Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice - Omis SZUKAM OPINI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 09.11.2012 19:24

Zielina74. napisał(a):ocena miejscowści przez pryzmat miejs do wydawania pieniędzy lub ich brak to jakaś paranoja! Jak się chce wydać kasę to można wsiąść w auto, pojechać do Splitu i finansowo zaszaleć. Urlop to chyba coś więcej niż dobrze zaopatrzony sklep w pobliżu.
Akurat tak się składa, że bywam co roku w Mimicach i w porównaniu z innymi miejscowościami zaopatrzenie w sklepach i menu w restauracjach nie odbiegają od standardów.
Uważam, że np. konoba Cerevi Dvor bije na głowę nawet najdroższą restaurację we wspomnianej wyżej Makarskiej czy Omisu.


Po czterokrotnym pobycie w Mimicach mogę powiedzieć , że popieram powyższy post w 100 % , w szczególności jeżeli chodzi o konobę Carevi Dvori. Może nie ma ogromnego wyboru dań ale klimat niepowtarzalny , no i obsługa Nikoli , syna właścicieli. Naprawdę super miejscowość dla chcących odpocząć . :D
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 29.11.2012 13:48

[quote="PakoG"]Polecam Nemire, 2 kilometry za Omiszem, 20 minut spacerkiem..
Miejscowość z ładnymi plażami, cicho spokojnie, same apartamentowce, 3 restauracje, dwa sklepy. Naprawdę super - polecam wyszukiwarkę i znajdzie się dużo info o Nemirze. :D[/quote]


Również polecam NEMIRE a konkretnie po skrecie w tą ulicę to 2 dom po lewej, wspaniali starsi Pańśtwo i nie drogo, 28 dla 3 osób za apartament 4 osobowy w czerwcu, w miare blisko bo Baśki vody i makarskiej, split trogir, dubrovnik 180 km, plaze naprawde super i nie az tak bardzo zatloczone
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 04.12.2012 21:12

Dla zainteresowanych , film o Mimicach i jego mieszkańcach ...........
http://www.youtube.com/watch?v=wh8hTNy4ubY&feature=related
Jeszcze tylko ......7 miesięcy :D
DCK
Mistrz Ekstraklasy
Avatar użytkownika
Posty: 1241
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DCK » 06.02.2013 10:56

Witam wszystkich!

Forum obserwuję od blisko 3 lat, ale jakoś zawsze "coś" przeszkadzało w rejestracji :lol:
Pierwszy post w temacie o Mimicach, bo tam w lipcu spędzimy wakacje. Mam jedno pytanie do osób, które były w Mimicach. Na jednym zdjęciu z galerii któregoś z apartamentów widziałem cos na kształt przejścia (tunelu pieszego) pod Jadranką. Czy ktoś z Was korzystał z niego? Ponoć jest blisko od naszego apartmanu więc fajnie by było bezstresowo z dzieciakami dojść do plaży.
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 06.02.2013 11:29

oczywiście jest takie przejście, nic szczególnego, ale bardzo pomocne przy przechodzeniu Jadranki, szczególnie z dziećmi. jest blisko przystanku autobusowego oraz sklepu, poczty, pizzeri. Miłego pobytu i wypoczynku. :D
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 28.01.2018 19:44

auto_gt napisał(a):Mnie też sie wydaje że to co niby widzieli to mogą być przewrażliwieni jakieś ludziska , niech jadą do włoch to zobaczą co w morzu pływa .
W Chorwacji byłem raz w Slatine i było super ,klimat , widoki ,czysta woda , no i to że czuję się tam jak u siebie.


Czytam sobie te opinie bo sam myślałem żeby tam jechać M byłem już na Makarskiej Riwierze kilka razy min w Brist tam akurat stacjonowaliśmy najczęściej .

Nie jest to tajemnicą że rury które idą w głąb morza to rury które odprowadzają ścieki głownie fekalia , nie rozumiem oburzenia niektórych że tak nie jest ..

Ok nie widziałeś bo miałeś szczęście ja widziałem i czułem taka jest prawda nie inaczej ...

Jestem i będe w tym kraju jeszcze wiele razy ale są miejsca gdzie takie sytuacjie nie mają miejsca i można je wybrać żeby ominąć takie atrakcje .
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice - Omis SZUKAM OPINI - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone