Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adorin
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) adorin » 24.07.2015 11:27

Kupiłem bonbon-a (tmobile) za 20kun. Sprawdze okres ważności - może ktoś z Was będzie reflektował.

Aktywowałem 3GB (dopłaciłem 20kun) - za dużo jak się potem okazało :) na moje potrzeby.
No i zostało na karcie ok.2,98GB z 3,1GB i 24 kuny kredytu.

W miasteczku Liznjan, w Puli czy Medulinie - byłem zaskoczony prędkością (3G).
Na wsi, na wschodnim wybrzeżu/plaży, koło Sisan - zrywał albo sygnał był słaby, ale to nad samym morzem, na plaży.

PS. Wczoraj poszedł pocztą do jednego forumowicza.
Ostatnio edytowano 29.07.2015 04:52 przez adorin, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2015 12:27

T-Mobile ma ofertę 4G, za 11 EUR (85 kn) surfuje się przez tydzień. Nielimitowany dostęp i jak się jest w dobrym zasięgu, to net śmiga (w naszym pensjonacie internet chodził jak krew z nosa). Tele2 ma/miał gorszą ofertę i miał chyba limit 3 albo 4 GB danych.
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 29.07.2015 13:35

Ja kupilem Tele2 bo mi aż taki duży transfer ńie jest potrzebny.Niestety tylko w Ivan Dolac jest słaby zasieg i tylko na plazy chodzi niezle.moze miał tu ktos TMobile i lepsze doświadczenia?
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 29.07.2015 14:16

ostravak napisał(a):T-Mobile ma ofertę 4G, za 11 EUR (85 kn) surfuje się przez tydzień. Nielimitowany dostęp i jak się jest w dobrym zasięgu, to net śmiga (w naszym pensjonacie internet chodził jak krew z nosa). Tele2 ma/miał gorszą ofertę i miał chyba limit 3 albo 4 GB danych.

Oferta 4GB czy bez limitu?
W czym Tele2 ma gorsza ofertę, jeśli limit w TM jest 4gb i kosztuje więcej o 35 kun?
wojto19a
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojto19a » 29.07.2015 15:16

Rafal G-ce napisał(a):Oferta 4GB czy bez limitu?
W czym Tele2 ma gorsza ofertę, jeśli limit w TM jest 4gb i kosztuje więcej o 35 kun?


Kolego czytaj ze zrozumieniem. 4G to nie 4GB a rodzaj transmisji danych czyli 4G LTE - prędkość do 100Mbit i bez ograniczeń w ilości pobranych danych, czyli oferta nieporównywalna z całą resztą.
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 29.07.2015 15:18

Sorry :-) Mój błąd!
Jednak przy standardowym pobycie 14 dni trzeba zapłacić 170 kn. To przy Tele2 daje 3 startery i 9GB netu. Naprawdę to taka dobra oferta?
malwiny
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malwiny » 29.07.2015 15:34

A czy ktoś z szanownego grona wie jak wygląda sprawa internetu, cen, operatora itp w Montenegro ??
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2015 20:51

Rafal G-ce napisał(a):Sorry :-) Mój błąd!
Jednak przy standardowym pobycie 14 dni trzeba zapłacić 170 kn. To przy Tele2 daje 3 startery i 9GB netu. Naprawdę to taka dobra oferta?


Znajomi z Żor będąc w Lanternie, jedno testowało T-Mobile a drugie Tele2 z pakietem "M" bodajże. Za 65 kn mieli 3 GB danych ale w 3G (rozliczanie 0,20 kn za MB). Więc sobie policz oraz co się komu opłaca.

Mając tablet i telefon z LTE (oba działały w trybie AP), wybrałem T-Mobile.
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 30.07.2015 00:15

Używam netu na wakacjach do przejrzenia poczty, posłuchania radia, ewentualnie przejrzenia stron, żeby wiedzieć co w kraju się dzieje. Więcej niż 3GB nie wykorzystam w dwa tygodnie, zwłaszcza, że mam wifi w apartamencie. Do takich potrzeb, czy to będzie 3G, czy 4G to jest bez znaczenia. Różnica w kosztach ponad trzykrotna. "...Więc sobie policz oraz co się komu opłaca..." :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2015 09:40

Rafal G-ce napisał(a):Używam netu na wakacjach do przejrzenia poczty, posłuchania radia, ewentualnie przejrzenia stron, żeby wiedzieć co w kraju się dzieje. Więcej niż 3GB nie wykorzystam w dwa tygodnie, zwłaszcza, że mam wifi w apartamencie. Do takich potrzeb, czy to będzie 3G, czy 4G to jest bez znaczenia. Różnica w kosztach ponad trzykrotna. "...Więc sobie policz oraz co się komu opłaca..." :papa:


Nie no, spoko - choć przy słuchaniu radia to akurat wątpię, bym się zmieścił w 3 GB :) Z tym, że w moim pensjonacie net po prostu nie działał albo był tak skonfigurowany, że jak się połączyło kilka osób, to można jajko było znieść. Inna sprawa - jak wspomniałem, tablet robił za AP bo nie tylko ja korzystałem z sieci :)
OlaLA
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaLA » 31.07.2015 14:45

Witam....Wybieram sie do Arbanija i niestety apartament nie ma Wi-fi mysle nad zakupem internetu w chorwacji T-mobile....Moje pytanie brzmi czy w smartfonie z plusa ta karta bedzie działala???? karte kupie na stacji benzynowej sklepie itp ???? Chce przez telefon połączyc sie z lapkiem...Prosze o odpowiedz.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 31.07.2015 20:22

OlaLA napisał(a):Witam....Wybieram sie do Arbanija i niestety apartament nie ma Wi-fi mysle nad zakupem internetu w chorwacji T-mobile....Moje pytanie brzmi czy w smartfonie z plusa ta karta bedzie działala???? karte kupie na stacji benzynowej sklepie itp ???? Chce przez telefon połączyc sie z lapkiem...Prosze o odpowiedz.

Zależy czy ma simlocka- w temacie czy zadziała :D
Fabis
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fabis » 03.08.2015 01:31

Witam,
bardzo proszę o podpowiedź.
Jadę do rogoznicy i w apartamencie nie ma niestety wifi.
Jaką kartę z internetem można kupić do tabletu lub modemu.
I za ile?
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 03.08.2015 09:17

Jesteś w dobrym miejscu w odpowiednim temacie. Poczytaj dosłownie kilka stron i wszystko będziesz miał jasne.
Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.08.2015 10:27

Fabis napisał(a):Witam,
bardzo proszę o podpowiedź.
Jadę do rogoznicy i w apartamencie nie ma niestety wifi.
Jaką kartę z internetem można kupić do tabletu lub modemu.
I za ile?


Choćby to, pisałem o tym parę postów wcześniej.

Obrazek

OlaLA napisał(a):karte kupie na stacji benzynowej sklepie itp ????


...ja kupiłem na stacji benzynowej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 47
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone