Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice 2008

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomekj69
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 25.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekj69 » 03.05.2009 11:13

jotem napisał(a):Jak parter i apartament A, to hałasu od Jadranki chyba wcale nie poczujesz, bo budynek jest mocno poniżej drogi, a dodatkowo apartamenty A mają oba okna/balkony od strony morza.
No i jak parter.... to i na plaże i z plaży...mniej do przejścia po stromym - bo wejście macie chyba od strony morza (ale mogę się mylić...)

Pozostaje życzyć udanego wypoczynku!


Wnajeliśmy nie A,ale ten duży 8 osobowy apartament na parterze.
Gospodarz zgodził się abysmy zamieszkali tam w 9 osób za 130Euro.
Nudzić sie nie będziemy.
Za życzenia dziękuję i pozdrawiam.

P.S.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy na ich terenie stoi jakiś grill do wykorzystania przez turystów, bo jesteśmy żywo zainteresowaniu samodzielnym smażeniem wszelkiego rodzaju mięcha i innych smakołyków :?:
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 04.05.2009 23:09

tomekj69 napisał(a):
P.S.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy na ich terenie stoi jakiś grill do wykorzystania przez turystów, bo jesteśmy żywo zainteresowaniu samodzielnym smażeniem wszelkiego rodzaju mięcha i innych smakołyków :?:


Jest taki ...grill wbudowany - zupełnie od drugiej strony...(tzn od strony wejścia do klatki schodowej - z której, jak wnioskuję, wcale nie będziecie korzystać... bo macie wejscie od strony morza)) ale bez problemu znajdziecie. Jednak... narzędzia oraz podpałki... raczej bym się zaopatrzyła w kraju - gospodarze raczej nie oferowali tego w cenie. Byli też urlopowicze ze swoimi składanymi grillami - tak, żeby zupełnie pod drzwiami to miec... chyba wolałabym taki murowany:)

PS nie zapomnijcie sobie...tego mięcha z kraju zabrać:) głeboko zmrożone przetrwa podróż, a portfel pozostanie zdrowszy;)
pawi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 22.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawi » 28.08.2011 07:23

Właśnie wróciłem z Mimic. Urocza wioska. Jest w niej wszystko co do życia potrzebne, sklep Studenac, kilka barów gdzie można bardzo dobrze i niedrogo zjeść oraz napić się Karlovacko. Jest poczta, w której można wymienić euro, czy złotówki - kurs przyzwoity plus lekka prowizja. Porównując inne plaże w Chorwacji ta w Mimicach super bardzo drobne kamiuszki. Problemem był zjazd na dół gdzie mieszkałem i jeszcze gorzej wyjazd z dołu na górę na Jadrankę. Wprawny kierowca sobie poradzi. Totalnie polecam. Wkleił bym kilka zdjęć ale nie bardzo wiem jak. Jak ktoś mi podpowie to wrzucę kilka pięknych fotek.
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 01.04.2012 15:26

W tym roku wybieramy się do Mimic, a dokładnie do apartamentu Bojić.
Czy ma ktoś może jakąś "zbiorczą" fotkę, na której mógłby zaznaczyć gdzie mniej więcej znajduje się ten apartament? Chyba, że na którejś z fotografii np kombiaczka można go zlokalizować?
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 06.04.2012 22:39

W tym roku wybieramy się do Mimic, a dokładnie do apartamentu Bojić (Kralja Tomislava 78, 21318 Mimice ).
Czy ma ktoś może jakąś "zbiorczą" fotkę, na której mógłby zaznaczyć gdzie mniej więcej znajduje się ten apartament? Chyba, że na którejś z fotografii np kombiaczka można go zlokalizować?


pawi czy mógłbyś mi przesłać kilka fotek z Mimic na priva: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Mimice 2008 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone