Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice 2016

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011
Mimice 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 16.12.2015 23:20

Ponieważ mój poprzedni wątek odnośnie kolejnych wakacji w Chorwacji został zablokowany z nieznanych mi przyczyn tworzę nowy, ale móc planować, pytać i ekscytować się wyjazdem.
Po wielu poszukiwaniach, oglądaniu mapy, czytaniu forum oraz zamęczaniu naszą znajomą Panią z biura, które trudni się rezerwacją apartamentów w Chorwacji podjęliśmy decyzję,że jedziemy do Mimic.
Nasza 5 osobowa rodzinka w składzie : mama, tata (tu akurat wiek zbędny do podawania) oraz nasze pociechy - 4 letnia N, i bliźniaki rok i 8 miesięcy A i M.
Oj aż boję się tej wyprawy, na pewni będziemy zatrzymywać się w Austrii na nocleg a jechać będziemy z samej północy PL, nie wiemy jeszcze tylko jaką trasą, czy standardowo Niemcy, Austria, Słowenia, czy może tym razem przez Czechy?
Na razie odliczamy dni do wiosny kiedy podejmiemy przygotowania do wyjazdu .
Rezerwację apartamentu mamy od 31.07- jedziemy na 10 dni.
Mamy tylko obawy, czy po naszym wyjeździe nasza rodzina znów się nie powiększy,bo po każdym wyjeżdzie do Chorwacji przywoziliśmy niespodziankę. ;)

Pozdrawiam i do poczytania.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 17.12.2015 05:45

Po czternastym wyjeździe, tak jak Krakusy, masz szansę na założenie drużyny piłkarskiej. :smo: :oczko_usmiech: :papa:

Pozdrawiam
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 17.12.2015 09:33

annte napisał(a):Ponieważ mój poprzedni wątek odnośnie kolejnych wakacji w Chorwacji został zablokowany z nieznanych mi przyczyn tworzę nowy, ale móc planować, pytać i ekscytować się wyjazdem.
Po wielu poszukiwaniach, oglądaniu mapy, czytaniu forum oraz zamęczaniu naszą znajomą Panią z biura, które trudni się rezerwacją apartamentów w Chorwacji podjęliśmy decyzję,że jedziemy do Mimic.
Nasza 5 osobowa rodzinka w składzie : mama, tata (tu akurat wiek zbędny do podawania) oraz nasze pociechy - 4 letnia N, i bliźniaki rok i 8 miesięcy A i M.
Oj aż boję się tej wyprawy, na pewni będziemy zatrzymywać się w Austrii na nocleg a jechać będziemy z samej północy PL, nie wiemy jeszcze tylko jaką trasą, czy standardowo Niemcy, Austria, Słowenia, czy może tym razem przez Czechy?
Na razie odliczamy dni do wiosny kiedy podejmiemy przygotowania do wyjazdu .
Rezerwację apartamentu mamy od 31.07- jedziemy na 10 dni.
Mamy tylko obawy, czy po naszym wyjeździe nasza rodzina znów się nie powiększy,bo po każdym wyjeżdzie do Chorwacji przywoziliśmy niespodziankę. ;)

Pozdrawiam i do poczytania.


Po prostu nie odstawiajcie antykoncepcji na czas wakacji, to takie trudne? No chyba że zabezpieczacie się na szklankę wody i Zdrowaś Mario :D
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 17.12.2015 10:10

Myślę, że są dużo ciekawsze wątki dotyczące wyjazdu niż moja antykoncepcja. Moje "martwienie" ma raczej formę żartu.
Zmieniając temat, przy dzisiejszej pogodzie mimo że temperatura jak na grudzień wysoka chciałabym bardzo żeby czas jednak płynął nieco szybciej, a tu jeszcze 288 dni....
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 17.12.2015 11:13

annte napisał(a):Myślę, że są dużo ciekawsze wątki dotyczące wyjazdu niż moja antykoncepcja. Moje "martwienie" ma raczej formę żartu.
Zmieniając temat, przy dzisiejszej pogodzie mimo że temperatura jak na grudzień wysoka chciałabym bardzo żeby czas jednak płynął nieco szybciej, a tu jeszcze 288 dni....



Skoro jednak o tym piszesz, coś jest na rzeczy, Mialo byc smiesznie, wyszło średnio.

Swoją drogą zazdroszczę myślenia o wakacjach tyle miesięcy przed i sztywnego zafiksowania urlopu. W urzędach kiepsko płaca, ale to akurat jest plusem :D
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 17.12.2015 13:39

Nie za bardzo kumam o co chodzi w tym wątku?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.12.2015 13:54

henius34 napisał(a):Nie za bardzo kumam o co chodzi w tym wątku?

Dlatego z " ... ABC" przeniosłem do "Rozmowy o ..."
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 17.12.2015 23:53

Idea wątku byla dyskusja o Mimicach. O miejscowości, o wrażeniach. Ale nie wiem czy jest sens.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.12.2015 22:48

Gdzie jedziecie do Mimic ?

klerjeser
Dziwi mnie dlaczego się dziwisz... :lol:
Ja też obecnie szukam gdzie mogę i cieszę się jak "głupi z bateryjki" jak dostanę ofertę z fajnej miejscówki która ma jeszcze wolne apartamenty :wink: :papa:
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 19.12.2015 23:19

My jedziemy do apartamentu Ivan. Luksusowy może nie jest, ale bardzo blisko do plaży. W końcu w apartmanie właściwie tylko się śpi.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.12.2015 23:43

Jak się jedzie z dzieciakami to tak nie do końca tylko śpi :wink:
Chyba że starsze to już można trochę więcej i dłużej pozwiedzać.
Nam w tym roku lipcowa pogoda nie pozwoliła pozwiedzać, za gorąco, przyjemnie było tylko na plaży lub w apartamencie z klimą.
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 04.01.2016 14:55

annte napisał(a):My jedziemy do apartamentu Ivan. Luksusowy może nie jest, ale bardzo blisko do plaży. W końcu w apartmanie właściwie tylko się śpi.


Poproszę o namiary, właśnie Mimice mamy w planach na wakacje :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 04.01.2016 17:48

Poważnie przez pół roku chcesz pisać o miejscowości i kwaterze gdzie jeszcze nie byłeś?,przecież to paranoja :D ,a nie łatwiej przez szukajkę znaleźć Mimice niż tworzyć niepotrzebne bajki?.
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 19.06.2016 20:47

Czy orientujecie się czy w Mimicach znajduje się plac zabaw dla dzieci?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 19.06.2016 21:14

W 2012 roku nie widziałem takiego miejsca, ale wiadomo wszystko się zmienia.

Ten watek o Mimicach jest bardziej aktualny. :wink:
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone