Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Brač na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 09.07.2013 11:59

Po raz pierwszy od 7 lat nie możemy jechać do Chorwacji. Masz wyzdrowieć, jechać i pisać relację bo co ja biedny będę czytał w pracy :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.07.2013 12:03

Paweł BB napisał(a):Po raz pierwszy od 7 lat nie możemy jechać do Chorwacji. Masz wyzdrowieć, jechać i pisać relację bo co ja biedny będę czytał w pracy :)

Postaram się ;) Bardzo się postaram, bo też mi na tym zależy :D
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 09.07.2013 12:04

Z góry dziękuję :papa:
Tomcroek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 06.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 09.07.2013 20:43

Aniu, Maslinko - bardzo dziękuję za pomoc :-D
Ja chyba zdecyduję się na camp w Supetarze, lubię cień i luz wokół namiotu.
Murvice i inne miejsca odwiedzę jeżdżąc po wyspie.
Może poprzednio wyraziłem się nieprecyzyjnie, pisałem maila do campu w Supetarze i to stamtąd nie dostałem odpowiedzi - to tylko tak żeby wszystko było jasne.
Maslinko życzę szybkiego powrotu do zdrowia i udanego urlopu :)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 09.07.2013 20:53

maslinka napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):Nie ukrywam ze pojezdzimy troche zgodnie z twoja relacja:)

Miło mi :)



Udała Ci się ta relacja. Mam nadzieję że kolejna będzie jeszcze lepsza :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.07.2013 13:43

Tomcroek napisał(a):Ja chyba zdecyduję się na camp w Supetarze, lubię cień i luz wokół namiotu.

Tam tego nie powinno brakować :)


Tomcroek napisał(a):Maslinko życzę szybkiego powrotu do zdrowia i udanego urlopu :)

Dzięki :D



Niedzwiad napisał(a):Udała Ci się ta relacja. Mam nadzieję że kolejna będzie jeszcze lepsza :D

Hehe, tego obiecać nie mogę ;) Ale w tej materii też się postaram :mrgreen:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.07.2013 14:53

A gdzie maslinka w tym roku? Bo pewnie już gdzieś czytałem ale zapomniałem hehehhe
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.07.2013 14:59

Niedzwiad napisał(a):A gdzie maslinka w tym roku? Bo pewnie już gdzieś czytałem ale zapomniałem hehehhe

Pewnie na poprzedniej stronie ;)

Klik 8)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.07.2013 15:03

maslinka napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):A gdzie maslinka w tym roku? Bo pewnie już gdzieś czytałem ale zapomniałem hehehhe

Pewnie na poprzedniej stronie ;)

Klik 8)



A no właśnie :D to może Vis? Bo mam na nią chrapkę w przyszłym roku???

A ze zdrówkiem już lepiej??
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.07.2013 15:11

Niedzwiad napisał(a):A no właśnie :D to może Vis? Bo mam na nią chrapkę w przyszłym roku???

A ze zdrówkiem już lepiej??

Vis na pewno nie, bo tam nie ma campingów. A jednak, póki co, preferujemy wakacje pod namiotem.

Ze zdrówkiem (pfu, pfu) coraz lepiej :)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.07.2013 15:14

maslinka napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):A no właśnie :D to może Vis? Bo mam na nią chrapkę w przyszłym roku???

A ze zdrówkiem już lepiej??

Vis na pewno nie, bo tam nie ma campingów. A jednak, póki co, preferujemy wakacje pod namiotem.

Ze zdrówkiem (pfu, pfu) coraz lepiej :)



Murter , korcula , Mljet??? hheheh..tak podpowiadam po sobie gdzie chciałbym jechać. Nie ukrywam że jak byś tam pojechała pierwsza to byś mi ułatwiła wybór:)

Choć Murter i tak mamy w planach na ost.tydz urlopu w tym roku
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.07.2013 15:24

Na wszystkich tych wyspach byliśmy ;), więc możesz skorzystać ze starych relacji. Na Murterze co prawda tylko chwilę (w tej relacji jest jeden odcinek), ale na Mljecie i Korculi odpoczywaliśmy kilka dni.

Mljet
Korcula
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.07.2013 15:33

maslinka napisał(a):Na wszystkich tych wyspach byliśmy ;), więc możesz skorzystać ze starych relacji. Na Murterze co prawda tylko chwilę (w tej relacji jest jeden odcinek), ale na Mljecie i Korculi odpoczywaliśmy kilka dni.

Mljet
Korcula


Maslinka? Łatwiej będzie z drugiej strony :D A Ty to jeszcze gdzieś nie byłaś hehheh :?: :?: :?:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.07.2013 15:35

Niedzwiad napisał(a):Maslinka? Łatwiej będzie z drugiej strony :D A Ty to jeszcze gdzieś nie byłaś hehheh :?: :?: :?:

No jasne! Na Istrii, Krku, Rabie, Dugim Otoku, Pasmanie, Ugljanie, Lastovie, Visie, Solcie... :D
Jeszcze dużo przede mną! :D
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.07.2013 15:44

maslinka napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):Maslinka? Łatwiej będzie z drugiej strony :D A Ty to jeszcze gdzieś nie byłaś hehheh :?: :?: :?:

No jasne! Na Istrii, Krku, Rabie, Dugim Otoku, Pasmanie, Ugljanie, Lastovie, Visie, Solcie... :D
Jeszcze dużo przede mną! :D



Rok temu na KRK byłem tak że kilka fotek mogę Ci podesłać. Bardzo nam się podobało. Ślicznie i blisko ale drogo jak porównuje ceny z Rivierą Makarską. Baśka jest śliczna ile my tam pływaliśmy łódeczką i potem nurkowanko. Nijevice jakie fajne i ani jednego Polaka. Przez dwa tyg.ani jednego w Lipcu hehhehe... miasto KRK rewelka. No ale droga do Baśki rewelka. Masz kajaka więc na Cres możesz popłynąć. Daleko ale dasz radę hehhehe
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Brač na ziemi - strona 55
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone