Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice razy 4

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.11.2013 12:27

Apetytu kolega narobił i ... nic. :?
A chętnie bym poczytał, bo w Mimicach były nasze wyjątkowe wakacje. :wink:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 20.11.2013 19:00

jestem i czekam na relacje
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2013 18:11

:twisted: może komputer się zawiesił
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 21.11.2013 18:14

SENIOR napisał(a)::twisted: może komputer się zawiesił


Albo operator kompa ,


nie daj Boże 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2013 18:36

auto_gt napisał(a):
SENIOR napisał(a)::twisted: może komputer się zawiesił


Albo operator kompa ,


nie daj Boże 8O


albo nie ma o czym pisać , może te Mimice takie małe
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2013 18:39

SENIOR napisał(a):
auto_gt napisał(a):
SENIOR napisał(a)::twisted: może komputer się zawiesił


Albo operator kompa ,


nie daj Boże 8O


albo nie ma o czym pisać , może te Mimice takie małe


szukam czegoś na 2014 z trójką dzieci i nie wiem o co się zaczepić , byłem już: OMIŚ,TRIBUNJI,VODICE , DUĆE,
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 21.11.2013 21:52

SENIOR napisał(a):albo nie ma o czym pisać , może te Mimice takie małe

Bo Mimice małe są, ale są też piękne i jest o czym pisać. Może nie ma tam tak pięknych plaż jak w Duće, ale miejsce można polecić z całą odpowiedzialnością. Zresztą skoro byłeś w Duće, Omiš, to znasz riwierę.
Widoczek na prawo, widoczek na lewo.
Pozdrav :wink:
Załączniki:
IMG_9041.JPG
IMG_8962.JPG
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.11.2013 09:02

Dzięki za inf. ,dużo czytałem także o Tucepi , przekonuje mnie plaża i to że większość apartamentów jest w miarę nowa.
W tym roku byłem w Tribunji , ogólnie porażka , woda zimna i smród od portu,zdradziłem riwierę pierwszy i ostatni raz.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 22.11.2013 18:00

no i temat się ruszył
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.11.2013 20:30

Super że ktoś oddycha po drugiej stronie serwera boooo w listopadzie tylko" wariaci" planują wyjazd do CRO w 2014.... może z tęsknoty za urlopem ?
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 24.11.2013 10:13

SENIOR napisał(a):Super że ktoś oddycha po drugiej stronie serwera boooo w listopadzie tylko" wariaci" planują wyjazd do CRO w 2014.... może z tęsknoty za urlopem ?


to ja też jestem wariatem :D
maci78
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maci78 » 06.12.2013 17:50

SENIOR napisał(a):Super że ktoś oddycha po drugiej stronie serwera boooo w listopadzie tylko" wariaci" planują wyjazd do CRO w 2014.... może z tęsknoty za urlopem ?


a co powiesz na tych rezerwujących w październiku :D
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 29.12.2013 00:01

maci78 napisał(a):
SENIOR napisał(a):Super że ktoś oddycha po drugiej stronie serwera boooo w listopadzie tylko" wariaci" planują wyjazd do CRO w 2014.... może z tęsknoty za urlopem ?


a co powiesz na tych rezerwujących w październiku :D


hihihi
ja zrobiłam rezerwację we wrześniu:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.12.2013 09:16

maci78 napisał(a):
SENIOR napisał(a):Super że ktoś oddycha po drugiej stronie serwera boooo w listopadzie tylko" wariaci" planują wyjazd do CRO w 2014.... może z tęsknoty za urlopem ?


a co powiesz na tych rezerwujących w październiku :D


Wydaje mi się ,że trochę za wcześniej ,za dużo może się jeszcze wydarzyć .
Może przez moje doświadczenia, bo zawsze przed wyjazdem musi się coś spierdzielić,albo
jak rok temu mieliśmy jechać sami z żoną i dziećmi. Okazało się że trzy rodziny chcą dołączyć (jechali pierwszy raz) i nie mogliśmy trafić na apartament "w miarę w pobliżu" .
W tym sezonie 2014 jadę w ciemno , tak robiłem wcześniej i zawsze było ok. W 2013 byłem
w Tribunji i spałem w jakiejś klicie , porażka , nigdy więcej.Szwagier przyjechał po mnie dwa dni póżniej
i apartament miał o niebo lepszy ( bez porównania!!! )Pozdrawiam
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 29.12.2013 15:43

SENIOR napisał(a):
maci78 napisał(a):
SENIOR napisał(a):Super że ktoś oddycha po drugiej stronie serwera boooo w listopadzie tylko" wariaci" planują wyjazd do CRO w 2014.... może z tęsknoty za urlopem ?


a co powiesz na tych rezerwujących w październiku :D


Wydaje mi się ,że trochę za wcześniej ,za dużo może się jeszcze wydarzyć .
Może przez moje doświadczenia, bo zawsze przed wyjazdem musi się coś spierdzielić,albo
jak rok temu mieliśmy jechać sami z żoną i dziećmi. Okazało się że trzy rodziny chcą dołączyć (jechali pierwszy raz) i nie mogliśmy trafić na apartament "w miarę w pobliżu" .
W tym sezonie 2014 jadę w ciemno , tak robiłem wcześniej i zawsze było ok. W 2013 byłem
w Tribunji i spałem w jakiejś klicie , porażka , nigdy więcej.Szwagier przyjechał po mnie dwa dni póżniej
i apartament miał o niebo lepszy ( bez porównania!!! )Pozdrawiam


Owszem dużo się może wydarzyć, dwa lata temu dziecku zdjęli gips z nogi dzień przed wyjazdem, a 3 lata temu drugie dziecko miało ospę na wczasach - takie życie. Można zrezygnować i nie jechać (najwyżej przepadnie zaliczka)
Można rezerwować po dokładnym sprawdzeniu kwatery - z rezerwacji jedziemy tak już 4 raz do Cro (3 razy było ok - zobaczymy w 2014) :) , lub w ciemno - tak byliśmy za pierwszym razem w Cro - udało się nam znaleźć świetną kwaterę - jak kto woli.
Ja jednak wolę jechać i nie szukać tylko od razu wejść, rozpakować się i na plażę - po długiej podróży to jak miód na zmęczone kości :)
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Mimice razy 4 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone