Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Brač na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.07.2013 16:46

Krk na pewno fajny, ale po wakacjach na Cresie i Losinju upewniliśmy się, że wolimy Dalmację. Na Krk na pewno kiedyś pojedziemy, ale jeszcze nie teraz ;) Na Istrię też przyjdzie czas...
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.07.2013 16:55

maslinka napisał(a):Krk na pewno fajny, ale po wakacjach na Cresie i Losinju upewniliśmy się, że wolimy Dalmację. Na Krk na pewno kiedyś pojedziemy, ale jeszcze nie teraz ;) Na Istrię też przyjdzie czas...


... a idz Tobie to dogodzić hehhehe :lol: :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 11.07.2013 13:32

maslinka napisał(a):
To już jest koniec, nie ma już nic. Jesteście wolni, możecie iść ;)


maslinko,ochy i achy wydobywają się z mojego wnętrza :D

przeczytałam od deski do deski :wink: no i jestem pod wrażeniem i relacji Chorwacji - jak zwykle zresztą, w kilku mijejscach serce zabiło szybciej, na koniec jak przeczytałam nazwę Ivana Gondulica, to mało mi nie wyskoczyło :wink:

...i smutno trochę, bo w tym roku się nie zapowiada na wyjazd, ale po to są relacje, żeby tam być chociaż mentalnie :mrgreen:

i muszę powiedzieć, że wyspy mnie ciągną...może w przyszłym roku...


pozdrawiam :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.07.2013 14:09

marsylia napisał(a):maslinko,ochy i achy wydobywają się z mojego wnętrza :D

Witaj, Marsylia!
Cieszę się, że Ci się podobało :)


marsylia napisał(a):i muszę powiedzieć, że wyspy mnie ciągną...może w przyszłym roku...

Jak się raz zasmakuje pobytu na wyspie, to później wakacje na lądzie już tak nie smakują 8)

Pozdrawiam :papa:
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 11.07.2013 14:45

Również zachęcam do Krk (chętnie zobaczyłbym Twoją relację stamtąd), choć przyznam szczerze, że jakoś mi się kojarzyło, że kiedyś czytałem jak pisałaś coś o zatoczkach Mala i Vela Luka, choć może mi się coś pomyliło - tzn. na pewno pomyliło skoro mówisz, że nie byłaś. ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.07.2013 15:05

razpol napisał(a):Również zachęcam do Krk (chętnie zobaczyłbym Twoją relację stamtąd), choć przyznam szczerze, że jakoś mi się kojarzyło, że kiedyś czytałem jak pisałaś coś o zatoczkach Mala i Vela Luka, choć może mi się coś pomyliło - tzn. na pewno pomyliło skoro mówisz, że nie byłaś. ;)

Na pewno nie byłam ;)

Przejeżdżałam tylko, wracając z Cresu, ale to się nie liczy, bo niczego na Krku nie widziałam (poza przystanią promową i mostem ;))

A jedyna Vela Luka, o jakiej pisałam, to miasteczko na Korculi :mrgreen:
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 11.07.2013 15:23

Widziałem zdjęcia jakieś, ale widocznie to były kogoś innego, a mi się kojarzyło z Tobą. :)
No, ale mniejsza o to. ;)
Pozdrawiam.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 20.07.2013 05:23

maslinka napisał(a):...
Wiesz, ja mam trochę problemów zdrowotnych i muszę się jeszcze udać do kilku lekarzy, zrobić badania i postawić się całkiem na nogi.

A Ty mi bądź zdrowa :!: . Natychmiast :!: :)

Mówiłem Ci, że kiedyś być może chcę podążyć Twoim szlakiem.

A Ty chyba powinnaś w końcu podążyć teraz moim...
:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.07.2013 11:52

romuald22 napisał(a):A Ty mi bądź zdrowa :!: . Natychmiast :!: :)

Tak jest! :D :D :D


romuald22 napisał(a):Mówiłem Ci, że kiedyś być może chcę podążyć Twoim szlakiem.

A Ty chyba powinnaś w końcu podążyć teraz moim...
:)

Hehe, pamiętam ;) :D

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 22.07.2013 11:56

maslinka napisał(a):Krk na pewno fajny, ale po wakacjach na Cresie i Losinju upewniliśmy się, że wolimy Dalmację. Na Krk na pewno kiedyś pojedziemy, ale jeszcze nie teraz ;) Na Istrię też przyjdzie czas...


ja też wolę Dalmację i nie umiem powiedzieć, dlaczego. Byłam na Krk, było fajnie, ale... Dalmacja to moje miejsce na Ziemi i już. Zwłaszcza południowa. A do Korčuli zapałałam taką miłością :hearts: , że będąc w tym roku pierwszy raz od lat na stałym lądzie ( Drage), to mimo, że podobało mi się bardzo, tęsnikłam za Korčulą, bliskością Pelješca, możliwością podróżowania przez Makarską Rivierę... eh...
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.07.2013 13:35

Magda O. napisał(a):Dalmacja to moje miejsce na Ziemi i już.

Duża jest - zmieścimy się ;) :mrgreen:
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 22.08.2013 21:21

Mam pytanie na tema plaży w Murvicy. Czy jest tam od razu głęboko, czy osoby lubiące mieć grunt pod nogami będą miały tam co robić (tzn. pływać)?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.08.2013 21:31

marcin_es napisał(a):Mam pytanie na tema plaży w Murvicy. Czy jest tam od razu głęboko, czy osoby lubiące mieć grunt pod nogami będą miały tam co robić (tzn. pływać)?

Niestety nie byliśmy na głównej plaży w Murvicy, ale przy malutkich plażach, na które dopłynęliśmy kajakiem, od razu robiło się głęboko.
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 22.08.2013 22:15

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź, trzeba będzie chyba poszukać czegoś innego :cry:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 22.08.2013 22:33

maslinka napisał(a):
marcin_es napisał(a):Mam pytanie na tema plaży w Murvicy. Czy jest tam od razu głęboko, czy osoby lubiące mieć grunt pod nogami będą miały tam co robić (tzn. pływać)?

Niestety nie byliśmy na głównej plaży w Murvicy, ale przy malutkich plażach, na które dopłynęliśmy kajakiem, od razu robiło się głęboko.


My byliśmy na plaży w Murvicy, ale nie wiem, czy to była główna plaża? Zobacz sobie tu (pod koniec strony są zdjęcia): moja-rodzinka-na-wyspie-bra-t38587-90.html
Na tej plaży na pewno była płytka woda przy brzegu.

A plaża była, jak z bajki :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Brač na ziemi - strona 56
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone