Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miejscowka w Gradac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maglat
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 25.01.2010
Miejscowka w Gradac

Nieprzeczytany postnapisał(a) maglat » 17.03.2010 14:48

Witam

Z pewna nieśmiałością zakładam ten temat i z pewnym strachem, żeby swoimi, być może naiwnymi pytaniami nie zniecierpliwić stałych użytkowników tego forum :wink: . Ale liczę na wyrozumiałość.

Jestem zmuszona prosić Was o pomoc, bo tyle już czasu szukam i zastanawiam się nad wyborem miejsca na wakacje 2010, że chyba następna zima zastanie mnie przy komputerze. :evil:

Ale do rzeczy. Szukam apartamentu na Riwierze Makarskiej. Na Riwierę padło ze względu na bliskość do miejsc, które chcemy odwiedzić. Oczywiście, miejsca te zostały wybrane dzięki lekturze forum :D .

Po bardzo trudnej selekcji został mi Gradac. Po głowie chodzi mi też Brela, ale z nadmiaru informacji zdążyłam zapomnieć dlaczego Gradac wyprzedził Brelę. Chyba chodziło o ceny, choć może się mylę, że Brela jest droższa :?:

Sama nie jestem pewna czy dobrą miejscowość wybrałam, ale w końcu coś wybrać musiałam :!:

I teraz sedno sprawy: chciałabym prosić o podanie namiarów na sprawdzone apartamenty w miarę atrakcyjnych cenach. Właściwie jaki rząd wielkości ceny jest atrakcyjny w Gradach w sierpniu?

Poszukiwany apartament ma być klimatyzowany dla 4 dorosłych osób (dwie oddzielne dwuosobowe sypialnie), z kuchnią/aneksem w jadalni i tarasem (fajnie, jakby miał widok na morze), blisko plaży. Termin: pierwsze 10 lub 12 dni sierpnia.

Proszę też o dobre rady i uwagi dotyczące samej miejscowości: czy są w niej dzielnice atrakcyjniej położone względem plaży czy centrum, dalej od drogi itp. Po prostu gdzie warto mieszkać? Czy w samym mieście jest jakiś targ, starówka itp.?

Ewentualne sugestie dotyczące innych miejscowości Riwiery też chętni poczytam, bo poza terminem nic jeszcze nie jest przesądzone.

Uff, to tyle

z góry dziękuję :D
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 17.03.2010 14:52

maglat napisał(a):chciałabym prosić o podanie namiarów na sprawdzone apartamenty w miarę atrakcyjnych cenach. Właściwie jaki rząd wielkości ceny jest atrakcyjny w Gradach w sierpniu?



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Fajne porównanie :wink:
Porównajcie proszę Baśka Voda i Gradac

Relacja z podróży
Gradac 2009

Gradac ????
maglat
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 25.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maglat » 17.03.2010 15:46

jorgus111 napisał(a):Fajne porównanie :wink:
Porównajcie proszę Baśka Voda i Gradac

Relacja z podróży
Gradac 2009

Gradac ????

dzieki, te wątki mam już przeanalizowane :D
i to one pomogły mi wybrać Gradac :)

tylko nie ma tam żadnych konkretów o apartamentach :(
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 17.03.2010 16:16

Wcale masz niemałe wymagania jak na marzec i termin wakacji w sierpniu - to już ostatni dzwonek żeby coś jeszcze znaleźc przy morzu w tym terminie :roll:

Nie wiem czy nad morzem znajdziesz coś tańszego w Gradacu niż w Breli
Gradac stał się modny i bardzo tłoczny w ostatnich latach , w sierpniu na wąskiej choc długiej plaży panuje spory tłok ,

Apartamentu szukaj w odległości do 150m od plaży bo możesz wylądowac gdzieś niedaleko jadranki :evil:

Ja byłem tutaj :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Blisko do morza jakieś 100m , ale brak apartamentów z dwoma sypialniami ( jak już to sypialnia +pokój dzienny , a i ceny były dośc spore -mi akurat spuścili z ceny . Poza tym apartamenty nowe i czyste , ale dośc ciasne , jedyny plus to ogólnodostępny taras na dachu z widokiem na morze :D

Kolega jorgus111 podesłał Ci linka z namiarami na apartamenty poza tym jest tego sporo w necie musisz sama szukac :(

Osobiście jakbym miał znowu tam jechac to jednak wybrałbym spokojniejszy i luźniejszy pobliski Brist , a wieczorem spacery na promenadę do Gradaca

Za to jest to dobra baza wypadowa do Dubrownika na Peljesac czy Mostaru - wszędzie w miarę blisko :D
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 17.03.2010 17:03

Hej. Daj swój adres e mail to podeślę Ci konkretny, sprawdzony namiar na ap. w Gradacu w którym byłem rok temu i mam juź zarezerwowany na ten rok ale w lipcu. Pozdrawiam. :lol:
maglat
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 25.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maglat » 17.03.2010 17:05

dede napisał(a):Hej. Daj swój adres e mail to podeślę Ci konkretny, sprawdzony namiar na ap. w Gradacu w którym byłem rok temu i mam juź zarezerwowany na ten rok ale w lipcu. Pozdrawiam. :lol:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję bardzo :D
maglat
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 25.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maglat » 17.03.2010 17:13

armar napisał(a):(...)
Osobiście jakbym miał znowu tam jechac to jednak wybrałbym spokojniejszy i luźniejszy pobliski Brist , a wieczorem spacery na promenadę do Gradaca

Za to jest to dobra baza wypadowa do Dubrownika na Peljesac czy Mostaru - wszędzie w miarę blisko :D

no w sumie wg map z Bristu do Gradaca jest tylko 2,5 km - przyjemny spacerek

właściwie Brist godzien jest przemyślenia :roll:

a jak w nim jest z knajpkami (obiady mam przede wszystkim na myśli) i sklepami?
bo na wieczorne piwko itp. zawsze można przespacerować się do Gradaca
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 17.03.2010 17:38

maglat napisał(a):a jak w nim jest z knajpkami (obiady mam przede wszystkim na myśli) i sklepami?
bo na wieczorne piwko itp. zawsze można przespacerować się do Gradaca


Sa oczywiście że są restauracje i to przy plaży ;
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
tawerna
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
może są i inne nie wiem bo my tylko chodziliśmy ( jeźdźiliśmy ) do Bristu na plaże . Np. przy promenadzie do Gradaca jest restauracja Pineta

Sklepik też jest więc z pieczywkiem nie ma problemu :D
Marlboro
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.02.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlboro » 22.02.2015 07:07

dede napisał(a):Hej. Daj swój adres e mail to podeślę Ci konkretny, sprawdzony namiar na ap. w Gradacu w którym byłem rok temu i mam juź zarezerwowany na ten rok ale w lipcu. Pozdrawiam. :lol:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dziękuję
krzychuc20
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychuc20 » 12.07.2015 21:13

witam
prosze o jakies namiary na sprawdzone apartamenty, zalezałoby mi na apartamencie 2 pokoje plus kuchnia
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
jurus87
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurus87 » 13.07.2015 20:36

Witam, podeśle ktoś namiar na jakiś sprawdzony apartament dla 2 osób w Gradac? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rob111
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rob111 » 04.08.2015 08:25

Witam.
Sprawdzona kwatera, właśnie wróciłem. Namiary poszły na emaila.
smolis
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) smolis » 04.08.2015 09:01

Mozesz poslac rowniez PW do mnie. Dziekuje
rob111
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rob111 » 04.08.2015 09:56

Nie mam jeszcze uprawnień do wysyłania PW.
Proszę o adres emaliowy.
nelumeh
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nelumeh » 07.08.2015 11:55

Również proszę o namiary na nocleg adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone