Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini za Dubrovnikiem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 25.06.2016 20:54

jakubah napisał(a):tak samo a nie to samo- do mnie to było jak lagom w łeb ...


Ło matko - też się tak poczułem ... :(

Wielka szkoda - to był wspaniały człowiek :(

P1020696.JPG


:( :( :( :( :( :(
Ostatnio edytowano 25.06.2016 23:18 przez wojan, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.06.2016 22:06

Pobyt u Vlaho był super, a człowiek wielce miły i pomocny :( :( :( :( :( :(

A co do ulicy... przecież przez Jadrankę nie przechodzi się co chwilę, góra ze 4 razy w ciągu dnia (na i z plaży, i ewentualnie wieczorem na i z spaceru jeśli się gdzieś nie jedzie). W Polsce jest pełno takich dróg i chodzi się nimi i nikt nie robi problemu. Wg mnie większy problem z tymi schodami jest, jest droga w dół, ale też troszkę stroma, po operacji kolana może być problem..ale o tym już pisałam....
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 25.06.2016 22:11

Dzięki piekara114
Podjęłam już decyzję, rezygnujemy w tym roku z Mlini.

Teraz szukam czegoś płaskiego, spokojnego i z plażą jak na Riwierze Makarskiej :) Wiem, takie rzeczy tylko w Erze.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.06.2016 22:17

sobolinek napisał(a):Dzięki piekara114
Podjęłam już decyzję, rezygnujemy w tym roku z Mlini.
Teraz szukam czegoś płaskiego, spokojnego i z plażą jak na Riwierze Makarskiej :) Wiem, takie rzeczy tylko w Erze.

Poparz na Promajna, dalej to RM :mrgreen: Ceny w sezonie dość wysokie, ale we wrześniu podobno ok.
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 25.06.2016 22:24

Brałam Promajnę na widelec. Chyba będę musiała wrócić do niektórych ofert, a nuż jeszcze są wolne miejsca. Dzięki, a coś poza Promajną? Co jakiś czas ciągnie mnie na Istrię, ale trudno mi znaleźć miejscowość z plażami żwirkowymi. A moje dziecko jest zakochane w plaży w Tucepi :) My zresztą też :)
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 25.06.2016 23:06

piekara114 napisał(a):Pobyt u Vlaho był super, a człowiek wielce miły i pomocny :( :( :( :( :( :(

A co do ulicy... przecież przez Jadrankę nie przechodzi się co chwilę, góra ze 4 razy w ciągu dnia (na i z plaży, i ewentualnie wieczorem na i z spaceru jeśli się gdzieś nie jedzie). W Polsce jest pełno takich dróg i chodzi się nimi i nikt nie robi problemu. Wg mnie większy problem z tymi schodami jest, jest droga w dół, ale też troszkę stroma, po operacji kolana może być problem..ale o tym już pisałam....

można i 4 razy oby nie o raz za dużo-dwa wypadki z jednego miejsca na turnus to nie problem a za dużo
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 27.06.2016 08:59

Strasznie mi przykro, że Vlaho odszedł.... :(
Tyle fajnych rzeczy pisaliście o Nim, że wybierałem się do Mlini na początku sierpnia i cieszyłem na możliwość poznania... ale już za poźno... Jak robiłem rezerwację 15 października, to Katarina (chyba synowa) przyjmowała i nic nie zapowiadało takiego końca. Ciekawy jestem, czy w Mlini jest pochowany i czy możnaby choć tak odwiedzić Vlaho? [*]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 27.06.2016 16:55

Tak szkoda Vlaha byłem u niego 3 razy.Zawsze żegnał mnie Rakiją. Podejrzewam że będzie pochowany w Mlini bo pochodził z niego.
Cześć jego pamięci.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2921
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 01.07.2016 14:58

OMG !
Ale mi doła zapodaliście. Jeszcze gorzej się czuję (przegrana Polaków w ćwierćfinale na Euro 2016).
Jeżeli będę kiedyś w okolicy Mlini ponownie to muszę odwiedzić Katicę i pójść na grób Vlaha :/

PS. jeszcze do dzisiaj pamiętam jak się ze mnie śmiał jak rozpalam grila i wziął się za to sam.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 22.07.2016 10:40

U Vlaho nie mieszkałem, ale z bardzo dużym szacunkiem wyrażał się o nim sąsiad.
(a przecież to konkurencja niby była...)
groszek82
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2016
Noclegi w okolicy Dubrownika

Nieprzeczytany postnapisał(a) groszek82 » 23.07.2016 12:02

Witam,czy możecie polecić mały apartament (z aneksem kuchennym i łazienką) w miejscu względnie spokojnym (wolelibyśmy, żeby to nie był duży dom wczasowy), chodzi o 3 osoby dorosłe plus dziecko. Chodzi nam o dobre miejsce wypadowe do Dubrovnika ale w miarę na uboczu, z fajną plażą. Będę bardzo wdzięczna za pomoc
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 10.08.2016 10:45

A czy posiadacie jakieś informacje o Villa Bellevue? Być może ktoś aktualnie jest w Mlini i chciałby mi pomóc, sprawdzić to miejsce?
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 22.08.2016 22:09

Witajcie
Jakoś nie mogłam, nie miałam serca odwoływać naszych wakacji w Mlini w Erminii. Z kolanem jest już lepiej i myślę, że dam radę :) Jedziemy za 12 dni i już się nie mogę doczekać.
Mam pytanie do osób, które gościły u śp. Vlaha w apartamencie na parterze (choć pewnie w innych ap. jest podobnie). Chodzi mi o lodówkę, czy jest w niej osobny mały zamrażalnik? Na zdjęciu widać, że ma jedne drzwi i jest z tych niskich.
Pozdrawiam i dziękuję :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.08.2016 22:52

sobolinek napisał(a):Chodzi mi o lodówkę, czy jest w niej osobny mały zamrażalnik? Na zdjęciu widać, że ma jedne drzwi i jest z tych niskich
Aż popatrzyłam na zdj. z 2011 r. Mieliśmy app. na samej górze, lodówka z tych jedno drzwiowych, ale w środku był taki zamrażalnik na 2/3 flaszki :D
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 22.08.2016 23:00

Wielkie dzięki piekara114 :) Przy okazji sobie powspominałaś :) Super wiadomość, bo zamierzam troszkę zabrać prowiantu z PL żeby móc więcej pozwiedzać w Dubrowniku :)

A pamiętasz może, czy tam jest jakiś targ rybny lub zwykły?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini za Dubrovnikiem - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone