Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Vis na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 29.10.2017 14:28

Nie będę zbyt oryginalna, i jak wszyscy, podziękuję za piękną i szczegółową relację, i z niecierpliwością będę czekać na następną. Jestem pewna, że będzie to zimowa z wypadu na narty. :D :papa:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 29.10.2017 14:33

Dołączam do tych mało oryginalnych- dzięki za relację, dzięki której jakoś przychylniej spojrzałam na Vis(może kiedyś tam zajrzę)

janusz07 napisał(a):A na tym zdjęciu uznałem że sfotografowałaś jakąś gimnazjalistkę, pozdrawiam i dziękuję.


Ja tez w pierwszej chwili pomyślałam, że to jakaś dziewczynka :smo: :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.10.2017 16:00

Dziękuję. Pięknie się z Tobą podróżowało, a zwłaszcza kajakowało :D
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 29.10.2017 16:06

Dziękujemy!!! :papa: To była podróż i to była RELACJA!
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 29.10.2017 21:30

Trzy miesiące z Waszymi przygodami...Szkoda ,że już over..

BTW, skoro Ty - wprawiona reportażystka pisałaś 3 miesiące, to ciekawe ile mi zajmie moja :roll:

Zgadzam się z wieloma punktami Twoich podsumowań - właśnie dlatego w przyszłym roku będę na Visie po raz 5ty :)

Nam też, przez moją kontuzję stopy nie udała się wyprawa na Ilję :( Ale chociaż na Pelješac dotarłam i ...za Twoją namową (sugestiami z innych relacji) zdecydowałam się na fishpicknic - akurat nadarzył się z Orebićia na Mljet. Byliśmy baaardzo zadowoleni. (Przypadkiem miałyśmy podobne pomysły na te wakacje, właśnie zauważam :wink: )

A na Biševo zamówiłam transport nie wiedząc,że to high- speed boat wielkości skutera, czy też banana wodnego - przeżycia były trudne, postaram się opisać je w relacji.

Dzięki wielkie za opowieści, zwłaszcza kajakowe - wiele jeszcze przede mną - mam nadzieję,że te najpiękniejsze uvale zostaną jeszcze przez czas jakiś takie jakie były do czasu Mamma Mia :wink: :roll:


P.S. Mamy w Gdańsku na Starówce takie miejsce, nieopodal Ratusza Staromiejskiego, most Chlebowy na którym zakochani gwarantują sobie nierozerwalność ich miłości przez przymocowanie kłódki do poręczy i wrzucenie kluczyka do kanału - przez lata strażnicy miejscy je usuwali, od jakiegoś czasu nie śledzę wydarzeń, więc nie wiem,czy Gdańsk na stałe dołączył do Paryża, Florencji, Odessy i...Varaždinu :D


most.jpg




Jeszcze raz dziękuje za mile spędzone chwile :papa:
Interseal.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 508
Dołączył(a): 16.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 29.10.2017 21:55

Hej!

Należało się spodziewać końca, ale ten nastąpił wyjątkowo niespodziewanie szybko.
Nie będę oryginalny pisząc: Dziękuję, i nie będę oryginalny pisząc że wyjątkowo niecierpliwie czekałem na wyjątkowo udaną część sarajewską. :)
Ogrom pracy wykonałaś.

Pozdrawiam.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18312
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 29.10.2017 22:15

janusz07 napisał(a):
mas 1.jpg

Dziękuję za jak zwykle super relację, fajne wspomnienia i inspiracje.
A na tym zdjęciu uznałem że sfotografowałaś jakąś gimnazjalistkę, pozdrawiam i dziękuję.


No coś Ty :roll: . . . to przecież Maslinka na włościach :mrgreen: w każdym razie tego życzę serdecznie

Agnieszko , dziękuję , było super :D


Pozdrawiam
Piotr
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 29.10.2017 22:36

Super relacja.
Dobrze się w Wami podróżowało :)
Do następnego spotkania :papa:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 29.10.2017 23:00

Piękna i inspirująca relacja. :D
Miło było z Wami zwiedzać i poznawać nowe.
Dziękuje i pozdrawiam
Monika
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.10.2017 00:35

Habanero napisał(a):Wielkie dzięki za tak piękną relację, która wywarła bardzo duży wpływ na nasze przyszłoroczne wakacje.
Kajak już zakupiłem i teraz czekamy wszyscy niecierpliwie na wyjazd do Cro.
Może nie będzie to tak intensywne pływanie jak w Waszym przypadku,
ale ziarno padło na podatny grunt i mam nadzieję, że cała moja rodzinka zarazi się tą piękną pasją.
Dziękuję :papa:

Cieszę się, że ziarno kiełkuje :D Wspaniałych kajakowych wycieczek życzę!

CROnikiCROpka napisał(a):Dzięki za relację :)

Proszę bardzo :)

janusz07 napisał(a):A na tym zdjęciu uznałem że sfotografowałaś jakąś gimnazjalistkę, pozdrawiam i dziękuję.

Przyplątała się taka i nie chciała wyjść z kadru :roll: ;)

elka21 napisał(a):Jestem pewna, że będzie to zimowa z wypadu na narty. :D :papa:

Tak naprawdę mam jeszcze "zaległą" sierpniową Bawarię, ale póki co czasu brak...

ruzica napisał(a):Ja tez w pierwszej chwili pomyślałam, że to jakaś dziewczynka :smo: :oczko_usmiech:

Odezwała się ta, która nic się nie postarzała od 2003 roku :smo:

beatabm napisał(a):Dziękuję. Pięknie się z Tobą podróżowało, a zwłaszcza kajakowało :D

Cała przyjemność po mojej stronie :D

Hercklekot napisał(a):Dziękujemy!!! :papa: To była podróż i to była RELACJA!

Ciesze się, że się podobało :)

Katerina napisał(a):BTW, skoro Ty - wprawiona reportażystka pisałaś 3 miesiące, to ciekawe ile mi zajmie moja :roll:

Zacznij wreszcie pisać :smo:
Skończyłam swoją relację, będę miała trochę czasu, żeby czytać Twoją :D

Katerina napisał(a):Dzięki wielkie za opowieści, zwłaszcza kajakowe - wiele jeszcze przede mną - mam nadzieję,że te najpiękniejsze uvale zostaną jeszcze przez czas jakiś takie jakie były do czasu Mamma Mia :wink: :roll:

Też mam taką nadzieję :roll:

Katerina napisał(a):Jeszcze raz dziękuje za mile spędzone chwile :papa:

A ja dziękuję za Twoje częste wizyty i komentarze :)

Interseal. napisał(a):Nie będę oryginalny pisząc: Dziękuję, i nie będę oryginalny pisząc że wyjątkowo niecierpliwie czekałem na wyjątkowo udaną część sarajewską. :)
Ogrom pracy wykonałaś.

Trochę roboty było, nie powiem ;) Ale taka praca cieszy, jeśli efekt się komuś podoba :)
Dziękuję za miłe słowa.

piotrf napisał(a):No coś Ty :roll: . . . to przecież Maslinka na włościach :mrgreen:

:lol:

piotrf napisał(a):w każdym razie tego życzę serdecznie

Ooo, dzięki :mrgreen:

ELIMAR napisał(a):Super relacja.
Dobrze się w Wami podróżowało :)
Do następnego spotkania :papa:

Do następnego :papa:

21monika napisał(a):Piękna i inspirująca relacja. :D
Miło było z Wami zwiedzać i poznawać nowe.
Dziękuje i pozdrawiam
Monika

Fajnie, że się podobało. Również pozdrawiam :)
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 30.10.2017 08:34

Witaj Maslinko :D ,

Twoją relację przeczytałam jako pierwszą, po moim powrocie na Cro.pl :wink: .

Właściwie to jeszcze nie skończyłam, jestem na 39 stronie, odkrywam z Wami Sarajewo.

Cóż mogę napisać - Twoje relacje czyta się zawsze z ogromną przyjemnością :) i te 38 stron przeczytałam "jednym tchem" (rozłożonym na kilka dni, bo czytam uważnie i ze zrozumieniem :wink: )

Mam nadzieję, że kiedyś odwiedzę Sarajewo, a Vis przedstawiony w Twojej relacji też kusi i przyciąga jak magnes :D

Pozdrawiam :papa:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 30.10.2017 10:35

Fajnie było, co? Super się czytało, to na pewno :) Dzięki zwłaszcza za foty granicy serbsko-chorwackiej. Lubię granice.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.10.2017 15:12

sroczka66 napisał(a):Mam nadzieję, że kiedyś odwiedzę Sarajewo, a Vis przedstawiony w Twojej relacji też kusi i przyciąga jak magnes :D

Tego Ci życzę :D

Marsallah napisał(a):Dzięki zwłaszcza za foty granicy serbsko-chorwackiej. Lubię granice.

Masz oczywiście na myśli granicę bośniacko-chorwacką ;) Chyba, że chodziło Ci o Republikę Serbską (część BiH). W Serbii, jeszcze ;), nie byliśmy 8)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 30.10.2017 17:54

Fajnie było, ale.... się skończyło :(
Dzięki z super relację :D

Pozdrawiam :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.10.2017 20:38

maslinka napisał(a): W Serbii, jeszcze ;), nie byliśmy 8)

Nie macie czego żałować
My byliśmy w tym roku przejazdem do Grecji :arrow:
...
Po naszych doświadczeniach
...
Nie polecam :roll:
...
Tak poza tym Dzięki za kolejną relację :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Vis na ziemi - strona 45
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone