnie wątku w dniu 13.10.2006 czyli dokładnie rok temu :?: :(:(:(. Tak ... wiem... ma inną nazwę. :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.10.2007 08:22

drzin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzin » 18.10.2007 10:03

Przepraszam Leszku :oops: . Wstyd mi, ze nie przejrzalem dokladnie forum.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 18.10.2007 10:10

drzin napisał(a):Przepraszam Leszku :oops: . Wstyd mi, ze nie przejrzalem dokladnie forum.


Już się tak nie wstydź ;) To jest Hyde PArk a nie podfora tematyczne więc chyba może być więcej luzu i dowolności prawda Leszku ? ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 18.10.2007 10:11

Dobra... stało się - trudno spróbujmy potraktować to tak... tu będzie architektura naszych miast... w moim wątku ludzie piszą o swoich podróżach po Polsce i najpiękniejszych jej zakątkach przyrodniczych

Pozdrav :papa:
Następna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone