Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
qbat
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 24.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbat » 05.08.2013 15:55

adi_tiger napisał(a):Pisze z T-mobile. Wszystko jak na forum. Zakup 2 simow za 50 kun. Pierwszy telefon obojetnie gdzie, zmiana jezyka na angielski. Potem doladowanie w kiosku i aktywacja Internet Dan. Karta do iPada i heja. Down 6 mb / 2 mb up. Dziala super.
Wakacje wakacjami ale bez internetu nie da sie :)


Trzeba dodać, że te 2 simy za 50 kun to tak na prawdę 1 sim z kontem 50 kun zaś ten drugi sim ma chyba jedną kuna na koncie, która starcza na aktywację jakieś usługi itp. Można ją wykorzystać np. w drugim telefonie, ale trzeba dokupić osobne doładowanie.

Na opakowaniu piszą, żeby aktywować jakiś pakiet All Inclusive za 40kun - tego nie nalezy robic, jezeli nie chcemy dzwonić nigdzie z tej karty.

Jezeli ktoś mało korzysta z netu (w sensie ilosci danych) to lepsza opcją jest "Internet L" za 50 kun - co daje limit 500MB na chyba miesiąc (nie mogę teraz tego odgrzebać na stronach T-Mobile) - wychodzi dużo taniej niż codziennie "Internet Dan" po 10kun/dzień no i nie trzeba stale tego włączać, przekładać kartę (jeśli ktoś korzysta z tabletu). 0,5GB na maile, web-browsing, FB itp. spokojnie wystarczy. Myśmy sporo korzystali z google maps i szukajki na tym forum ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2013 20:02

radpopl napisał(a):
mka136 napisał(a):Tele2 - starter kosztuje 50kn, na start mamy 50kn i 300mb

Tak. Specjalny starter Tele2 z jakimś dopiskiem "cheapest international 0,04 euro".
300MB ważne 10 dni, rozmowy chyba dłużej (za rozpoczęcie rozmowy kasują dodatkowo ok. 0,30kn).
Pakiety danych do wykupienia dodatkowo:
100MB - 10kn
250MB - 25kn
500MB - 50kn
1GB - 50kn
3GB - 95kn
Strona http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/.



Kupiłem trochę powalczyłem z dodatkowym transferem prze sms ale się udało i działa calkiem przyzwoicie :)
Należy kupić doładowanie np za 50 kun i dokupić dodatkowy transfer :)

Tu szczegóły:

http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/ ... onove/v41/

Sprawdzanie stanu konta *150#

Pozdrawiam z Metajny :hut: :hut: :papa:
radpopl
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) radpopl » 08.08.2013 13:08

Dotyczy: Tele2 Cheapest International:

A gdzie go kupiłeś?
jarek0z
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarek0z » 08.08.2013 16:01

Witam wszystkich

namo napisał(a):
mka136 napisał(a):T-mobile - starter kosztuje 20/50 kn i płatność za internet10kn/dzień

Tylko w tej opcji płacimy za czas 24h dostępu do internetu bez limitu danych.


chyba wprowadzasz w błąd

http://www.vipnet.hr/internet/na-bonove/tarife czytamy tu że vip także oferuje opcję 10HRK/Dan
dodatkowo jest to opcja domyślna po aktywacji nowo zakupionej karty
rodrigez
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodrigez » 09.08.2013 00:59

Czy ktoś mógłby potwierdzić jak to jest faktycznie z T-Mobile, starter za 50 KN "dual sim"? Czy to 50KN jest do wykorzystania na aktywowanie 5xInternet Dan lub na cokolwiek innego, czy trzeba dodatkowo doładować konto?
mariucous
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariucous » 09.08.2013 21:41

mam pytanie odnośnie kupowania prepaid w Chorwacji, zależy mi na internecie interesuje mnie np oferta tele2 mam Galaxy S III w tym telefonie jedynie mogę włożyć micro kartę sim czy np w tele2 są dostępne karty micro sim czy będę musiał bawić się w wycinkę
qbat
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 24.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) qbat » 10.08.2013 23:14

rodrigez napisał(a): Czy to 50KN jest do wykorzystania na aktywowanie 5xInternet Dan lub na cokolwiek innego, czy trzeba dodatkowo doładować konto?


Możesz to wykorzystać jak chcesz, albo 5xInternet Dan, albo jednorazowo za 500MB limitu na miesiąc, albo na pakiet "All Inlusive" czyli jakieś tam zniżki na rozmowy, rozmowy za free w T-Mobile i inne takie, albo po prostu dzwoniąc. Po prostu dostajesz jednego SIMa z kontem załadowanym na 50kn a drugiego na 1kn.
Zobacz też mój wcześniejszy post w tym temacie.
sils
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sils » 10.08.2013 23:22

według mnie najlepszą ofertę dla przyjeżdżających do HR oferuje bonbon http://www.tourist.bonbon.hr
larsson
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) larsson » 11.08.2013 18:28

Hej, ja właśnie wróciłem z Chorwacji. Na moim koncie w starterze t-mobile było 10kn... Internet Dan to wygodna opcja (w Makarskiej prędkość 6Mb/s, bezprzewodowy router WIFI z komórki), zero problemów, stabilne łącze, ale trzeba bardzo pilnować, kiedy usługa się kończy, bo później szybko zasysa. Doładować można w kiosku, ogólnie polecam :)

(Gdyby ktoś chciał, mam dwa startery na zbyciu, nie przydadzą mi się, a może komuś oszczędzę bieganiny na miejscu :))
sirmariano
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirmariano » 11.08.2013 20:23

Hej.

larsson odezwij się na mojego spamowego maila xlaski21(małpa)wp.pl i daj znać ile byś chciał za jedną kartę. Nie wiem czemu nie działają mi tu prywatne wiadomości - potem przejdziemy na inny adres :)
larsson
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) larsson » 11.08.2013 22:08

Sprawdź pocztę, odpisałem :) Zainteresowanie na PW też jest, ale jako świeżak nie mogę odpowiadać na PW...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.08.2013 09:03

Oddam kartę Tele2 za http://online.konzum.hr/products/50006970/pivo-ozujsko-q-pack-2l-0-5l-gratis , oczywiście trzeba doładować :)

Kraków
mariucous
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariucous » 12.08.2013 12:52

skąd ja ci takie piwo wezmę :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.08.2013 12:56

mariucous napisał(a):skąd ja ci takie piwo wezmę :D


Możliwy odbiór piwka po powrocie 8) :)
Daral7
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daral7 » 15.08.2013 12:31

Nie ma czegoś takiego jak w Polsce ?
Kupuje 2 gb za jakąs tam cenę i nie używam aż do wykończenia limitu ?
Bez pamiętania o jakichś tam SMS-ach codziennych ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone