Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miejscowości na Brać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 15.02.2013 23:13

hania731 napisał(a):U mnie też padło na Brać. Szukam miejscowości typu Zavala na Hvarze.
Nie lubię dużych "miejskich" plaż, raczej małe, bardziej kameralne, czy znawcy Bracia mogą mi doradzić gdzie jechać?


Popatrz też na zachodni skraj Sutivanu
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 16.02.2013 01:55

krombocher napisał(a):
Fatamorgana napisał(a):
hania731 napisał(a):... ale nie mogę znaleźć (może źle szukam) takiej lokalizacji, aby znaleźć taki apartament, aby bez dojeżdżania autem znaleźć się szybko ( czyli apartament blisko morza) na plaży, ale nie plaży głównej w miejscowości.


Może być i Splitska z opisaną przez Myszę i przeze mnie Uvalą Zaton,


Czasem nie Zastup :?:


Oż kurde! 8O :? :twisted: :lol:
Jasne że Zastup!
Pierniczą mi się czasami te popularniejsze, powtarzające się nazwy. :roll: :oczko_usmiech:

A możesz pokazać mniej więcej na goole maps gdzie jest ta fajna plaża na wschodzie Postiry?


No pewnie. :)

Obrazek

Ta zachodnia nie jest może szczytem marzeń, ale na pewno nie ma na niej sporo ludzi, a poza tym, ona jest otoczona lasem schodzącym nad samą wodę, więc późnym popołudniem słońca brak.
Trzeba jednak wziąć pod uwagę, ze czasami fale mogą tam coś nanieść (glony jakieś).
Natomiast na zachodzie zaznaczyłem takie coś, co może nie jest plażą, ale jest w miarę spokojnym miejscem obok spacerówki (drogi szutrowej Splistka- Postira), gdzie pojedyncze osoby szukają spokoju.
MonikaK
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MonikaK » 03.07.2013 15:17

W piątek już jedziemy. Do Postiry.

Mam pytanie, po którym być może zostanę uznana za wariata, ale od razu się wytłumaczę, że to nie mi zależy, tylko znajmomy z którymi jedziemy.
W Postiri jest hotel Postura. Jest tam basen. Czy jest możliwość korzystania nie będąc gościem hotelowym, za jakąś opłatą. Ktoś się orentuje?

A drugie pytanie już bardziej ode mnie: w postiri poza Loverciną, która wiem gdzie jest, wymieniacie jeszcze plaże: Mala Lozna i Prvlja. Gdzie one są na tej mapce zamieszczonej w bieżącym wątku. Może mnie ktoś oświecić?

A, i jeszcze jedno. Gdzie jest ta plaża Zastup za Splitską. To w kierunku Postiri czy przeciwnym?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Miejscowości na Brać - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone