Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2917
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.06.2015 10:29

Od TELE2 nie otrzymałem od 4 dni odpowiedzi.
Proszę o informację czy ktoś kupił w Chrowacji starter TELE2 Welcome to Croatia 3GB z kartą nanoSIM ?
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 29.06.2015 17:26

Właśnie mnie olśniło, że rzeczony starter kupowany w ubiegłym roku miał standard sim/micro sim.
Więc kiszka chyba, że w tym roku wprowadzili ...
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 30.06.2015 01:33

Ja w tym roku kupowałem i jest micro sim
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2917
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 30.06.2015 08:34

Trzeba będzie docinać :/
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 30.06.2015 14:07

kaeres napisał(a):Trzeba będzie docinać :/

Albo zmienić tel na inny ;-)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2917
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 30.06.2015 14:08

Błagam :)
Takie rady...
Już się docinało raz...działało
exo!
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) exo! » 02.07.2015 23:37

Mam pytanie, jaka Chorwacka oferte polecilibyscie mi zeby nie bylo zbyt drogo, powiedzmy do 50 kun i w pakiecie byloby 500mb internetu, hmm?
wojtas_gt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtas_gt » 03.07.2015 13:59

Nie trzeba dużo szukać, wystarczy poczytac ten post maksymalnie do kilku stron wstecz. Mowa jest o np. Tele2 witaj w Chorwacji za 50 kun 3 Gb na miesiac. Tam tez znajdziesz wiekszosc potrzebnych informacji technicznych, miejsca gdzie mozna kupić, jak uruchomić, reszta na stronie operatora - tak tylko dodaje, bo czuje nosem kolejne pytania, na ktore sa odpowiedzi przed kilkoma dniami, wystarczy pare minut poświęcić. ;)
kradneslomki
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kradneslomki » 07.07.2015 14:18

Mam takie pytanie, jeśli będziemy jechać ze znajomymi przez Czechy, Austrię, Słownię, no i oczywiście kawałek w Chorwacjii, i chcielibyśmy użyć nawigacjii z telefonu, czyli wymagany jest pakiet danych, to jaka opcja jest najlepsza?
Czy jest jakaś jedna sieć która pokryje to wszystko bez potrzeby wymiany kart? Czy trzeba brać zwykłą nawigację?
Adax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adax » 07.07.2015 16:31

A po co Ci pakiet danych? Smartfon z GPS i Automapa pod Andro albo Garmin pod Symbi...
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 08.07.2015 22:55

T-mobile 7 dni bez limitu za 85 kuna, właśnie piszę z jego pomocą a rodzinka film ogląda. Prędkość transferu pomiędzy 40-55 Mb na wi-fi z jednego z smartfonów wiszą 3 urządzenia.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 08.07.2015 23:04

Adax napisał(a):A po co Ci pakiet danych? Smartfon z GPS i Automapa pod Andro albo Garmin pod Symbi...

Pod np tomtomem swietnie w trasie dziala trafik. Tomtom jest duzo tanszy niz automapa bo rok caly swiat z trafikiem okolo 80 zl. Do tego w play jest najtanszy pakiet 25mb w ue za 9zl. I korki po drodze bedziemy wiedziec z duzym wyprzedzeniem. Jako ze nawigacja dziala rok doliczajac niecale 100zl do kosztow dojazdu mamy bardzo dobra nawigacje z biezacymi danymi z drogi caly czas.:-)
wojtas_gt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtas_gt » 08.07.2015 23:17

wielbiciel napisał(a):T-mobile 7 dni bez limitu za 85 kuna, właśnie piszę z jego pomocą a rodzinka film ogląda. Prędkość transferu pomiędzy 40-55 Mb na wi-fi z jednego z smartfonów wiszą 3 urządzenia.

A czy moglbys podac jak nazywal sie starter, gdzie kupiles, czy jakos samodzielnie go aktywowales lub musiałeś wklepac kod i skad go miales, a moze jest link do tej oferty no i czy bedziesz go doladowywal i czym (jakie sa karty i wartosciodni).

A co do nawigacji to tez jezdze na automapie od lat, nie wierze w trafiki, sa opoznione albo w zamieszczaniu albo zwalnianiu korkow, sprawdzone w mojej aglomeracji, google znacznie lepiej wie co sie dzieje. Poza tym kazdy chwali swoje, ja kupilem pare lat temu mio moov z ekranem 4.7 cala i od czasu automapy na smartfon, ktora jest poreczniejsza bo zawsze przy sobie- nadal do dalekich tras uzywam mio na windowsie, bo daje mozliwosci wygodniejszego, lepszego przygotowania trasy na PC i przenosze trase na navi, poza tym ma wiecej opcji trasy, choc marne mozliwosci obliczeniowe zaczynaja juz doskwierac.
lukask10
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukask10 » 09.07.2015 16:13

Mam 2 pytania :)

1. Mam nieużywany telefon Samsung Galaxy Ace 2 z funkcją modemu wifi. Czy on będzie ok? Nie ma modemu LTE tylko zwykły stąd pytam.
2. Czy w primosten jest zasięg tego internetu tele 2? Bo wiadomo w Polsce te mobilne nie wszędzie działają.
wojtas_gt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtas_gt » 09.07.2015 17:51

Gdzies tu byly linki ale sam tez znajdziesz w google mapy zasiegu, jest strona z zasiegami wielu operatorow i na ich stronach tez raczej. Sprawdzalem to biedawno i tam gdzie jade wygląda to przyzwoicie, a jak bedzie to sie okaze. Lte ci tym samym nie pojdzie, moze tak byc ze jakas oferta pod lte nie bedzie wcale dzialac. My mamy jeden taki smartfon i reszta bez plus tablet i laptop to w razie czego sie zmieni matkę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone