Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice 2008

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 24.07.2008 09:32

Kombiaczek świetne fotki ale się nie dziwię Mimice są piękne!!!! W poniedziałek wróciliśmy z tego urokliwego miejsca . Spędziliśmy 11 dni w apartamencie Apollo 11 u Petara Dajaka z całego serca polecam wszystkim . Później wkleję fotki - zrobiliśmy ich 500 :) Z pobliskich miejscowośći zwiedziliśmy Omiś (cudowny) Split i Baśkę Vodę (mniej miło wspominamy bo nam auta na lawety zapakowali :twisted: ale spoko mandat wyszedł na ok 150 zeta) DALMACJA JEST CUDOWNA !
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 24.07.2008 11:36

Jedyny sposób żeby objechać Wrocław, to albo przez Oławę i na A4 - wtedy nie opłaca sią "wracać" do ósemki (dalej przyz Nysę, Grodków), albo przez Środę Śląską, potem jest drogowskaz na A4 ale przed Wrocławiem a na Bielanach krzyżuje się z DK8. Są jednak urlopy i poza godzinami typowego szczytu jeździ się mimo objazdów dosyć płynnie. O której chcecie jechać?
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 24.07.2008 16:58

YoanaK napisał(a):Popiel objechać Wrocław = mission impossible ;-)
Naklejki nie posiadamy na autku, bo mój mąż takiego dekorowania nie pochwala, będę Was wypatrywać :mrgreen:


Hmm :roll: a może zmienić m... :wink:
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 24.07.2008 19:30

kominesku napisał(a):Hmm :roll: a może zmienić m... :wink:


a ja męża rozumiem:)
Naklejka urodą nie grzeszy... też bym sobie takiej dekoracji na autko nie przykleiła :(
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 25.07.2008 08:36

MWN napisał(a):Jedyny sposób żeby objechać Wrocław, to albo przez Oławę i na A4 - wtedy nie opłaca sią "wracać" do ósemki (dalej przyz Nysę, Grodków), albo przez Środę Śląską, potem jest drogowskaz na A4 ale przed Wrocławiem a na Bielanach krzyżuje się z DK8. Są jednak urlopy i poza godzinami typowego szczytu jeździ się mimo objazdów dosyć płynnie. O której chcecie jechać?

A4 nie, gdyż chcę przez Kudowę Nachod Svitavy Brno Mikulov (bo już tamtędy jechałem). Środa Śląska od strony Legnicy to za daleko... może Kalisz OsrtówWlkop. Kępno Namysłów Brzeg Strzelin i w Łagiewnikach na E67 Wrocław-Kłodzko . . .
Mam obok pilota Wisławskiego (ma panna), mądre stworzonko dobrze czyta mapę ... damy rade ale i tak Dzięki
I DO ROBOTY W TYM WROCŁAWIU!!!! :wink:
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 25.07.2008 22:00

Wrocław objechać - życzę powodzenia przecież tam od średniowiecza ryją i ryją, zawieszenia można zgubić. Nawet najlepsza nawigacja z programem do objazdów dróg w remontach nie pomoże :lol:
Pozdrowionka dla wrocławiaków :wink:
Jacekp
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 30.07.2008 08:27

Witam ponownie. Nasz apartament był tuz obok Waszego czyli obok po prawej lekko z przodu z czarną balustradą na balkonie. Pod domem stał srebrny Hundai cupe. Za apartament 2 pokojowy z aneksem kuchennym z łazienką + klima - 40 euro. W apartamencir spokojnie może spać 6 osób bo tyle jest łóżek. warunki naprawdę bardzo fajne.
Pozdrawiam


="kombiaczek"]Wróciłem właśnie z Mimic. Wybrałem najciekawsze fotosy z tej małej ale jak pięknej miejscowości.
Fotografie czerwiec/lipiec 2008:

Port i główna plaża:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Widok z naszego tarasu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nasza plaża:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nasz apartament:
Obrazek

Obrazek


I inne:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


To narazie tyle. Na życzenie wkleję i prześlę więcej fotek mailem.

Pozdrawiam![/quote]
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 30.07.2008 18:30

jacekp - mam nadzieję, że zrobiłeś kilka setek zdjęć z Mimic. Swoje już oglądałem. Jak możesz to wklej jakieś najlepsze.
Pozdrawiam :wink:
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 30.07.2008 21:06

Hej,
nie chcąc tworzyć osobnego wątku - pytam tutaj:
czy na plaży (plażach) w Mimicach uda mi się jakoś ....zamontować parasol przeciw słoneczny??? Macie jakies doświadczenie w tej kwestii? Czy mam założyć, że uda nam się sztyl od parasola jakoś wdrążyć w żwirek plażowy czy też niezbędna będzie plastikowa podstawa i napełnianie jej wodą?
Parasol dający skrawek cienia jest mi niezbędny, a jak widzę z fotek cienia naturalnego to raczej tam nie ma....
Nie bardzo uśmiecha mi się targanie tej podstawy - zarówno w samochodzie do Chorwacji jak i potem po tych niekończących się schodach w dół i (o zgrozo!) w górę, ale ...jak nie ma innego wyjścia....?
Więc jak?
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 30.07.2008 22:02

My wbijamy kamieniem i jakoś się trzyma, na wierzchu są bowiem luźniejsze kamyki, a pod spodem zbite malutkie. Silniejsze podmuchy czasami przewracają.
Bezpośrednio przy plaży jest jedna albo dwie ławki w cieniu. I można zająć kawałek murka z naturalnym cieniem.
Jeszzce tylko kilka dni :)
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 30.07.2008 23:03

OKi. Zatem logistycznie ustawiam pakowanie ...BEZ parasola....:)

YoanaK - siedzisz juz na walizkach?;)
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 31.07.2008 10:45

Na walizkach jeszcze nie siedzę, bo w pracy jestem i właśnie podtruwam się acetylenem :roll: Pakowanie u nas zawsze "na ostatnią chwilę". Parasol oczywiście zabieramy.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 31.07.2008 16:59

co do parasola, nie możecie zabrać takiej plastikowej podstawki, którą mozna napełnic wodą?
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 31.07.2008 17:36

Ita siur, że możemy, ale ja odpowiadałam dokładnie na pytanie:
jotem napisał(a):....czy też niezbędna będzie plastikowa podstawa i napełnianie jej wodą?....Nie bardzo uśmiecha mi się targanie tej podstawy - zarówno w samochodzie do Chorwacji jak i potem po tych niekończących się schodach w dół i (o zgrozo!) w górę, ale ...jak nie ma innego wyjścia....?
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 31.07.2008 18:03

a przepraszam, nie doczytałam :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Mimice 2008 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone