Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Brač na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 06.08.2012 13:47

Maslinka ruszyla z opowiesciami - nie moze mnie tu nie byc! :)

Pozdrowienia z upalnego Orebica!!!
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 06.08.2012 14:14

Basiulinek napisał(a):Maslinka ruszyla z opowiesciami - nie moze mnie tu nie byc! :)

Pozdrowienia z upalnego Orebica!!!


Basiulinku, leć na plażę, poczytasz o Braciu wieczorkiem, albo po powrocie :roll: Peljesac cudny jest, na Brac z Maslinką zdążysz :wink:
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1619
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 06.08.2012 15:05

Witaj Agnieszko. To już kolejna Twoja relacja, którą czytam. Szczególnie lubię Twoje opisy nartowania, a także wyprawy w czeskie Jesioniki.
Czytając Twoją relację, a wcześniej wiele innych, kolejny raz zwróciłem uwagę, że wielu Cromaniaków wyjeżdżając do Chorwacji, zaraz po wjeździe do Czech lub Słowacji napotyka ścianę deszczu, burze, gradobicia. Dziwne, a zarazem ciekawe. Czyżby taki zbieg okoliczności :wink:
Pozdrawiam
Rafał
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 06.08.2012 15:29

maslinka napisał(a):
a_nula napisał(a):Szok szok szok! Z twoim mężem się wychowywałam jak z bratem jak byliśmy bardzo mali. Niestety nie mamy teraz kontaktu, ale mam nadzieję że to sie zmieni, bo mam wspaniałe wspomnienia z tamtego czasu ;)

Hehe, wiem, wiem :)

Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie i wkrótce się spotkamy :)


Na pewno!! Będzie o czym pogadać, co powspominać i o co wypytać - czynimy zakusy na Hvar, ale nie wiemy od której strony go ugryźć, więc jako hvarowi specjaliści może nam coś podpowiecie :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2012 15:48

Lidia K napisał(a):To właśnie tu mi post uleciał w kosmos i już do jego treści nie udało mi się powrócić.
Nie wiem skąd to mi się wzięło ale byłam przekonana, że w sierpniu miały być szlaki w Tatrach po słowackiej stronie. Fajnie, ze wszystkie przeszkody przeskoczone i dotarliście bez problemów na miejsce.

Witaj, Małgosiu. Dobrze Cię widzieć :)
Tatry Słowackie były w planach na "długi weekend sierpniowy", czyli za ponad tydzień, ale nie wiem, czy nie będzie Czech zamiast tego... Jeszcze musimy pomyśleć ;)


Lidia K napisał(a):* O chusteczce lub opasce nie pomyślałaś a bardzo by się w tym wypadku przydała :D

Jedno i drugie miałam w samochodzie, nie wzięłam na pokład promu, ale w innym miejscu już nie wiało prawie wcale :)
Ból ucha minął całkowicie po 2-3 dniach. Nie wiem nawet, czy to było zapalenie ucha, czy nie. Raczej coś bardziej niewinnego, bo szybko się skończyło :)

Lidia K napisał(a):** Pacze - ja nie zrozumiałam czy płaczę czy patrzę :(

Pacze = patrzę :D Znasz tego kota?:
Obrazek
Było to dosyć popularne hasło, chyba nadal jest :D

Lidia K napisał(a):**** A campingi maja jakieś wady dla ich zwolenników :wink:

Zdarza się, że mają ;) Najczęściej chodzi o stan sanitariatów, tak było i tym razem...

Lidia K napisał(a):***** W dalszym ciągu trwa dyskusja - kupić nie kupić, jedno jest za drugie jest niezdecydowane (to ja jak nigdy)

W takim razie trzymam kciuki za satysfakcjonujące dla Was obojga rozwiązanie problemu :D


Aguha napisał(a):Witaj maslinko,
u Ciebie jak zwykle miło :), ja też prowadziłam auto do Cro zaledwie dwa tygodnie po zdaniu egzaminu, na drugi dzień miałam zakwasy na rękach i nogach, taka byłam spięta z nerwów :lol: :lol: :lol:

Cześć Aguha! A Ciebie zawsze miło jest widzieć :)
Spięcie za kierownicą ciągle mi towarzyszy, mimo że od egzaminu minęło "już" ;) 4,5 miesiąca.


AniaJ. napisał(a):Tak jak się spodziewałam byliście na campie, który my planujemy:) I dodam, że plan mamy taki, żeby pierwszy tydzień spędzić tam, a drugi na Aloa, coś mi się zdaje, że tak było z Wami, prawda?

Tak właśnie było :D

Zdjęcia plaży i inne z campu pokażę w następnym odcinku.


Interseal napisał(a):Plany na razie bez zmian. Skrobnę wieczorem.

No to fajnie :)


nero napisał(a):Z chęcią zobaczę jak Twoje oczy widziały tę magiczną wyspę 8)

Witaj, Nero czy raczej witajcie, Nerowie :D

Bardzo miło jest mi Was tu gościć, bo to przede wszystkim Wasza relacja (i hipnotyzujące zdjęcia :D) ostatecznie zadecydowały, że wylądowaliśmy na Braczu :D


tony montana napisał(a):Oby Wasz John nie spłatał Wam jakiegoś figla ;) :papa:

Nic mi nie wiadomo, o jego przemianach w "czarny dym" ;) Chociaż, jak się tak dłużej zastanowię... nocami strasznie wiało :lol: Co się wtedy wyprawiało na campie, nie wiem, próbowałam spać :P


Basiulinek napisał(a):Maslinka ruszyla z opowiesciami - nie moze mnie tu nie byc! :)

Pozdrowienia z upalnego Orebica!!!

Witaj, Basiu! Bawcie się dobrze! Jak się udało Cromaniackie spotkanie? Nic nie piszecie...


klopot napisał(a):Witaj Agnieszko. To już kolejna Twoja relacja, którą czytam. Szczególnie lubię Twoje opisy nartowania, a także wyprawy w czeskie Jesioniki.

Cześć Kłopot. Dzięki za miłe słowa :)
Tak to już jest, że jadąc przez pół Europy, trzeba gdzieś trafić na deszcz...


a_nula napisał(a):Na pewno!! Będzie o czym pogadać, co powspominać i o co wypytać - czynimy zakusy na Hvar, ale nie wiemy od której strony go ugryźć, więc jako hvarowi specjaliści może nam coś podpowiecie :D

Tacy z nas specjaliści od Hvaru... że na Braczu byliśmy niemal dwa razy dłużej niż na Hvarze, mimo że na lawendowej wyspie odpoczywaliśmy dwukrotnie ;)
Hvar to na pewno sentyment i bardzo miłe wspomnienia, ale nie wiem, czy jesteśmy specjalistami :)

Ale oczywiście na pewno będzie o czym pogadać :D
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 06.08.2012 17:41

Jest maslinka, więc przyłączam się do grona czytelników :)
W tym roku zachwyciliśmy się Hvarem, ale o Brać chętnie poczytam :)
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 06.08.2012 17:52

maslinka napisał(a):
Lidia K napisał(a):** Pacze - ja nie zrozumiałam czy płaczę czy patrzę :(

Pacze = patrzę :D Znasz tego kota?:
Obrazek
Było to dosyć popularne hasło, chyba nadal jest :D

Hasła nie znałam :( ale przypomniałam sobie takie Ja patrze a tu Apacze chociaż Winnetou nie czytałam :wink:
a kotek bardzo znajomy - niebieski brytyjczyk
Obrazek
(miałam w domu kota o imieniu Wilk)
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 06.08.2012 19:25

Witam Wszystkich .
Ale się spóźniłem . Poczytam - a dobrze się zaczyna i w przyszłym roku będę pytał o namiary na Brac (daj Boże doczekać ) . W tym roku to jeszcze długo czekać - Marusici od 1 września -14 dni - czekamy obydwoje z żoną jak na zbawienie .Pozdrawiamy .











9daj Boże doczekać )
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 06.08.2012 19:26

Jejku, jak ja czekałem na tę relację...
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 06.08.2012 20:03

Nie może mnie tu zabraknąć!!!!! :D :D :D :mrgreen: :smo: :papa:
Madziulka2112
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 06.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziulka2112 » 06.08.2012 20:16

Czekamy na dalszą część...:)
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 06.08.2012 21:27

Witam Maslinka.
Jeśli pozwolisz i ja poczytam i przejrzę twoją relacje z Brač... :papa:
jarecky9
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 30.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarecky9 » 06.08.2012 21:44

Witaj Maslinko.
Zostałem tego lata Braciakiem :) więc chętnie się tu pokręcę i pooglądam miejsca których nie było mi dane zobaczyć.
P.S.
A w siódemce faktycznie coś jest, w dacie wyjazdu miałaś 7 więc musiało być "the best", ja też wyjeżdżałem 17 i było.
Pozdrawiam ziomalkę :)
sechmet
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 26.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sechmet » 06.08.2012 22:30

Jeśli można to i ja przysiądę i poczekam na dalszą relację:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2012 22:47

Elizasz napisał(a):Jest maslinka, więc przyłączam się do grona czytelników :)
W tym roku zachwyciliśmy się Hvarem, ale o Brać chętnie poczytam :)

Cześć Eliza. Hvarem też się chętnie pozachwycam - mam nadzieję, że napiszesz relację :D


Małgosiu, śliczny ten Twój brytyjczyk :)


Maruś-Man napisał(a):Witam Wszystkich .
Ale się spóźniłem . Poczytam - a dobrze się zaczyna i w przyszłym roku będę pytał o namiary na Brac (daj Boże doczekać ) . W tym roku to jeszcze długo czekać - Marusici od 1 września -14 dni - czekamy obydwoje z żoną jak na zbawienie .Pozdrawiamy .

Spokojnie, nie spóźniłeś się. Relacja dopiero się rozkręca :)

Hercklekot napisał(a):Jejku, jak ja czekałem na tę relację...

Witaj, Hercklekot! Miło mi :D


mutiaq napisał(a):Nie może mnie tu zabraknąć!!!!! :D :D :D :mrgreen: :smo: :papa:

Cześć Kasia! Piwko będzie :D :D :D


Madziulka2112 napisał(a):Czekamy na dalszą część...:)

Dzisiaj już chyba nie dam rady... ale jutro na pewno :)


ARTUR_KOLNICA napisał(a):Witam Maslinka.
Jeśli pozwolisz i ja poczytam i przejrzę twoją relacje z Brač... :papa:

Pozwalam ;)
Witaj "przy ognisku" :D


jarecky9 napisał(a):Witaj Maslinko.
Zostałem tego lata Braciakiem :) więc chętnie się tu pokręcę i pooglądam miejsca których nie było mi dane zobaczyć.

Braciak - podoba mi się! :D :D :D

jarecky9 napisał(a):A w siódemce faktycznie coś jest, w dacie wyjazdu miałaś 7 więc musiało być "the best", ja też wyjeżdżałem 17 i było.
Pozdrawiam ziomalkę :)

Na campie w Supetarze byliśmy 7 nocy :D Coś w tym jest...
Pozdrawiam Ziomala :D


sechmet napisał(a):Jeśli można to i ja przysiądę i poczekam na dalszą relację:)

Możno :D
Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Brač na ziemi - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone