Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MLINI - nic dodać, nic ująć!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.09.2015 15:20

wojan napisał(a):
mysza73 napisał(a):Na tą rezydencję (opuszczoną 8O ) Pani Potter ostrzy sobie pazurki ... :smo:


To i ja pozwolę sobie pokazać na co moje pazurki się ostrzą ... :D Stoi sobie ta ruina w Mlini prawie nad samą wodą :hut:

Jak już zakupisz, to daj znać ... wpadnę z princessą na kawkę :oczko_usmiech: .


wojan napisał(a):Hm ... Robimy filię interesu w Kupari :?: :D
Ja tam mogę stać za barem ... :D

piekara114 napisał(a):To już chyba będzie kolejna z filii....


Muszę z Głównym Księgowym pogadać jak my z kasą wychodzimy na tym naszym biznesie ... :oczko_usmiech:


san95 napisał(a):
mysza73 napisał(a): A jaskinia Vjetrenica fajna?
bo się zastanawiałam czy by nie pojechać ... ale i tak czasu zabrakło :( .

Vjetrenica to miła alternatywa dla nadmorskich tematów :), o ile oczywiście ktoś gustuje w tematach "podziemnych".

Ja co prawda wolę na jakąś górkę się wdrapać :mrgreen: , ale czasem fajnie zejść "pod ziemię" :mrgreen: .


Magdalena S. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Dziewczyny, to może my to kupimy na spółkę ... Crobabskie imprezki będziemy tam urządzać :oczko_usmiech: :boss: :coool:


Ja jestem za.. Chłopy też się przydadzą.... będą zapasy donosić :mrgreen:

No dobra ... niech będzie impra z chłopami :oczko_usmiech: ,

Jestem za. Pomysł bardzo mi się podoba :mrgreen:

No to nie pozostaje nam nic innego jak zrzutkę robić ... :oczko_usmiech: ,

tylko nie wiem czy nas Potter nie ubiegła :roll: , bo coś cicho siedzi :? ... pewnie już remont rozpoczęła 8O :wink: .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.09.2015 15:42

mysza73 napisał(a):
wojan napisał(a):Hm ... Robimy filię interesu w Kupari :?: :D
Ja tam mogę stać za barem ... :D

piekara114 napisał(a):To już chyba będzie kolejna z filii....


Muszę z Głównym Księgowym pogadać jak my z kasą wychodzimy na tym naszym biznesie ... :oczko_usmiech:

To Ty nic nie wiesz? Inwestycje ruszyły pełną parą... Na szczęscie ten hotel Sheraton z Mlini to brzydal pzy naszych i nie trzeba się nim martwić. Nie będzie stanowił dla nas konkurencji....
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 06.09.2015 15:49

Jestem już prawie na bieżąco, moja mała istota jest już bardziej wymagająca i szybciej się nie da,
a relacja dla mnie zbyt ważna, żeby przelecieć po łebkach :D
Kotor super, kurcze trza będzie do tej Chorwacji zaś kiedyś pojechać :roll:
oczywiście widoki z góry super i ten trójkącik :lol:
Ostatnio edytowano 07.09.2015 09:57 przez kkra, łącznie edytowano 1 raz
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.09.2015 15:57

piekara114 napisał(a):To Ty nic nie wiesz? Inwestycje ruszyły pełną parą... Na szczęscie ten hotel Sheraton z Mlini to brzydal pzy naszych i nie trzeba się nim martwić. Nie będzie stanowił dla nas konkurencji....

Skoro jest tak dobrze, to dlaczego GK (mój mąż osobisty :wink: ) ciągle mówi, że mam ograniczać wydatki 8O :roll: :wink:.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.09.2015 16:56

mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):To Ty nic nie wiesz? Inwestycje ruszyły pełną parą... Na szczęscie ten hotel Sheraton z Mlini to brzydal pzy naszych i nie trzeba się nim martwić. Nie będzie stanowił dla nas konkurencji....

Skoro jest tak dobrze, to dlaczego GK (mój mąż osobisty :wink: ) ciągle mówi, że mam ograniczać wydatki 8O :roll: :wink:.

Oni tak już mają.. Zawsze każą ciąć koszty :roll:
Jak już pisałaś, trzeba słuchać i robić swoje, bo inaczej dalej byśmy te budynki tylko na mapie oglądały :oczko_usmiech:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.09.2015 21:06

mysza73 napisał(a):Jak już zakupisz, to daj znać ... wpadnę z princessą na kawkę :oczko_usmiech: .




Masz jak w banku ... po remoncie mini crozlot gwarantowany ... :D :hut:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.09.2015 21:33

wojan napisał(a):
mysza73 napisał(a):Jak już zakupisz, to daj znać ... wpadnę z princessą na kawkę :oczko_usmiech: .

Masz jak w banku ... po remoncie mini crozlot gwarantowany ... :D :hut:

Już się wypakowałam, ale jak dacie mi 7 minut to z walizką pod blokiem na Was czekam :mrgreen:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 06.09.2015 22:39

Więcej po murach w Stonie pobiegałaś, niż ja. No, ale ja łaziłem za darmo, więc nie mogłem ich nadmiernie zadeptywać.

Pozdrawiam,
Wojtek
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.09.2015 23:58

piekara114 napisał(a):
wojan napisał(a):
mysza73 napisał(a):Jak już zakupisz, to daj znać ... wpadnę z princessą na kawkę :oczko_usmiech: .

Masz jak w banku ... po remoncie mini crozlot gwarantowany ... :D :hut:

Już się wypakowałam, ale jak dacie mi 7 minut to z walizką pod blokiem na Was czekam :mrgreen:


Ło matko ... ale ja w 7 minut nie dam rady wyremontować ... :lol: :lol: :lol: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.09.2015 00:04

wojan napisał(a):
mysza73 napisał(a):Jak już zakupisz, to daj znać ... wpadnę z princessą na kawkę :oczko_usmiech: .




Masz jak w banku ... po remoncie mini crozlot gwarantowany ... :D :hut:

Skro nie ma dużego :wink: to gdzie i kiedy mini crozlot :?:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 08:44

piekara114 napisał(a):
mysza73 napisał(a):Skoro jest tak dobrze, to dlaczego GK (mój mąż osobisty :wink: ) ciągle mówi, że mam ograniczać wydatki 8O :roll: :wink:.

Oni tak już mają.. Zawsze każą ciąć koszty :roll:
Jak już pisałaś, trzeba słuchać i robić swoje, bo inaczej dalej byśmy te budynki tylko na mapie oglądały :oczko_usmiech:

Czyli róbmy swoje ... :oczko_usmiech:

wojan napisał(a):
mysza73 napisał(a):Jak już zakupisz, to daj znać ... wpadnę z princessą na kawkę :oczko_usmiech: .

Masz jak w banku ... po remoncie mini crozlot gwarantowany ... :D :hut:

piekara114 napisał(a):
wojan napisał(a):
mysza73 napisał(a):Jak już zakupisz, to daj znać ... wpadnę z princessą na kawkę :oczko_usmiech: .

Masz jak w banku ... po remoncie mini crozlot gwarantowany ... :D :hut:

Już się wypakowałam, ale jak dacie mi 7 minut to z walizką pod blokiem na Was czekam :mrgreen:


No to wojan, czekamy na sygnał ... :mrgreen:


Franz napisał(a):Więcej po murach w Stonie pobiegałaś, niż ja. No, ale ja łaziłem za darmo, więc nie mogłem ich nadmiernie zadeptywać.

Pozdrawiam,
Wojtek

Mogliśmy dłużej posiedzieć, ale bałam się, że nas tam zamkną :wink: .


Janusz Bajcer napisał(a):Skro nie ma dużego :wink: to gdzie i kiedy mini crozlot :?:

Już się pogubiłam ... 8O :wink:.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 07.09.2015 09:38

mysza73 napisał(a):Tu "urodzona modelka" specjalnie dla mervika :wink:
Obrazek
:



...miło mi ...muszę podpisać kontrakt z Tą modelką żeby mnie nikt nie ubiegł :wink:

mysza73 napisał(a):
Magdalena S. napisał(a):
mysza73 napisał(a):Na tą rezydencję (opuszczoną 8O ) Pani Potter ostrzy sobie pazurki ... :smo:
Idę zajrzeć, czy by ją nie ubiec ... :lool: :nice:

Nie ma opcji, za późno...
Ja już ją sobie dawno zaklepałam :oczko_usmiech:
Tylko puki co, zawartość skarbonki mizerna :evil:

piekara114 napisał(a):Fajna ta rezydencja. A co w niej planujecie zrobić? I kto w końcu planuje ją kupić? Jak się nie dogadacie, to ja w ciemno kupuję...


Dziewczyny, to może my to kupimy na spółkę ... Crobabskie imprezki będziemy tam urządzać :oczko_usmiech: :boss: :coool:


Niestety .... drogie moje panie....trochę się spóźniliście :mrgreen:
...ale po remoncie zapraszam :oczko_usmiech:

00004 (4).jpg


...a jako nowy mieszkaniec ...do ogrodu ...mam wstęp za darmo tą bramką :mrgreen:

00003 (1).jpg
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 07.09.2015 09:56

Mysza relacja super,
lubię takie treściwe- tych osób, co na d...nie usiedzą- jest co oglądać :D
kolor wody cudny, wogóle dużo pięknych widoczków i starych murów, ciasnych uliczek, a to lubię :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 14:30

mervik napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Dziewczyny, to może my to kupimy na spółkę ... Crobabskie imprezki będziemy tam urządzać :oczko_usmiech: :boss: :coool:

Niestety .... drogie moje panie....trochę się spóźniliście :mrgreen:
...ale po remoncie zapraszam :oczko_usmiech:

Bądź pewny, że wpadnę :oczko_usmiech: .

kkra napisał(a):Mysza relacja super,
lubię takie treściwe- tych osób, co na d...nie usiedzą- jest co oglądać :D
kolor wody cudny, wogóle dużo pięknych widoczków i starych murów, ciasnych uliczek, a to lubię :D

Niestety albo stety :wink: , to już koniec ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 14:37

Odcinek 17: 1 sierpnia 2015: Wracamy do domu :cry:

Rano wynosimy resztę bagaży do aut ... ,
przywracamy apartman do pierwotnego stanu ... bo co nieco go przemeblowaliśmy :wink: .


Żegnamy się z Vlahem ... który dopiero co wstał :wink: .
Obrazek


Z Mlini wyjeżdżamy o 8.
W naszą stronę ruch niewielki, mijamy Dubrownik, granica z BiH też bez najmniejszych problemów, ale w drugą stronę gigantyczny korek :roll: , 3/4 aut to byli Włosi ... oni od sierpnia zaczynają wakacje ...
Dalej dolina Neretvy, Ploce, wjazd na autostradę ... bez żadnych kłopotów.
W okolicach Splitu ruch robi się większy ... no i gdzieś koło zjazdu do Szybenika zaczynamy jechać coraz wolniej i wolniej :? , aż w końcu całkiem stajemy :evil: .
Jadący w drugą stronę "pocieszają" nas, że korek kończy się na odmorište Krka ... czyli za jakieś 10 km :evil: :evil: :evil:
Straciliśmy w tym korku około 2 godzin ... wieczorny wypad do Ptuja był zagrożony ...
Ale wreszcie mijamy rozkitraną na lewym pasie ciężarówkę, która miała bliskie spotkanie z jakimś innym autem, które zapewne niezbyt ostrożnie wyjeżdżało z parkingu ... :roll: .
Tunel Sv. Rok ... kolejne spowolnienie ... ale jakoś się toczymy ... :?
Tunel Mala Kapela ... też prawie stajemy ... 8O

Zbliżamy się do Zagrzebia ... i moje obawy się potwierdzają ... stoimy :evil:

Obrazek

Obrazek

Pierwszy raz w tym miejscu stałam w korku, a był to nasz 12 wyjazd do Chorwacji ...
zawsze podjeżdżaliśmy do bramek bezgotówkowych i płaciliśmy ... tym razem straciliśmy kolejną godzinę, albo i więcej ... :evil:

Potem jeszcze "tylko" korek do ostatnich bramek na autostradzie ... :roll:
po tych wszystkich korkach, mogę powiedzieć, że granicę ze Słowenią to przemknęliśmy :roll: :evil: .
O Ptuju już dawno zapomniałam :( , teraz już tylko jak najszybciej chcieliśmy dojechać na nocleg tranzytowy :roll:
Całe szczęście okazał się trafiony, było miło, czysto i z fajnymi widoczkami ... szkoda, że już tak póżno było ...

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Polascy turyści niezłą reklamę robią właścicielowi, bo drugą identyczną chatę buduje :mrgreen: .
Obrazek

Bardzo przyjemny tarasik :mrgreen:
Obrazek

A z niego taki widok :mrgreen:
Obrazek



W środku wszystko co potrzebne ...
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Dwie łazienki, czyściutkie :mrgreen:
Obrazek

Obrazek


Rano idziemy do chaty gospodarza na śniadanie :D

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Śniadanie bardzo dobre, a gospodarz sympatyczny :mrgreen:
Obrazek

Jakby ktoś był zainteresowany, tu nocowaliśmy TU


Najedzeni ruszamy w drogę ... oczywiście objazdem słoweńskiej autostrady :oczko_usmiech: .
Wjeżdżamy na autostradę w Austrii i ... korek 8O ... no dobra, małe spowolnienie :wink: , trzeba przejechać
przez parking, bo Austiacy sprawdzają czy wszyscy mają winiety ...
Dalej już bez większych problemów, choć nie obyło się bez małego korka za Brnem :roll: ... no i jeszcze te ich płyty, po których zawsze pęka mi głowa :evil: .

Droga przez Polskę, jak to przez Polskę ... nie za szybko :wink:

Obrazek

Do Radomia cali i bardzo zadowoleni z tegorocznych wakacji dojeżdżamy około godziny 20 :D .
Przejechaliśmy równo 4000 km :mrgreen: .

Nigdy w relacji nie robiłam podsumowań finansowych, ale teraz się pokuszę ...
Noclegi kosztowały nas 12x45€ Mlini, 45€ Rogaška Slatina, 60€ Jiršovci, czyli okolo 2700pln
Karta kredytowa została obciążona na 3500pln (z czego prawie 3000pln to paliwo :wink: )
Wydałam 1600 kun (prawie, bo jakieś drobne mi zostały :oczko_usmiech: ) i jakieś drobne euro w MNE, czyli jakieś 1000pln
Winiety + ubezpieczenia (zdrowotne i po raz pierwszy kazałam mężowi kupić assistance - niepotrzebnie ofkors :wink: ) - około 500pln
Czyli wychodzi mi, że nasze wakacje kosztowały około 7700pln.


Tradycyjnie dziękuję wszystkim czytającym za miłe towarzystwo i cierpliwość :hearts:
i ... do następnych wakacji ... ale to już w innym dziale ... chyba :oczko_usmiech: :smo: :papa: :papa: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
MLINI - nic dodać, nic ująć! - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone