Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini za Dubrovnikiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 03.04.2012 19:52

piekara114 napisał(a):Wojan w takim razie do zobaczenia, będę z Panem M i synem w lipcu od 10 do 19
:papa: :papa:


My z Panią Ż i synem jesteśmy od 8 lipca ... :D
:papa:
NATIOLES
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.04.2012
Witajcie

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATIOLES » 04.04.2012 13:53

Czytam forum od 2 lat, ale to pierwszy raz kiedy coś piszę - akurat tu bo jedziemy też do Państwa Brcic od 9 do 23 lipca - dokładnie lecimy z berlina do dub samolotem. Jesteśmy z północy Polski - Koszalin i okolice. lecimy w 4 osoby dorosłe i 1 mały 5 latek. rok wcześniej byliśmy w cro w Mimicach jechaliśmy autem ale to straszna mordęga i w sumie 4 dni stracone w podróży w trakcie urlopu. jako że koszt auta i biletów wychodzi taki sam zdecydowaliśmy lecieć samolotem. mamy nadzieję na kolejny piękny i niezapomniany urlop w cro. Pierwszym razem się w niej zakochaliśmy z żoną i synkiem i jedziemy ponownie - teraz w okolice dubrownika. piszę bo wydaje mi się że fajie jest wiedzieć kto będzie w tym samym czasie u brciców - wyraźnie polska kwatera się szykuje w tym czasie. my mamy 2 kawalerki dla 2 par po 35 euro od kawalerki.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: Witajcie

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.04.2012 22:43

NATIOLES napisał(a): wyraźnie polska kwatera się szykuje w tym czasie


:D No to vidimo se :D :D :papa:
NATIOLES
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATIOLES » 28.06.2012 13:58

Mam pytanka Wojan do Ciebie bo widzę że jesteś super zaawansowanym cromaniakiem i u Vlaha byłeś wiele razy - czy vlacho w cenie daje pościel, ręczniki w pokojach? czy sprząta któś te pokoje podczas pobytu czy sami o to dbamy? czy w łazience jest mydło, papier :D czy na początek wziąć to ze sobą? i pytanko z innej beczki - nie znalazłem odpowiedzi na forum - czy w zupie jest targ aby kupić świeże ryby, owoce morza itp? czy autobusy do dubrovnika są państwowe - czy są jakieś zniżki na dzieci i niewidomych pasażerów? (pewnie trudno na to odpowiedzieć ale może wiesz)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.06.2012 18:35

NATIOLES napisał(a):


Cześć :D
W cenie apartamentu masz zapewnioną pościel, ręczniki zawsze zabieraliśmy swoje.Co do sprzątania - w czasie pobytu nigdy jakoś tak strasznie nie brudziliśmy aby wymagać generalnego sprzątania :D a do pozamiatania okruszków chleba w kuchni sprzęt jest. :D
Papier toaletowy masz zapewniony w dostatecznej ilości, a mydło czy żel pod prysznic wolę mieć taki jaki mi odpowiada, czyli zabieram ze sobą. :D
Targu rybnego niestety w Mlini nie ma, a przynajmniej nie było w 2008 jak tam byłem po raz ostatni.
Państwowe autobusy do Dubrownika odjeżdżają prawie spod posesji Vlaha, a co do zniżek to się nie będę wypowiadał, bo nic na ten temat nie wiem :D

Pozdravki i do zobaczyska :D :papa:
NATIOLES
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATIOLES » 28.06.2012 20:40

super dzieki za info. a cavtat albo dubrovnik nie mają jakiegoś targu rybnego?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.06.2012 23:42

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link w Dubrovniku jest na pewno, a czy jest w Cavtacie - nie wiem :D
NATIOLES
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATIOLES » 29.06.2012 08:56

jakby kogoś to interesowało - vlaho odpisał że zapewnia ręczniki - lecimy samolotem i każdy kilogram bagażu jest cenny :D
MączeK
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 15.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MączeK » 29.06.2012 12:19

Polecam jeszcze pojechac do Plat jak komus zalezy na bliskosci do plazy to sa ladne apartamenty w tych smaych cenach:)

P.S to jest chyba najladniejsza czesc Chorwacji:)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 29.06.2012 21:33

MączeK napisał(a):
P.S to jest chyba najladniejsza czesc Chorwacji:)


I tu mam podobne zdanie :D
Pozdrav. :papa:
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 05.07.2012 13:03

wojan napisał(a):
NATIOLES napisał(a):


Cześć :D

Targu rybnego niestety w Mlini nie ma, a przynajmniej nie było w 2008 jak tam byłem po raz ostatni.


Pozdravki i do zobaczyska :D :papa:


Mój mąż ma dzien przed wyjazdem znalazł w Srebrenie miejsce gdzie Pani sprzedawała rybki, mule.... niestety było to o cąłe 13 dni za późno :(
NATIOLES
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATIOLES » 05.07.2012 22:33

a może napisać gdzie i o której to widział - słyszałem że te targi rybne odbywają się rano w określone dni
MączeK
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 15.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MączeK » 11.07.2012 15:55

wojan napisał(a):
MączeK napisał(a):
P.S to jest chyba najladniejsza czesc Chorwacji:)


I tu mam podobne zdanie :D
Pozdrav. :papa:


Ja rowniez pozdrawiam:) jak Chorwacja to tylko te rejony według mnie duzo spokoju prawdziwy klimat Cro, a do tego piekne plaze i góry:)
awik
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) awik » 13.03.2013 12:24

My z dziećmi (5 i 12 lat) będziemy u Vlaha w terminie od 18 do 28 lipca 2013r. Czy ktoś z Was wybiera się też tam w tym terminie?
jakubklecel
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubklecel » 11.04.2013 20:11

również się wybieramy do Mlini od 20.07.2013 roku, dwie rodziny, i dwje dzieci po 8 lat, jedziemy z Nysy w "ciemno"
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini za Dubrovnikiem - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone