Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
von_scheisse
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) von_scheisse » 19.08.2015 16:34

Czy korzystał ktoś z Internetu Tele2 Welcome to Croatia w miejscowościach Prizba (Korcula) i Zavala (Hvar)? Jest tam zasięg?

Pozdrawiam
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 19.08.2015 16:56

Proponuje sprawdzić zasięg a potem kupować starter ;)
von_scheisse
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) von_scheisse » 19.08.2015 18:51

Stąd właśnie pytam - jakoś nie wierzę informacjom przekazywanym przez operatorów na ich stronach, więc wolę zapytać użytkowników ;)
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 19.08.2015 19:00

Blums napisał(a):Oferta nie do przebicia jak na ten rok


Dokladnie , zgadzam się, w Orebiciu i w vela luka zasięg lte full. Internet super smigał, na nocne posiedzenia przy piwku w większym gronie idealnie się sprawdzał jako radio internetowe . Jedyny minus to brak dostępu do polskich stacji telewizyjnych, ani IPLA ani STAR.TV nie działały :( . Jedyny kanał dzialajacy na platformie IPLA to polsat news.

Nie wiem czy zaliczyć to do ciekawostki czy tak powinno być, ale w drodze powrotnej z cro internet super działał również w paśmie 3g, mało tego, działał przez całą Słowenię, Facebook otwierał się normalnie
Rygiel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rygiel » 19.08.2015 21:07

Pomoże ktoś i powie co mam powiedzieć na stacji, żeby kupić karte prepaid za 85 kn nielimitowany internet od Hrvatski Telekom? (ti-kom)
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 19.08.2015 21:14

Naprawdę masz z tym problem ??? Napisze krok po kroku:

1. Wchodzisz do sklepu, kiosku , stacji paliw
2. Podchodzisz do kasy , sprzedawcy
3. Mówisz "dzień dobry" dajesz do zrozumienia że jesteś polakiem
4. Mówisz "poproszę kartę, internet, pre paid, xxx (operator)*
5. Płacisz , dziękujesz

*- uwierz, sprzedawca zrozumie

Jeśli masz problem i zamkniesz się w sobie, zrób zdjęcie karty
Rygiel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rygiel » 20.08.2015 12:48

@UP:

Raczej chodziło mi o to jak powiedzieć, że za 85 kn, ale ok dzięki. :)
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 20.08.2015 13:00

"Osiemdziesiat piać" - zrozumie ;)
bob4u
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bob4u » 21.08.2015 12:05

W temacie internetu "UNLIMITED SURFING IN CROATIA" w miejscu gdzie będę nie ma zasięgu 4G ale jest 3G. Czy jestem w stanie z tym prepaidem korzystać z interentu z szybkością 3G? Czy nadal on będzie nielimitowany przez 7 dni od aktywacji?
DWitek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) DWitek » 22.08.2015 19:01

bob4u napisał(a):W temacie internetu "UNLIMITED SURFING IN CROATIA" w miejscu gdzie będę nie ma zasięgu 4G ale jest 3G. Czy jestem w stanie z tym prepaidem korzystać z interentu z szybkością 3G? Czy nadal on będzie nielimitowany przez 7 dni od aktywacji?


Tak. Właśnie wróciłem z Chorwacji tydzień w Rażanj i tydzień w Tribunj. Byliśmy w 7 osób.
T-Mobile Unlimited Internet miałem w swoim smartfonie, na którym miałem postawionego HOT-SPOTa. W Rażanj w apartamencie mieliśmy zasięg LTE i transfery na poziomie 25-35 MBit/s. W apartamencie w Tribunj było tylko 3G - tranfsery już tylko rzędu 3-5 Mbit/s. Natomiast na plaży już było LTE. Przy zasięgu LTE i czasami korzystaniu z internetu po przyjściu z plaży przez wszystkich (sprawdzenie poczty, wiadomości) nie było różnicy czy korzystają 2 czy 7 osób. Działa naprawdę bardzo szybko. Nawet kila razy ściągałem filmy po 700 MB i taki film ściągał się najwyżej kilka minut.
von_scheisse
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) von_scheisse » 26.08.2015 13:31

von_scheisse napisał(a):Czy korzystał ktoś z Internetu Tele2 Welcome to Croatia w miejscowościach Prizba (Korcula) i Zavala (Hvar)? Jest tam zasięg?

Pozdrawiam


Nikt z Was nie korzystał w tych miejscowościach z neta mobilnego? ;)
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 26.08.2015 14:18

Hejka nie żebym reklamował ale u jednego różowego opa w PL jest bardzo fajna oferta z ruterem mobilnym LTE - umowa tyko na 6 miesięcy. A sprzęt nam zostaje na następny rok. Dodatkowo jest 25 Gb na miesiąc za 29 zł. Wychodzi tyle samo co na portalu na A - a sprzęt jest nowy i z gwarancją.

Jak mod uzna ze niestosowne to kosz :)

pozdrawiam
Gizmowy
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 22.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gizmowy » 31.08.2015 12:29

Czy ktoś wie, jak tego timobajla konfigurować?

Zastanawia mnie ta opcja na przyszły rok. Wziąłbym mobilny ruter Huawei polskiego operatora, włożył w niego chorwacki T-M i mamy pod ręką neta dla każdego w rodzinie. Rozchodzi się tylko o to, żeby poprawnie skonfigurować ruter.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 31.08.2015 12:34

Rutery konfigurja sie same ;)
Gizmowy
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 22.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gizmowy » 31.08.2015 12:41

A łyżka na to: "Niemożliwe"

Wrócę do domu i z ciekawości sprawdzę. Mam jakiś Vipnet chorwacki, wrzucę i sprawdzę.
Smartfony, fakt - mojej żony i córki po włożeniu SIMa surfowały, ale mój niestety nie ogarnął i wymagał skonfigurowania APNa. Widać, jego wiek nie pozostaje bez znaczenia. Do rutera jakoś nie montowałem, ech ta rozleniwiająca atmosfera.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 49
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone