Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 12.07.2015 22:51

mario1969 napisał(a):
kaeres napisał(a):Kto mi wyośli ocb z kartą Tele2 i ich 1000 minut w cro ?
Nigdzie się nie mogę dozwolić na żaden numer chorwacki.

Też miałem problem z dzwonieniem ,lecz okazało się że nie ma tych 10 kun na start na koncie. Może trzeba coś aktywować aby dostać tą kasę na konto.internet działał bez zarzutu

Jest instrukcja więc to nie kłopot.
Po prostu to jakaś ściema. Rok temu ten sam problem mialem.
Ten starter jest jedynie idealny do neta.
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 13.07.2015 16:04

cooleczka napisał(a):W Ivanie mam g... nie zasięg na TM ;)


Krzysztofie kup sobie VIPa działał elegancko. Trzeba było mówić dałbym Ci mojego :oczko_usmiech:
Adax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adax » 14.07.2015 00:03

kaeres napisał(a):...Po prostu to jakaś ściema. Rok temu ten sam problem mialem.
Ten starter jest jedynie idealny do neta.
Zgadzam się idealny dla neta, ale czy ściema? W pop. roku też mi sporo zjadło przy aktywacji, ale tłumaczyłem to roamingiem, szybko zje te parę kun. Natomiast dziwię się bardzo, że ktoś nie może dzwonić na stacjonarne chorwackie - może już przy aktywacji całe te 15 kun szlag trafił...
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 19.07.2015 16:01

Ja korzystam z VIPnetu.
Kupujesz kartę za 100 kn. W momencie uruchomienia transferu danych znika 10 kun z konta i rozpoczyna się 24 h okres, w którym jest 1GB szybkiego transferu. Potem zwalnia do jakichś 6 kB/s. Po 24 h możesz rozpocząć kolejny okres i tak przez 10 dni. Jeśli nie uruchomisz transmisji danych, kasa zostaje na koncie. Np. na przyszły rok :-).
To trochę gorsza oferta od t-mobile ze względu na limit dzienny, ale generalnie z kartami internetowymi był kłopot bo wszystko wykupione.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 19.07.2015 17:57

Adax napisał(a):
kaeres napisał(a):...Po prostu to jakaś ściema. Rok temu ten sam problem mialem.
Ten starter jest jedynie idealny do neta.
Zgadzam się idealny dla neta, ale czy ściema? W pop. roku też mi sporo zjadło przy aktywacji, ale tłumaczyłem to roamingiem, szybko zje te parę kun. Natomiast dziwię się bardzo, że ktoś nie może dzwonić na stacjonarne chorwackie - może już przy aktywacji całe te 15 kun szlag trafił...

Sprawdzając stan konta mam cały czas dostępnych 1000 minut.
PavveL
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PavveL » 20.07.2015 23:03

przemo99 napisał(a):
cooleczka napisał(a):W Ivanie mam g... nie zasięg na TM ;)


Krzysztofie kup sobie VIPa działał elegancko. Trzeba było mówić dałbym Ci mojego :oczko_usmiech:

W Ivan Dolac zes.ała się cała sieć komórkowa. Telefony ledwo łapią zasięg, internet działa z przerwami i z prędkością może 1kb/sek. Korzystam z VIP.
Jestem tu drugi tydzień i nic się nie poprawia.
ewik57
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewik57 » 21.07.2015 08:41

A czy ktoś wie, jak jest w okolicy Zaostrog - Podaca. Czy ktoś tam korzysta z pakietu "Welcom to Croatia" z Tele 2. Bardzo będę wdzięczna za info. Potrzebuję korzystać z netu na laptopie
boolean1981
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) boolean1981 » 21.07.2015 20:18

Czołem, a jak z tym netem w Ivan Dolac? Jadę w sierpniu i nie wiem czy kupować/naładować kartę. Ostatnie dwa lata hulało idealnie (VIP i tele2).
Czeki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 22.07.2015 12:35

Czy jest ktoś kto tego lata korzystał z Chorwackiego internetu w Tele 2 ?
Ewentualnie ma sprawdzone informacje w tym temacie.
Proszę o opinie,
i czy działają polskie aplikacje tv przez komórkę.
Załączniki:
we.jpg
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 22.07.2015 14:56

Jak tu mieć jakieś limity...
IMAG3971_1.jpg


Córa na jutubu siedzi w oczekiwaniu na obiad:
Screenshot_2015-07-22-14-43-43_1.jpg


Niestety nie mam modemu LTE, a chce mieć własne karty SIM w telefonach.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 22.07.2015 15:49

Czeki napisał(a):Czy jest ktoś kto tego lata korzystał z Chorwackiego internetu w Tele 2 ?
Ewentualnie ma sprawdzone informacje w tym temacie.
Proszę o opinie,
i czy działają polskie aplikacje tv przez komórkę.

Ja z tego korzystałem.
Co chcesz wiedzieć oprócz tego, że działa internet ale nie można dzwonić pomimo 1000 minut ?
ewik57
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewik57 » 23.07.2015 08:46

kaeres napisał(a):
Czeki napisał(a):Czy jest ktoś kto tego lata korzystał z Chorwackiego internetu w Tele 2 ?
Ewentualnie ma sprawdzone informacje w tym temacie.
Proszę o opinie,
i czy działają polskie aplikacje tv przez komórkę.

Ja z tego korzystałem.
Co chcesz wiedzieć oprócz tego, że działa internet ale nie można dzwonić pomimo 1000 minut ?


O to mi "biega". Mam laptopa z modemem 3G, więc kupuję starter "welcome to Croatia" z Tele 2, wtykam kartę do laptopa i działa? Czy jeszcze coś trzeba robić ? bo ja starsza kobieta jestem (ale korzystajaca z internetu :lol: ) i mnie trzeba prosto wytłumaczyć. Proszę
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 23.07.2015 09:47

ewik57, trzeba aktywować tą kartę w sklepie, albo samemu, tak zrozumiałam :) , zajrzyj na 41 stronę, tam już dla mnie było tłumaczone "łopatologicznie" co i jak :wink:
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 23.07.2015 10:15

Wystarczyło albo właśnie poprosić w sklepie o aktywację albo wykonać połączenie samodzielnie żeby karta się aktywowała :)
ewik57
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewik57 » 23.07.2015 10:36

Super, chyba już dam radę. Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone