Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 25.07.2018 20:31

Wstyd. Próbuje wysłać ale sprzęt mam chyba słaby, jak wrócę do domu to spróbuje.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 25.07.2018 20:33

W okolicy Petrovac polecilbym Buljarice.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 26.07.2018 07:01

slavko.v napisał(a):Wstyd. Próbuje wysłać ale sprzęt mam chyba słaby, jak wrócę do domu to spróbuje.


Oj Slavko, Slavko. Post o Dobrej Vodzie jest aktywny dzięki Tobie, a relacji, zdjęć brak. Jakość sprzętu nie ważna jest. Każde foto te gorsze czy lepsze mile widziane z Dobrej Vody. Do tego mały komentarz. Liczę na Ciebie Slavko - stać Cię na parę słów. Ty już prawie jak Czarnogórzec, nawet mówisz już ichnim językiem. Pozdrawiam. :papa: :hut:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 26.07.2018 09:49

Ural napisał(a):
slavko.v napisał(a):Wstyd. Próbuje wysłać ale sprzęt mam chyba słaby, jak wrócę do domu to spróbuje.


Oj Slavko, Slavko. Post o Dobrej Vodzie jest aktywny dzięki Tobie, a relacji, zdjęć brak. Jakość sprzętu nie ważna jest. Każde foto te gorsze czy lepsze mile widziane z Dobrej Vody. Do tego mały komentarz. Liczę na Ciebie Slavko - stać Cię na parę słów. Ty już prawie jak Czarnogórzec, nawet mówisz już ichnim językiem. Pozdrawiam. :papa: :hut:

Czarnogórzec to ten co idzie ale leży? :D :D :D
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 26.07.2018 10:54

Haha...Czarnogóry mają luz, to prawda. Bardzo miły naród.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 26.07.2018 10:57

[quote="Ural"][quote="slavko.v"]Wstyd. Próbuje wysłać ale sprzęt mam chyba słaby, jak wrócę do domu to spróbuje.[/quote]

Oj Slavko, Slavko. Post o Dobrej Vodzie jest aktywny dzięki Tobie, a relacji, zdjęć brak. Jakość sprzętu nie ważna jest. Każde foto te gorsze czy lepsze mile widziane z Dobrej Vody. Do tego mały komentarz. Liczę na Ciebie Slavko - stać Cię na parę słów. Ty już prawie jak Czarnogórzec, nawet mówisz już ichnim językiem. Pozdrawiam. :papa: :hut:[/quote]
Jak wrócę postaram się coś wrzucić. Ale w wątku jest już dużo fotek, np
WALP je zamieścił.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10879
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.07.2018 11:37

W międzyczasie zapraszam usera slavko.v (oraz innych nie tylko z tego wątku) do nauki cytowania:
https://www.cro.pl/cytujemy-nauka-w-trze ... =cytowanie

Będzie bardziej zrozumiale...
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 26.07.2018 12:25

slavko.v
wysłałem Ci zapytanie na priv,
jak znajdziesz chwilkę to zerknij,
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 26.07.2018 13:34

Dzieki te kiero, musze sie w koncu nauczyc... wstyd, ze sie jeszcze nie nauczylem.
klem
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 24.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) klem » 27.07.2018 19:21

Jutro z rana startuję do Petara - wreszcie. Jadę przez Chorwację, gdyż straszne kolejki panują na granicy węgiersko-serbskiej.
gregor_r
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) gregor_r » 27.07.2018 20:32

klem napisał(a):Jutro z rana startuję do Petara - wreszcie. Jadę przez Chorwację, gdyż straszne kolejki panują na granicy węgiersko-serbskiej.

Co masz na myśli straszne kolejki na granicy? Planowałem jechać do Czarnogóry przez BiH a wracać przez Serbię, podobno ten sam czas. Rozważałem też powrót przez Chorwację. Orientujesz się jaki jest koszt przejechania całej Chorwacji?
Będziesz jechał przez Słowację, Węgry i Chorwację?
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 31.07.2018 09:50

Korków na granicy serbsko-węgierskiej można uniknąć jadąc przez Backi Breg albo Rastina. Do Czarnogóry w obie strony jechałem przez Serbię bezkorkowo na drogach i granicach. Omija się wszystkie newralgiczne punkty, które są jadąc do lub przez Chorwację. Polecam.
Koszt przejechania Chorwacji autostradami ok. 300 kun.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2018 21:34

Witam. Wczasy szybko się skończyły, niestety...
Nie mam zwyczaju dzielić się swoimi spostrzeżeniami itp. na forum, jednak gospodarzy u których spędziliśmy tegoroczne wczasy, bardzo polecam. Od pierwszego kontaktu, przebiegało wszystko wzorowo. Apartament przestrzenny, czysty, wyposażony we wszystko, co było nam potrzebne. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania tego pięknego, momentami śmiesznego kraju. Gospodarze życzliwi, pomocni, bezproblemowi, budują dobrą atmosferę podczas pobytu pod ich dachem. Jeśli kiedyś wrócę na wczasy do Czarnogóry z pewnością wrócę też do nich.
Pozdrawiamy Angelina, Ewa, Daniel.
gregor_r
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) gregor_r » 01.08.2018 21:35

slavko.v napisał(a):Korków na granicy serbsko-węgierskiej można uniknąć jadąc przez Backi Breg albo Rastina. Do Czarnogóry w obie strony jechałem przez Serbię bezkorkowo na drogach i granicach. Omija się wszystkie newralgiczne punkty, które są jadąc do lub przez Chorwację. Polecam.
Koszt przejechania Chorwacji autostradami ok. 300 kun.


Tylko jadąc przez przejście w Roszke, widzę że do granicy w Roszke jest autostrada (M5), potem w Serbii za granicą do Belgradu jedziesz też autostradą (A1) . Jeżeli pojadę przez Backi Breg to z autostrady M6 w Bataszku odbijam na zwykłą drogę (55) na Bajak i potem do Backi Breg (51), potem znowu w Serbii przez pewien czas bez autostrady? Jak duże kolejki są na granicy w Roszke?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10879
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.08.2018 06:00

gregor_r napisał(a): Jak duże kolejki są na granicy w Roszke?

to zależy od kilkunastu min do kilku godzin, zależy od pory dnia i pory wybywania niemieckich Turków do ojczyzny;
ja bym omijał mimo wszystko
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone