Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukaspol84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaspol84 » 08.08.2015 23:31

temat o necie ,ale napisze tez o welcome to croatia w odniesieniu do rozmow wewnatrz chorwacji (pakiet 1000 min) w tele2 w bedac w Puli zapytalem co sie dzieje ze mam wyzerowane konto (na start mialo byc 10 kun i 1000 minut do sieci w chorwacji), po wyslaniu sms nalezy czekac nawet jak przyjdzie sms zwrotny z danymi do logowania, najlepiej kolo 10 - 15 min i wykonac probe polaczenia na jakis chorwacki nr, hajs z karty pojdzie do piachu , inaczej trzeba doladowac konto nie mniej niz 25 kun
jacek_85
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek_85 » 11.08.2015 18:03

Potwierdzi mi ktoś dostępność tych kart z nielimitowanym internetem 4G na stacjach np. ina lub w kioskach tisak?? Czy są one dostępne tylko w punktach t-mobile?. Chcę mieć zaraz po przekroczeniu granicy dostęp do neta i nie wiem czy zjeżdżać do Cakovec albo Varażdin`a za tym, czy trzymać się autostrady i zakupić na pierwszej stacji.
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 11.08.2015 20:26

jacek_85 napisał(a):Potwierdzi mi ktoś dostępność tych kart z nielimitowanym internetem 4G na stacjach np. ina lub w kioskach tisak?? Czy są one dostępne tylko w punktach t-mobile?. Chcę mieć zaraz po przekroczeniu granicy dostęp do neta i nie wiem czy zjeżdżać do Cakovec albo Varażdin`a za tym, czy trzymać się autostrady i zakupić na pierwszej stacji.


Kupiłem w tym roku 2 szt w Tisaku bo nie chciało mi się doładowywać tej pierwszej....
W wielu miejscach widziałem te karty, akurat na stację do płacenia zawsze wysyłałem wybrankę mojego serca czy tam innej części ciała.
Zdecydowanie dobra opcja ten T-Mobile.
Mój stan na ten rok to 75 GB danych odebranych, 10 GB wysłanych.
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 12.08.2015 09:12

75 GB no ładny wynik ;) ale jak chodziło w LTE to spoko ;)
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 12.08.2015 09:24

Blums napisał(a):75 GB no ładny wynik ;) ale jak chodziło w LTE to spoko ;)


Miałem modem jeszcze bez LTE, ale śmigało ładnie.
jacek_85
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek_85 » 12.08.2015 17:16

yooshky napisał(a):
Blums napisał(a):75 GB no ładny wynik ;) ale jak chodziło w LTE to spoko ;)


Miałem modem jeszcze bez LTE, ale śmigało ładnie.


Rozwiałeś jeszcze jedną moją wątpliwość - mam tel bez lte i będzie działał jako router :) Już wiem wszystko.
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 13.08.2015 07:13

jacek_85 napisał(a):
yooshky napisał(a):
Blums napisał(a):75 GB no ładny wynik ;) ale jak chodziło w LTE to spoko ;)


Miałem modem jeszcze bez LTE, ale śmigało ładnie.


Rozwiałeś jeszcze jedną moją wątpliwość - mam tel bez lte i będzie działał jako router :) Już wiem wszystko.


Będzie bez problemu (jeśli nie ma simlock).
I tak w Cro ciężko o zasięg LTE (mój smartfon) szczególnie w mniejszych miejscowościach. Operatorzy są troszkę w tyle do naszych technologicznie.

Szukaj takiej paczuszki:
IMAG4164.jpg


Tu masz oryginalną "książeczkę" z krótką instrukcją po polsku
:arrow: https://www.dropbox.com/s/1ofe05yqvdpr0 ... a.pdf?dl=0


----
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 13.08.2015 07:37

Oferta nie do przebicia jak na ten rok
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 13.08.2015 07:54

Blums napisał(a):Oferta nie do przebicia jak na ten rok

To już przynajmniej 3-ci rok....
Choć w poprzednich latach było troszkę inaczej.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.08.2015 11:33

Blums napisał(a):Oferta nie do przebicia jak na ten rok

Zależy do czego...
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 13.08.2015 12:32

kaeres napisał(a):
Blums napisał(a):Oferta nie do przebicia jak na ten rok

Zależy do czego...

Dla kogoś kto potrzebuje być on-line, oglądać PL TV, rozmawiać przez Skype czy Hangouts, synchronizować zdjęcia, korzystać z dropbox, łączyć się z biurem (np. zdalny pulpit, VNC, VPN).
Do sprawdzania raz czy dwa razy dziennie poczty na pewno są lepsze oferty.
geppo
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 29.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) geppo » 14.08.2015 09:21

Witam,
od niedzieli będziemy odpoczywać w Hvar. Apartament w centrum z internetem ale jak to wygląda na mieście? Są darmowe punkty dostępowe? A jak z prędkościami, np. LTE działa? Mam taryfę z 1GB na kraje UE w T-Mobile PL.

Pozdrawiam
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 14.08.2015 14:27

Nie wiem jak jest w miejscowości Hvar. Najczęściej jak są punkty dostępowe to działają koszmarnie wolno bo pół miejscowości lub przynajmniej pół plaży się do nich podłącza i problemem staje się wysłanie "głupiego" e-maila - szczególnie miejskie lub knajpiane. Z WiFi na kwaterach jest ciut lepiej. Wszystko zależy jak trafisz i czego oczekujesz. Ale generalnie ciężko o "sensowny" hot-spot nie tylko w Cro (miałem przyzwoity na kwaterze w tym roku).
jacek_85
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek_85 » 18.08.2015 18:51

Mogę odstąpić internet Vipme po kosztach. Jestem w Draśnice - z karty uciekło 1GB czyli 10Kn. Limity są takie: 1 GB do wykorzystania przez 24h, po wykorzystaniu net zwalnia - teraz mam 80Kn na karcie. Karta ważna miesiąc, a internetu jest na 8 dowolnych dni w zależności w który dzień aktywujemy pakiet. Mam wi-fi w apartamencie więc karta zbędna.
Rygiel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rygiel » 19.08.2015 16:23

Co mam powiedzieć na stacji by kupić ten Hrvatski Telekom (ti-kom) czy T-Mobile (nie wiem raz ktoś tak pisze raz tak) za 85 kn? Wiecie, żeby nie dali mi doładowania za tyle kun tylko nielimitowany internet w karcie pre-paid.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 48
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone