Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 08.06.2018 14:53

Do mkbojarczuk: Do Dobre Vode jadę 3 raz - widocznie ja potrafię... Wcześniej zjeździłem całe Bałkany (oprócz Albanii) i nie tylko.. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji 2018!
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 08.06.2018 15:22

mkbojarczuk napisał(a):No niestety ,moje zainteresowania sa szersze i nie potrafilbym przez (juz chyba 5 lat)
pisac i jezdzic w to samo miejsce.

Niejednokrotnie na tym forum były dyskusje o tym, czy ma sens jeżdżenie co roku w to samo miejsce. Zwolennicy zmiany miejsca (do których ja należę) mieli swoje argumenty, a ci, którzy znaleźli swoje "wakacyjne miejsce na ziemi", mieli swoje.
Nie widzę sensu, żeby kogoś z tego powodu piętnować.
mkbojarczuk napisał(a):A tak apropos Waszych wzajemnych podbijan watkow (polowe rzeczy mozecie sobie przekazac na priv)to zobaczcie forum gazety .Chyba o autorze jest mysl w watku co sie stalo z cro.

Na forum.gazeta.pl piszą często forumowicze, których spotkała banicja bądź sami stąd odeszli, bowiem nikt nie chciał z nimi dyskutować. Teraz poirytowani, dają tam upust swoim emocjom, więc podchodziłbym do tych wpisów z dużą rezerwą.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 18.06.2018 08:06

[quote="xenia13"]Cześć Slavko , w drodze powrotnej z grecji na dwie noce zawitamy do Petara i Milicy , będziemy wieczorem 26.07 rozpalcie grilla !!! Pozdrawiam Andrzej[/quote].
Hejhej. Zobaczymy czy Milica pozwoli, bilard wtedy jest zagrożony spaleniem i dewastacją... Pozdrawiam
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 19.06.2018 07:27

Slavko nie rozpali grilla bo on je posiłki gotowane na parze. Nie ma co na niego liczyć. Licz na siebie Xenia.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 21.06.2018 07:25

Masz racje ;-)
xenia13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 05.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) xenia13 » 26.06.2018 10:39

Kolego Ural , nie wiem dlaczego się wtrącasz bo chyba na tą imprezę zaproszony nie byłeś . Ja podpowiedzi Twoich nie potrzebuję, bo wiem doskonale co Slavko potrafi ;)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 26.06.2018 18:03

xenia13 napisał(a):Kolego Ural , nie wiem dlaczego się wtrącasz bo chyba na tą imprezę zaproszony nie byłeś . Ja podpowiedzi Twoich nie potrzebuję, bo wiem doskonale co Slavko potrafi ;)


No, no obyś się nie przeliczył.
Już ja swoje wiem.
Slavko rybę też gotuje na parze, a grilla nie cierpi.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 27.06.2018 07:13

Taką mam dietę... hehe ... lekkostrawną.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 29.06.2018 22:30

14.07. 6.00 odjazd... z Gniezna, ale tak naprawdę nie wiem nie wiem jeszcze która trasę wybrać:
1.) Gniezno-Kórnik-Rawicz-Wrocław-Boboszów-Svitavy-Brno-Rajhrad-Kuty-Bratislava-Rajka-obwodnica Budapesztu-Bataszek-Baja-Backi Breg-Sombor nocleg (CZ bez winiety)
2.) Gniezno-Boboszów-Zabreh-Olomouc-Brno-Bratislava-Budapest-Bataszek-Baja-Backi Breg-Sombor nocleg
3.) Gniezno-Jarocin-Tarnowskie Góry-Cieszyn-Zilina-Trnava-Komarno-Bataszek-Baja-Backi Breg-Sombor
4.) Gniezno-Słupca-Golina A2-Konin-Stryków-Częstochowa-Bielsko-Biała-Zwardoń-Zilina-Komarno-Bataszek-Baja-Backi Breg-Sombor.
W zeszłym roku wybrałem opcję 4 najdłuższą, ale najwięcej czteropasmówek, w tym roku chyba wybiorę opcję 1, ale jeszcze myślę i zbieram wiadomości odnośnie utrudnień, remontów na drogach, których np. w Czechach jest wyjątkowo dużo.
15.04 7.00 odjazd z Sombor, tutaj nie mam problemu z wyborem trasy.
Sombor-Vrbas-autostradą do Belgradu-dalej droga nr 22 Lajkovac- od Ljig do Cacak autostrada-Uzice-Prijepolje- dalej albo na Pljevlija-Zabljak-Niksic-Podgorica-Dobra Voda, albo Brodarevo-Bijelo Polje-Podgorica-Dobra Voda (trasa trochę krótsza, ale na głównym przejściu granicznym SRB/ME Dobrakovo można postać dłużej niż na Jabuka (kier. Pljevlija).
Pozostały 2 tygodnie.
Pozdrawiam wszystkich maniaków Bałkanów i nie tylko!
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 01.07.2018 18:33

slavko.v napisał(a):Do Urala! (odpowiadam jak szachista po 3 miesiącach)Pędzimy za 70 dni do Dobre Vode. Do D.V. M&M ciągnie mnie fajna domowa atmosfera, Jadran słońce, super jedzonko... W MNE nie widziałem jeszcze wielu rzeczy. Do Albanii jakoś mi nie po drodze a wśród Chorwatów mam samych przyjaciół także luzzz :-) Pozdrawiam Uralku


Slavko.v
Wczoraj dotarliśmy do Petara i Jego uroczej Małżonki w Dobrej Vodzie.
Mogę jedyne potwierdzić wszystko co wcześniej zostało tutaj napisane na temat wspaniałych gospodarzy, miejscówki i Dobrej Vody :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Atmosfera bardzo rodzinną i serdeczna. Dobra Voda i ta plaża z glazami bomba choć malzonce bardziej przypadla do gustu ta glowna.

Zostaliśmy przywitani domaci seru, prsutu i rakiju...czego chcieć więcej po trasie :)
Jeszcze raz dziękuję za polecenie tego miejsca i wspaniałej rodziny Tomic :hut:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 02.07.2018 18:47

slavko.v napisał(a):14.07. 6.00 odjazd... z Gniezna, ale tak naprawdę nie wiem nie wiem jeszcze która trasę wybrać:
1.) Gniezno-Kórnik-Rawicz-Wrocław-Boboszów-Svitavy-Brno-Rajhrad-Kuty-Bratislava-Rajka-obwodnica Budapesztu-Bataszek-Baja-Backi Breg-Sombor nocleg (CZ bez winiety)

Pozdrawiam wszystkich maniaków Bałkanów i nie tylko!



Slavko, a nocleg tranzytowy w Samborze już zaklepałeś ?
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 03.07.2018 07:49

Tak, zaklepane, Knez Petrol Motel - Sombor.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 06.07.2018 12:07

Pojawił się problem, znajomi którzy z nami mieli jechać do Milica i Mrvica - Dobra Voda, mają rodzinne problemy i nie jadą do Czarnogóry w terminie 15.07-28.07, w tym momencie jeden apartament typu studio 2+2 jest wolny.
(aneks kuchenny, łazienka, balkon z widokiem na morze, parking, wi-fi, klimatyzacja, grill, plaża 150m, spokojna okolica, 10E dzień/osoba)
Nie przyjmuje żadnych wpłat, wszystko załatwicie z właścicielem Peterem Tomicem!
Myślę, że z Petarem można również uzgodnić krótszy czas pobytu.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt!
Pozdrawiam
Sławek z Gniezna
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 07.07.2018 11:07

Wczoraj w nocy poinformowałem właściciela Milica i Mrvica - Petara Tomića o zaistniałej sytuacji, także osoby zainteresowane ewentualną rezerwacją mogą pisać bezpośrednio do Petara Tomica; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub na facebooku: Vile Milica i Mrvica. link na stronke: milicaimrvica.com
W każdej chwili można napisać do mnie, odpowiem na każde pytanie związane z Dobre Vode i M&M.
pozdrawiam.
Sławek
xenia13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 05.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) xenia13 » 09.07.2018 18:20

Część Sławek , w ubiegłym roku mówiłeś mi że można ominąć nie nadrabiając dużo drogi to zatłoczone przejście autostradowe Węgry - Serbia w Suboticy . Mógłbyś cokolwiek napisać na ten temat . Tam będziemy przekraczać granice , a nocleg mamy w Belgradzie . Pozdrawiam .
P.S. Szkoda , tak liczyłem na spotkanie w starym składzie , no i oczywiście na nowe dowcipy Wioli :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Vile Milica i Mrvica - Dobra Voda - Czarnogóra - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone